21647 termék, 138. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Equip 125765 Modular Faceplate

Equip 125765 Modular Faceplate

Equip 125765 Modular Faceplate további adatai

2 941 Ft

N-Base HDMI 2.0 Összeköto 1.5m -

N-Base HDMI 2.0 Összeköto 1.5m -

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 1.5 m
N-Base HDMI 2.0 Összeköto 1.5m - további adatai

1 384 Ft

Equip UTP Összeköto Sárga 5m 605664

Equip UTP Összeköto Sárga 5m 605664

Equip UTP Összeköto Sárga 5m 605664 további adatai

3 962 Ft

Equip UTP Összeköto Szürke 100m 40145507

Equip UTP Összeköto Szürke 100m 40145507

Equip UTP Összeköto Szürke 100m 40145507 további adatai

10 961 Ft

LogiLink UTP Összeköto Sárga 50cm CP1027S

LogiLink UTP Összeköto Sárga 50cm CP1027S

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.5 m
LogiLink UTP Összeköto Sárga 50cm CP1027S további adatai

312 Ft

DELOCK DisplayPort HDMI Átalakító Fekete 20cm 62734

DELOCK DisplayPort HDMI Átalakító Fekete 20cm 62734

DELOCK DisplayPort HDMI Átalakító Fekete 20cm 62734 további adatai

9 474 Ft

ROLINE UTP patch falikábel, CAT6, szürke, 100m

ROLINE UTP patch falikábel, CAT6, szürke, 100m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 100 m
ROLINE UTP patch falikábel, CAT6, szürke, 100m további adatai

16 408 Ft

4world 4W06098 RJ45 Felületi szerelodoboz

4world 4W06098 RJ45 Felületi szerelodoboz

  • Kábel típusa: RJ-45
4world 4W06098 RJ45 Felületi szerelodoboz további adatai

893 Ft

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, piros, 10m

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, piros, 10m

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 10 m
M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, piros, 10m további adatai

5 164 Ft

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, sárga, 10m

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, sárga, 10m

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, sárga, 10m további adatai

5 164 Ft

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, szürke, 10m

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, szürke, 10m

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, szürke, 10m további adatai

4 221 Ft

Startech Multimode 50/125 Duplex LSZH Fiber Patch Cable LC - LC kék, 3m

Startech Multimode 50/125 Duplex LSZH Fiber Patch Cable LC - LC kék, 3m

Startech Multimode 50/125 Duplex LSZH Fiber Patch Cable LC - LC kék, 3m további adatai

6 279 Ft

 M-CAB LWL Duplex Jumper LC/ST 50/125µ kábel 1m

M-CAB LWL Duplex Jumper LC/ST 50/125µ kábel 1m

M-CAB LWL Duplex Jumper LC/ST 50/125µ kábel 1m további adatai

4 092 Ft

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, sárga, 25m

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, sárga, 25m

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, sárga, 25m további adatai

11 143 Ft

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, zöld, 1m

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, zöld, 1m

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 1 m
M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, zöld, 1m további adatai

1 769 Ft

Startech USB 2.0 - Micro USB A/B kábel, zöld, 1m

Startech USB 2.0 - Micro USB A/B kábel, zöld, 1m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1 m
Startech USB 2.0 - Micro USB A/B kábel, zöld, 1m további adatai

2 178 Ft

Startech UTP Összeköto Narancssárga 1m N6PATC1MOR

Startech UTP Összeköto Narancssárga 1m N6PATC1MOR

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Startech UTP Összeköto Narancssárga 1m N6PATC1MOR további adatai

1 384 Ft

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, kék, 0.5m

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, kék, 0.5m

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 0.5 m
M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, kék, 0.5m további adatai

1 548 Ft

Startech USB 3.0 hosszabbító kábel, fekete, 2m

Startech USB 3.0 hosszabbító kábel, fekete, 2m

  • Kábel típusa: USB 3.0
  • Kábel hossza: 2 m
Startech USB 3.0 hosszabbító kábel, fekete, 2m további adatai

3 175 Ft

Natec EDTMEDTiEDTnEDTiEDTJEDTaEDTcEDTkEDT EDTMEDT/EDTMEDT EDT1EDT.EDT2EDTMEDT

Natec EDTMEDTiEDTnEDTiEDTJEDTaEDTcEDTkEDT EDTMEDT/EDTMEDT EDT1EDT.EDT2EDTMEDT

Natec EDTMEDTiEDTnEDTiEDTJEDTaEDTcEDTkEDT EDTMEDT/EDTMEDT EDT1EDT.EDT2EDTMEDT további adatai

339 Ft