19189 termék, 176. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
LogiLink 230V IEC Tápkábel Fekete 3m CP095

LogiLink 230V IEC Tápkábel Fekete 3m CP095

  • Kábel típusa: Tápkábel
  • Kábel hossza: 3 m
LogiLink 230V IEC Tápkábel Fekete 3m CP095 további adatai

1 473 Ft

DELOCK 84354

DELOCK 84354

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 0.22 m
  • SATA kábel
  • 22cm-es hossz
  • Balra fordított csatlakozó
DELOCK 84354 további adatai

1 180 Ft

A.C.Ryan IDE körkábel UV-Aktív piros, 0.6m

A.C.Ryan IDE körkábel UV-Aktív piros, 0.6m

  • Kábel típusa: IDE
  • Kábel hossza: 0.6 m
A.C.Ryan IDE körkábel UV-Aktív piros, 0.6m további adatai

1 372 Ft

OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m további adatai

3 435 Ft

 Optikai toldó LC-SM, duplex

Optikai toldó LC-SM, duplex

  • Kábel típusa: Optikai
Optikai toldó LC-SM, duplex további adatai

2 083 Ft

Tripp Lite DVI-D Összeköto Fekete 3m P560-010

Tripp Lite DVI-D Összeköto Fekete 3m P560-010

Tripp Lite DVI-D Összeköto Fekete 3m P560-010 további adatai

3 219 Ft

 USB 2.0 - 5 tűs MiniUSB összeköto kábel, 0.6m

USB 2.0 - 5 tűs MiniUSB összeköto kábel, 0.6m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.6 m
USB 2.0 - 5 tűs MiniUSB összeköto kábel, 0.6m további adatai

1 182 Ft

 Monitor / szünetmentes / számítógép tápkábel hossz. 1m

Monitor / szünetmentes / számítógép tápkábel hossz. 1m

  • Kábel típusa: Tápkábel
  • Kábel hossza: 1 m
Monitor / szünetmentes / számítógép tápkábel hossz. 1m további adatai

1 878 Ft

DELOCK USB Átalakító Szürke 5m 83896

DELOCK USB Átalakító Szürke 5m 83896

DELOCK USB Átalakító Szürke 5m 83896 további adatai

1 528 Ft

OEM Fiber Optic LC Összeköto Zöld 1m OPC-LCLC-OM3-1M

OEM Fiber Optic LC Összeköto Zöld 1m OPC-LCLC-OM3-1M

OEM Fiber Optic LC Összeköto Zöld 1m OPC-LCLC-OM3-1M további adatai

2 959 Ft

DELOCK 82922 Displayport mini - VGA átalakító

DELOCK 82922 Displayport mini - VGA átalakító

DELOCK 82922 Displayport mini - VGA átalakító további adatai

4 836 Ft

 IMG STAGE LINE MEC-20/RT

IMG STAGE LINE MEC-20/RT

IMG STAGE LINE MEC-20/RT további adatai

3 735 Ft

 IMG STAGE LINE MCC-302/SW

IMG STAGE LINE MCC-302/SW

IMG STAGE LINE MCC-302/SW további adatai

3 886 Ft

DELOCK 62600 Displayport - DVI-D kábel, fehér, 0.2m

DELOCK 62600 Displayport - DVI-D kábel, fehér, 0.2m

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 0.2 m
DELOCK 62600 Displayport - DVI-D kábel, fehér, 0.2m további adatai

5 409 Ft

DELOCK 83239 USB 2.0-A M/M, spirál, 20-60cm

DELOCK 83239 USB 2.0-A M/M, spirál, 20-60cm

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.6 m
DELOCK 83239 USB 2.0-A M/M, spirál, 20-60cm további adatai

752 Ft

Equip 825462 UTP patch kábel, CAT5e, sárga, 3m

Equip 825462 UTP patch kábel, CAT5e, sárga, 3m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
Equip 825462 UTP patch kábel, CAT5e, sárga, 3m további adatai

1 461 Ft

DELOCK 84230 SATA2 All in One kábel 0.4m

DELOCK 84230 SATA2 All in One kábel 0.4m

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 0.4 m
DELOCK 84230 SATA2 All in One kábel 0.4m további adatai

837 Ft

Rainbow UTP DUGÓ CAT5E fali kábelhez

Rainbow UTP DUGÓ CAT5E fali kábelhez

  • Kábel típusa: UTP
Rainbow UTP DUGÓ CAT5E fali kábelhez további adatai

3 150 Ft

OEM DVI-D kábel, duál link, 10m

OEM DVI-D kábel, duál link, 10m

  • Kábel típusa: DVI
  • Kábel hossza: 10 m
OEM DVI-D kábel, duál link, 10m további adatai

5 753 Ft

Startech MDP2VGAMM6W Mini DisplayPort - VGA Adapter Converter Cable

Startech MDP2VGAMM6W Mini DisplayPort - VGA Adapter Converter Cable

  • Kábel típusa: VGA
Startech MDP2VGAMM6W Mini DisplayPort - VGA Adapter Converter Cable további adatai

11 071 Ft