19551 termék, 163. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Matrox DISPLAYPORT TO DVI ADAPTER

Matrox DISPLAYPORT TO DVI ADAPTER

  • Kábel típusa: DisplayPort

7 510 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

Startech SV211DPUA 2 Port USB DisplayPort Cable KVM Switch

Startech SV211DPUA 2 Port USB DisplayPort Cable KVM Switch

  • Kábel típusa: DisplayPort
Startech SV211DPUA 2 Port USB DisplayPort Cable KVM Switch további adatai

32 546 Ft

 STARTECH ST122UTPAEU VGA Video Extender over Cat 5 with Audio

STARTECH ST122UTPAEU VGA Video Extender over Cat 5 with Audio

  • Kábel típusa: VGA
STARTECH ST122UTPAEU VGA Video Extender over Cat 5 with Audio további adatai

48 198 Ft

Equip 119361 HDMI kĂĄbel 1.4 apa/apa, aranyozott, 1m, forgathatĂł csatlakozĂłkkal

Equip 119361 HDMI kĂĄbel 1.4 apa/apa, aranyozott, 1m, forgathatĂł csatlakozĂłkkal

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 1 m
Equip 119361 HDMI kĂĄbel 1.4 apa/apa, aranyozott, 1m, forgathatĂł csatlakozĂłkkal további adatai

2 940 Ft

tovább az üzletbe
Gembird USB 1.1 aktív hosszabbító kábel AM-LAN-AF, max. 30m

Gembird USB 1.1 aktív hosszabbító kábel AM-LAN-AF, max. 30m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 30 m
Gembird USB 1.1 aktív hosszabbító kábel AM-LAN-AF, max. 30m további adatai

9 872 Ft

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver további adatai

16 200 Ft

tovább az üzletbe
Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel  0.25m  narancs

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel 0.25m narancs

199 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Gembird 2x SATA tápkábel  15 cm

Gembird 2x SATA tápkábel 15 cm

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 0.15 m
Gembird 2x SATA tápkábel 15 cm további adatai

450 Ft

4world Adapter DVI-I [M] (24+5) > VGA [F]  fekete

4world Adapter DVI-I [M] (24+5) > VGA [F] fekete

  • Kábel típusa: DVI
4world Adapter DVI-I [M] (24+5) > VGA [F] fekete további adatai

490 Ft

Equip 119332 DisplayPort kábel apa/apa, 2m

Equip 119332 DisplayPort kábel apa/apa, 2m

  • Kábel típusa: DisplayPort
Equip 119332 DisplayPort kábel apa/apa, 2m további adatai

2 990 Ft

Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel  20m  szürke

Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel 20m szürke

Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel 20m szürke további adatai

5 796 Ft

Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel  2m  szürke

Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel 2m szürke

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 2 m
Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel 2m szürke további adatai

2 023 Ft

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel  0.5m  rózsaszín

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel 0.5m rózsaszín

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.5 m
Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel 0.5m rózsaszín további adatai

557 Ft

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel   5m  sárga

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel 5m sárga

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel 5m sárga további adatai

2 016 Ft

Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel  3m  ibolya

Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel 3m ibolya

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 3 m
Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel 3m ibolya további adatai

2 153 Ft

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel  1m  narancssárga

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel 1m narancssárga

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel 1m narancssárga további adatai

588 Ft

Gembird USB micro 2.0 BM cable to type-C (micro BM/CM), 3m, black

Gembird USB micro 2.0 BM cable to type-C (micro BM/CM), 3m, black

Gembird USB micro 2.0 BM cable to type-C (micro BM/CM), 3m, black további adatai

2 822 Ft

Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel  3m  kék

Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel 3m kék

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 3 m
Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel 3m kék további adatai

2 153 Ft

Gembird RJ45/RJ45 toldó 8P8C (10 db)

Gembird RJ45/RJ45 toldó 8P8C (10 db)

  • Kábel típusa: RJ-45
Gembird RJ45/RJ45 toldó 8P8C (10 db) további adatai

2 685 Ft

Gembird Adapter VGA (male) to 2x VGA (female)

Gembird Adapter VGA (male) to 2x VGA (female)

  • Kábel típusa: VGA
Gembird Adapter VGA (male) to 2x VGA (female) további adatai

4 546 Ft