21662 termék, 116. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Vakoss Antenna plug female (angular) TC-A107W white TC-A107W

Vakoss Antenna plug female (angular) TC-A107W white TC-A107W

Vakoss Antenna plug female (angular) TC-A107W white TC-A107W további adatai

331 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Msonic Cable HDMI M -> HDMI M 1 5m ML1819GK black ML1819GK

Vakoss Msonic Cable HDMI M -> HDMI M 1 5m ML1819GK black ML1819GK

Vakoss Msonic Cable HDMI M -> HDMI M 1 5m ML1819GK black ML1819GK további adatai

503 Ft

tovább az üzletbe
Art speaker cable 2x1.5 CCA roll 100m KABAVR AL-ROL-GL01

Art speaker cable 2x1.5 CCA roll 100m KABAVR AL-ROL-GL01

Art speaker cable 2x1.5 CCA roll 100m KABAVR AL-ROL-GL01 további adatai

7 003 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel  Cat.6 F/UTP EconLine 7 5m zöld CP2085S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 7 5m zöld CP2085S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 7 5m zöld CP2085S további adatai

1 114 Ft

tovább az üzletbe
Assmann HDMI 1.3 Standard Adapter Cable HDMI A M (plug)/DVI-D (18+1) M (plug) 3m AK-330300-030-S

Assmann HDMI 1.3 Standard Adapter Cable HDMI A M (plug)/DVI-D (18+1) M (plug) 3m AK-330300-030-S

Assmann HDMI 1.3 Standard Adapter Cable HDMI A M (plug)/DVI-D (18+1) M (plug) 3m AK-330300-030-S további adatai

1 571 Ft

tovább az üzletbe
 Kábel UTP patch  CAT6  5m KKTNW605

Kábel UTP patch CAT6 5m KKTNW605

Kábel UTP patch CAT6 5m KKTNW605 további adatai

686 Ft

tovább az üzletbe
Digitus ASSMANN VGA Adapter DSUB15 F (jack)/DSUB15 F (jack) AK-610512-000-I

Digitus ASSMANN VGA Adapter DSUB15 F (jack)/DSUB15 F (jack) AK-610512-000-I

Digitus ASSMANN VGA Adapter DSUB15 F (jack)/DSUB15 F (jack) AK-610512-000-I további adatai

833 Ft

tovább az üzletbe
Art CABLE UTP roll  cat5e  100m  CCA  wire oem KABSRUTP5 AL-OEM-5UTP-2

Art CABLE UTP roll cat5e 100m CCA wire oem KABSRUTP5 AL-OEM-5UTP-2

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 100 m
Art CABLE UTP roll cat5e 100m CCA wire oem KABSRUTP5 AL-OEM-5UTP-2 további adatai

4 666 Ft

tovább az üzletbe
Apple dokkolócsatlakozó–USB kábel

Apple dokkolócsatlakozó–USB kábel

Apple dokkolócsatlakozó–USB kábel további adatai

6 690 Ft

tovább az üzletbe
Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH  3m 255413

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH 3m 255413

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 3 m
Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH 3m 255413 további adatai

3 653 Ft

tovább az üzletbe
Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH  5m 255415

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH 5m 255415

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 5 m
Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH 5m 255415 további adatai

4 191 Ft

tovább az üzletbe
Art Cable DISPLAY PORT (DP) male /DP male 1.8M ART oem KABDP M/M AL-OEM-96

Art Cable DISPLAY PORT (DP) male /DP male 1.8M ART oem KABDP M/M AL-OEM-96

Art Cable DISPLAY PORT (DP) male /DP male 1.8M ART oem KABDP M/M AL-OEM-96 további adatai

2 963 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Cable HDMI M -> mini HDMI M 1m  TC-H743K black TC-H743K

Vakoss Cable HDMI M -> mini HDMI M 1m TC-H743K black TC-H743K

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 1 m
Vakoss Cable HDMI M -> mini HDMI M 1m TC-H743K black TC-H743K további adatai

1 313 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Coaxial cable TV (antenna) 2x M 5m TC-A755W white TC-A755W

Vakoss Coaxial cable TV (antenna) 2x M 5m TC-A755W white TC-A755W

  • Kábel típusa: Koax
  • Kábel hossza: 5 m
Vakoss Coaxial cable TV (antenna) 2x M 5m TC-A755W white TC-A755W további adatai

900 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45  Cat5e UTP  2m  sárga  100% réz

Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45 Cat5e UTP 2m sárga 100% réz

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45 Cat5e UTP 2m sárga 100% réz további adatai

691 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox BASIC.LNK USB 3.0 cable AM-BM 3m 5Gbps blue DBBL-USB30AMBM3

Digitalbox BASIC.LNK USB 3.0 cable AM-BM 3m 5Gbps blue DBBL-USB30AMBM3

  • Kábel típusa: USB 3.0
  • Kábel hossza: 3 m
Digitalbox BASIC.LNK USB 3.0 cable AM-BM 3m 5Gbps blue DBBL-USB30AMBM3 további adatai

975 Ft

tovább az üzletbe
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel  hossza: 2 0m  sárga DK-1612-020/Y

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 2 0m sárga DK-1612-020/Y

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 20 m
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 2 0m sárga DK-1612-020/Y további adatai

364 Ft

tovább az üzletbe
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel  hossza: 1 0m   kék DK-1612-010/B

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 1 0m kék DK-1612-010/B

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 10 m
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 1 0m kék DK-1612-010/B további adatai

284 Ft

tovább az üzletbe
Digitus Premium CAT 5e UTP patch kábel  hossza: 0.25m  zöld DK-1512-0025/G

Digitus Premium CAT 5e UTP patch kábel hossza: 0.25m zöld DK-1512-0025/G

Digitus Premium CAT 5e UTP patch kábel hossza: 0.25m zöld DK-1512-0025/G további adatai

150 Ft

tovább az üzletbe
Assmann hosszabbító kábel  USB2.0  5.0m AK-300202-050-E

Assmann hosszabbító kábel USB2.0 5.0m AK-300202-050-E

Assmann hosszabbító kábel USB2.0 5.0m AK-300202-050-E további adatai

947 Ft

tovább az üzletbe