19793 termék, 19. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
LogiLink - Patchcord Cat.5e F/UTP 2,00m red

LogiLink - Patchcord Cat.5e F/UTP 2,00m red

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
LogiLink - Patchcord Cat.5e F/UTP 2,00m red további adatai

293 Ft

tovább az üzletbe
Bigben Big Ben Xbox One PS4 optikai kábel

Bigben Big Ben Xbox One PS4 optikai kábel

  • Kábel típusa: Optikai
Bigben Big Ben Xbox One PS4 optikai kábel további adatai

2 854 Ft

tovább az üzletbe
Natec mini USB 2.0 kábel AM-BM5P (CANON) 0.3M + ferrítmag  fekete  bliszter

Natec mini USB 2.0 kábel AM-BM5P (CANON) 0.3M + ferrítmag fekete bliszter

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.3 m
Natec mini USB 2.0 kábel AM-BM5P (CANON) 0.3M + ferrítmag fekete bliszter további adatai

660 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 3.0 SuperSpeed Connection Cable USB C M(plug)/microUSB B M(plug) 1m AK-300137-010-S

Assmann USB 3.0 SuperSpeed Connection Cable USB C M(plug)/microUSB B M(plug) 1m AK-300137-010-S

Assmann USB 3.0 SuperSpeed Connection Cable USB C M(plug)/microUSB B M(plug) 1m AK-300137-010-S további adatai

2 576 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  LC-LC duplex  3 m. 302617

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) LC-LC duplex 3 m. 302617

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) LC-LC duplex 3 m. 302617 további adatai

3 880 Ft

tovább az üzletbe
ATEN CS1762A 2-Port DVI USB 2.0 KVMP Switch  2x DVI-D Cables  2-port Hub  Audio CS1762A-AT-G-TN

ATEN CS1762A 2-Port DVI USB 2.0 KVMP Switch 2x DVI-D Cables 2-port Hub Audio CS1762A-AT-G-TN

ATEN CS1762A 2-Port DVI USB 2.0 KVMP Switch 2x DVI-D Cables 2-port Hub Audio CS1762A-AT-G-TN további adatai

53 707 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode 303669

Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode 303669

Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode 303669 további adatai

5 452 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel SC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode 304031

Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel SC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode 304031

Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel SC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode 304031 további adatai

3 378 Ft

tovább az üzletbe
iTec i-tec USB 3.1 Type-C HDMI and USB Adapter with Power Delivery function C31AHDMIPD

iTec i-tec USB 3.1 Type-C HDMI and USB Adapter with Power Delivery function C31AHDMIPD

iTec i-tec USB 3.1 Type-C HDMI and USB Adapter with Power Delivery function C31AHDMIPD további adatai

12 620 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  ST-SC duplex  20 m. 472586

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) ST-SC duplex 20 m. 472586

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) ST-SC duplex 20 m. 472586 további adatai

8 746 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Cable USB 3.1 typC Male / MicroUSB 2.0 A Male   1 2m 50476

Qoltec Cable USB 3.1 typC Male / MicroUSB 2.0 A Male 1 2m 50476

Qoltec Cable USB 3.1 typC Male / MicroUSB 2.0 A Male 1 2m 50476 további adatai

2 141 Ft

tovább az üzletbe
SANDBERG USB-C > USB-C Charge Cable 2M 136-16

SANDBERG USB-C > USB-C Charge Cable 2M 136-16

SANDBERG USB-C > USB-C Charge Cable 2M 136-16 további adatai

2 120 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  LC-ST duplex  5 m. 470438

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) LC-ST duplex 5 m. 470438

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) LC-ST duplex 5 m. 470438 további adatai

4 309 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode 302747

Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode 302747

Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode 302747 további adatai

3 974 Ft

tovább az üzletbe
Assmann HDMI 1.3 Standard Adapter Cable HDMI A M (plug)/DVI-D (18+1) M (plug) 5m AK-330300-050-S

Assmann HDMI 1.3 Standard Adapter Cable HDMI A M (plug)/DVI-D (18+1) M (plug) 5m AK-330300-050-S

Assmann HDMI 1.3 Standard Adapter Cable HDMI A M (plug)/DVI-D (18+1) M (plug) 5m AK-330300-050-S további adatai

2 678 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Universal power adapter 90W   8 plugins   +power cable 50012.90W

Qoltec Universal power adapter 90W 8 plugins +power cable 50012.90W

Qoltec Universal power adapter 90W 8 plugins +power cable 50012.90W további adatai

7 483 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 2.0 HighSpeed Cable USB A M (plug)/miniUSB B (5pin) M (plug) 1 8m bl AK-300108-018-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Cable USB A M (plug)/miniUSB B (5pin) M (plug) 1 8m bl AK-300108-018-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Cable USB A M (plug)/miniUSB B (5pin) M (plug) 1 8m bl AK-300108-018-S további adatai

516 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45  törésgátlóval  Cat5e UTP  7.5m  SOHO   szürke

Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45 törésgátlóval Cat5e UTP 7.5m SOHO szürke

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 7.5 m
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45 törésgátlóval Cat5e UTP 7.5m SOHO szürke további adatai

768 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1 8m AK-300127-018-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1 8m AK-300127-018-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1 8m AK-300127-018-S további adatai

372 Ft

tovább az üzletbe
4world HDD Cable | ATA 40-pin IDE66 | 90cm | szürke

4world HDD Cable | ATA 40-pin IDE66 | 90cm | szürke

  • Kábel típusa: PATA
  • Kábel hossza: 0.9 m
4world HDD Cable | ATA 40-pin IDE66 | 90cm | szürke további adatai

109 Ft

tovább az üzletbe