19797 termék, 180. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Equip 825462 UTP patch kábel, CAT5e, sárga, 3m

Equip 825462 UTP patch kábel, CAT5e, sárga, 3m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
Equip 825462 UTP patch kábel, CAT5e, sárga, 3m további adatai

1 434 Ft

Gembird UTP CAT5e Patch, 25cm, lila PP12-0.25M/V

Gembird UTP CAT5e Patch, 25cm, lila PP12-0.25M/V

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.25 m
Gembird UTP CAT5e Patch, 25cm, lila PP12-0.25M/V további adatai

726 Ft

ConCorde tab micro USB OTG kábel

ConCorde tab micro USB OTG kábel

  • Kábel típusa: USB 2.0
ConCorde tab micro USB OTG kábel további adatai

1 572 Ft

Kolink SATA3 adatkábel, klip, 50cm

Kolink SATA3 adatkábel, klip, 50cm

Kolink SATA3 adatkábel, klip, 50cm további adatai

1 308 Ft

Gigabyte Párhuzamos port back panel

Gigabyte Párhuzamos port back panel

Gigabyte Párhuzamos port back panel további adatai

2 169 Ft

Apple HDMI kábel, 1.8m

Apple HDMI kábel, 1.8m

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 1.8 m
Apple HDMI kábel, 1.8m további adatai

7 375 Ft

Hama VGA kábel, árnyékol, 5m

Hama VGA kábel, árnyékol, 5m

Hama VGA kábel, árnyékol, 5m további adatai

5 867 Ft

Rainbow UTP DUGÓ CAT5E fali kábelhez

Rainbow UTP DUGÓ CAT5E fali kábelhez

  • Kábel típusa: UTP
Rainbow UTP DUGÓ CAT5E fali kábelhez további adatai

3 594 Ft

Approx DisplayPort HDMI Átalakító Fehér 20cm APPC16

Approx DisplayPort HDMI Átalakító Fehér 20cm APPC16

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 0.2 m
Approx DisplayPort HDMI Átalakító Fehér 20cm APPC16 további adatai

3 105 Ft

König KÖNIG SATA Összeköto Sárga 50cm VLCP73250Y05

König KÖNIG SATA Összeköto Sárga 50cm VLCP73250Y05

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 0.5 m
König KÖNIG SATA Összeköto Sárga 50cm VLCP73250Y05 további adatai

1 812 Ft

DELOCK 65435 Samsung Galaxy S III - S II adapter

DELOCK 65435 Samsung Galaxy S III - S II adapter

DELOCK 65435 Samsung Galaxy S III - S II adapter további adatai

508 Ft

DELOCK 84064 DB9 (F) - DB9 (M), szürke 2m

DELOCK 84064 DB9 (F) - DB9 (M), szürke 2m

DELOCK 84064 DB9 (F) - DB9 (M), szürke 2m további adatai

1 003 Ft

LogiLink UTP Összeköto Fehér 20m CQ2111S

LogiLink UTP Összeköto Fehér 20m CQ2111S

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 20 m
LogiLink UTP Összeköto Fehér 20m CQ2111S további adatai

3 872 Ft

Hama VGA monitor kábel, 1.8m

Hama VGA monitor kábel, 1.8m

  • Kábel típusa: VGA
  • Kábel hossza: 1.8 m
Hama VGA monitor kábel, 1.8m további adatai

1 892 Ft

OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m további adatai

3 435 Ft

DELOCK Sub-D9 Toldó Fekete 3cm 65265

DELOCK Sub-D9 Toldó Fekete 3cm 65265

DELOCK Sub-D9 Toldó Fekete 3cm 65265 további adatai

1 245 Ft

LogiLink Mini DisplayPort VGA/D-Sub Átalakító Fehér 10cm CV0038B

LogiLink Mini DisplayPort VGA/D-Sub Átalakító Fehér 10cm CV0038B

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 0.1 m
LogiLink Mini DisplayPort VGA/D-Sub Átalakító Fehér 10cm CV0038B további adatai

5 178 Ft

Kolink USB 2.0 hosszabbítókábel A/A, 0.2m

Kolink USB 2.0 hosszabbítókábel A/A, 0.2m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.2 m
Kolink USB 2.0 hosszabbítókábel A/A, 0.2m további adatai

1 334 Ft

LogiLink UTP Összeköto Piros 25cm CP1014U

LogiLink UTP Összeköto Piros 25cm CP1014U

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.25 m
LogiLink UTP Összeköto Piros 25cm CP1014U további adatai

359 Ft

 Optikai toldó LC-SM, duplex

Optikai toldó LC-SM, duplex

  • Kábel típusa: Optikai
Optikai toldó LC-SM, duplex további adatai

2 083 Ft