21671 termék, 133. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
 UTP Összeköto Zöld 2m XUTPSZC6KAB2Z

UTP Összeköto Zöld 2m XUTPSZC6KAB2Z

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
UTP Összeköto Zöld 2m XUTPSZC6KAB2Z további adatai

1 322 Ft

 Duplex pacth Cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

Duplex pacth Cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
Duplex pacth Cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m további adatai

3 293 Ft

 UTP Összeköto Sárga 10m XUTPSZC6KAB10S

UTP Összeköto Sárga 10m XUTPSZC6KAB10S

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 10 m
UTP Összeköto Sárga 10m XUTPSZC6KAB10S további adatai

2 395 Ft

 UTP Összeköto Sárga 5m XUTPSZC6KAB5S

UTP Összeköto Sárga 5m XUTPSZC6KAB5S

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
UTP Összeköto Sárga 5m XUTPSZC6KAB5S további adatai

1 693 Ft

 DVI-D Összeköto Fekete 1.8m BN9-00246S

DVI-D Összeköto Fekete 1.8m BN9-00246S

DVI-D Összeköto Fekete 1.8m BN9-00246S további adatai

2 457 Ft

Equip UTP Összeköto Fekete 25cm 625453

Equip UTP Összeköto Fekete 25cm 625453

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.25 m
Equip UTP Összeköto Fekete 25cm 625453 további adatai

1 349 Ft

 UTP Összeköto Szürke 5m XUTPSZC6KAB5G

UTP Összeköto Szürke 5m XUTPSZC6KAB5G

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
UTP Összeköto Szürke 5m XUTPSZC6KAB5G további adatai

1 693 Ft

 UTP Összeköto Piros 10m XUTPSZC6KAB10P

UTP Összeköto Piros 10m XUTPSZC6KAB10P

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 10 m
UTP Összeköto Piros 10m XUTPSZC6KAB10P további adatai

2 395 Ft

Equip UTP Összeköto Piros 25cm 625423

Equip UTP Összeköto Piros 25cm 625423

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.25 m
Equip UTP Összeköto Piros 25cm 625423 további adatai

1 349 Ft

 UTP Összeköto Szürke 5m WENT50130

UTP Összeköto Szürke 5m WENT50130

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
UTP Összeköto Szürke 5m WENT50130 további adatai

1 438 Ft

Tripp Lite HDMI Összeköto Fekete 1.8m P568-006

Tripp Lite HDMI Összeköto Fekete 1.8m P568-006

Tripp Lite HDMI Összeköto Fekete 1.8m P568-006 további adatai

2 153 Ft

N-Base USB Micro USB Tölto/adatkábel Fekete 30cm -

N-Base USB Micro USB Tölto/adatkábel Fekete 30cm -

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.3 m
N-Base USB Micro USB Tölto/adatkábel Fekete 30cm - további adatai

864 Ft

Equip 100461 UTP patch kábel, CAT6, 100m

Equip 100461 UTP patch kábel, CAT6, 100m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 100 m
Equip 100461 UTP patch kábel, CAT6, 100m további adatai

18 684 Ft

N-Base N-Cable USB 2.0 hosszabbító kábel, 1.8m

N-Base N-Cable USB 2.0 hosszabbító kábel, 1.8m

N-Base N-Cable USB 2.0 hosszabbító kábel, 1.8m további adatai

852 Ft

Belkin F8J147BT04-BLK MIXIT 90° Lightning - USB Cable

Belkin F8J147BT04-BLK MIXIT 90° Lightning - USB Cable

  • Kábel típusa: Lightning
Belkin F8J147BT04-BLK MIXIT 90° Lightning - USB Cable további adatai

5 563 Ft

DELOCK 83356 mini USB forgatott - USB 2.0 OTG kábel, 0.5m

DELOCK 83356 mini USB forgatott - USB 2.0 OTG kábel, 0.5m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.5 m
DELOCK 83356 mini USB forgatott - USB 2.0 OTG kábel, 0.5m további adatai

892 Ft

OEM UTP patch kábel, CAT5e, fehér, 3m

OEM UTP patch kábel, CAT5e, fehér, 3m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
OEM UTP patch kábel, CAT5e, fehér, 3m további adatai

1 041 Ft

DELOCK 62597 VGA - HDMI adapter audió funkcióval

DELOCK 62597 VGA - HDMI adapter audió funkcióval

  • Kábel típusa: HDMI
DELOCK 62597 VGA - HDMI adapter audió funkcióval további adatai

9 876 Ft

OEM FTP kábel, 0.5m, C5E, zöld

OEM FTP kábel, 0.5m, C5E, zöld

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 0.5 m
OEM FTP kábel, 0.5m, C5E, zöld további adatai

1 854 Ft

Akasa AK-CB052

Akasa AK-CB052

  • Kábel típusa: PCIe
  • Kábel hossza: 0.1 m
  • Adapter 6pin a 8pin PCIe PCIe2.0 növeli a tápegység kompatibilis a legújabb grafikus kártyák Kiváló minőségű kábel terminálok, dugasz és foglalat biztonságos kapcsolat 18AWG kábel vastagsága a megbízható energiaellátás Műszaki adatok Application Adapter PCIe2.0 Hossz: 10cm kábel csatlakozó 6 tűs PCIe csatlakozó 8-tűs VGA PCIe2.0 ""
Akasa AK-CB052 további adatai

1 937 Ft