19357 termék, 185. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
ROLINE 10-es csomag, RJ45 CAT5 STP 8P8C árnyékolt kábel

ROLINE 10-es csomag, RJ45 CAT5 STP 8P8C árnyékolt kábel

ROLINE 10-es csomag, RJ45 CAT5 STP 8P8C árnyékolt kábel további adatai

2 789 Ft

tovább az üzletbe
PremiumCord DisplayPort - HDMI csatlakozó 3 m fekete

PremiumCord DisplayPort - HDMI csatlakozó 3 m fekete

PremiumCord DisplayPort - HDMI csatlakozó 3 m fekete további adatai

5 689 Ft

tovább az üzletbe
Datacom Adatátviteli, CAT6, FTP, 20m, szürke

Datacom Adatátviteli, CAT6, FTP, 20m, szürke

Datacom Adatátviteli, CAT6, FTP, 20m, szürke további adatai

7 089 Ft

tovább az üzletbe
Dell Mini DisplayPort VGA

Dell Mini DisplayPort VGA

Dell Mini DisplayPort VGA további adatai

11 789 Ft

tovább az üzletbe
OEM csíkok UTP / STP kábel Árnyékolt

OEM csíkok UTP / STP kábel Árnyékolt

OEM csíkok UTP / STP kábel Árnyékolt további adatai

2 689 Ft

tovább az üzletbe
OEM 1x4pin csatlakozó -&gt, 2x3pin csatlakozó 5V és 12V csatlakozó 2x3pin

OEM 1x4pin csatlakozó -&gt, 2x3pin csatlakozó 5V és 12V csatlakozó 2x3pin

OEM 1x4pin csatlakozó -&gt, 2x3pin csatlakozó 5V és 12V csatlakozó 2x3pin további adatai

1 689 Ft

tovább az üzletbe
Triax CAT 6 UTP / 250 MHz External PE Cable.  Brown 100m Drum.

Triax CAT 6 UTP / 250 MHz External PE Cable. Brown 100m Drum.

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 100 m
Triax CAT 6 UTP / 250 MHz External PE Cable. Brown 100m Drum. további adatai

14 690 Ft

tovább az üzletbe
Triax SFP Fibre (1310nm)

Triax SFP Fibre (1310nm)

  • Kábel típusa: Optikai
Triax SFP Fibre (1310nm) további adatai

73 990 Ft

tovább az üzletbe
Triax TFC30 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

Triax TFC30 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 30 m
Triax TFC30 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC további adatai

10 991 Ft

tovább az üzletbe
Gembird DATASWITCH 2: 1 USB kézikönyv VRE-21

Gembird DATASWITCH 2: 1 USB kézikönyv VRE-21

Gembird DATASWITCH 2: 1 USB kézikönyv VRE-21 további adatai

3 389 Ft

tovább az üzletbe
Gembird DSC-HDMI-VGA-001

Gembird DSC-HDMI-VGA-001

Gembird DSC-HDMI-VGA-001 további adatai

10 789 Ft

tovább az üzletbe
ATEN 2L-5302P 2 m

ATEN 2L-5302P 2 m

ATEN 2L-5302P 2 m további adatai

5 989 Ft

tovább az üzletbe
OEM miniDisplayPort (M) -&gt, DP / DVI / HDMI (F)

OEM miniDisplayPort (M) -&gt, DP / DVI / HDMI (F)

OEM miniDisplayPort (M) -&gt, DP / DVI / HDMI (F) további adatai

8 689 Ft

tovább az üzletbe
OEM HDMI A (F) -&gt, micro HDMI (M), aranyozott csatlakozók

OEM HDMI A (F) -&gt, micro HDMI (M), aranyozott csatlakozók

OEM HDMI A (F) -&gt, micro HDMI (M), aranyozott csatlakozók további adatai

4 189 Ft

tovább az üzletbe
ROLINE USB 3.0 interfész AA 3 m fekete

ROLINE USB 3.0 interfész AA 3 m fekete

ROLINE USB 3.0 interfész AA 3 m fekete további adatai

3 089 Ft

tovább az üzletbe
Datacom Adatátviteli, CAT6, UTP, 3m, zöld

Datacom Adatátviteli, CAT6, UTP, 3m, zöld

Datacom Adatátviteli, CAT6, UTP, 3m, zöld további adatai

2 089 Ft

tovább az üzletbe
Belkin USB-C (C típusú) - VGA, 0,15 m

Belkin USB-C (C típusú) - VGA, 0,15 m

Belkin USB-C (C típusú) - VGA, 0,15 m további adatai

13 189 Ft

tovább az üzletbe
ATEN CS-1216

ATEN CS-1216

ATEN CS-1216 további adatai

120 070 Ft

tovább az üzletbe
Datacom Adatátviteli, Wire, CAT6, UTP, PE kültéri 500m / tekercs

Datacom Adatátviteli, Wire, CAT6, UTP, PE kültéri 500m / tekercs

Datacom Adatátviteli, Wire, CAT6, UTP, PE kültéri 500m / tekercs további adatai

61 370 Ft

tovább az üzletbe
SANDBERG Autós töltőfej, USB, 1000 mAh, SANDBERG (SAAT004)

SANDBERG Autós töltőfej, USB, 1000 mAh, SANDBERG (SAAT004)

  • Kábel típusa: USB 2.0

1 290 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat