15174 termék, 111. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
 Kábel UTP patch  CAT6  5m KKTNW605

Kábel UTP patch CAT6 5m KKTNW605

Kábel UTP patch CAT6 5m KKTNW605 további adatai

686 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine red 1m CQ3034S

LogiLink - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine red 1m CQ3034S

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 1 m
LogiLink - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine red 1m CQ3034S további adatai

646 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel  Cat.6 F/UTP EconLine 1m szürke CP2032S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 1m szürke CP2032S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 1m szürke CP2032S további adatai

395 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 3 0m AK-300110-030-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 3 0m AK-300110-030-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 3 0m AK-300110-030-S további adatai

551 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 3.0 SuperSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 5 0m bl AK-300203-050-S

Assmann USB 3.0 SuperSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 5 0m bl AK-300203-050-S

Assmann USB 3.0 SuperSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 5 0m bl AK-300203-050-S további adatai

1 803 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Coaxial cable TV (antenna) 2x M 5m TC-A755W white TC-A755W

Vakoss Coaxial cable TV (antenna) 2x M 5m TC-A755W white TC-A755W

  • Kábel típusa: Koax
  • Kábel hossza: 5 m
Vakoss Coaxial cable TV (antenna) 2x M 5m TC-A755W white TC-A755W további adatai

900 Ft

tovább az üzletbe
Digitus ASSMANN VGA Adapter DSUB15 F (jack)/DSUB15 F (jack) AK-610512-000-I

Digitus ASSMANN VGA Adapter DSUB15 F (jack)/DSUB15 F (jack) AK-610512-000-I

Digitus ASSMANN VGA Adapter DSUB15 F (jack)/DSUB15 F (jack) AK-610512-000-I további adatai

833 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Cable HDMI M -> mini HDMI M 1m  TC-H743K black TC-H743K

Vakoss Cable HDMI M -> mini HDMI M 1m TC-H743K black TC-H743K

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 1 m
Vakoss Cable HDMI M -> mini HDMI M 1m TC-H743K black TC-H743K további adatai

1 313 Ft

tovább az üzletbe
Art elastic organiser for the cables 1 5m K-03 RAMART K-03

Art elastic organiser for the cables 1 5m K-03 RAMART K-03

Art elastic organiser for the cables 1 5m K-03 RAMART K-03 további adatai

980 Ft

tovább az üzletbe
ATEN CM0264 2x4 DVI-HD Audio/Video Matrix KVMP Switch  2x DVI/HDMI Cables  2xHub CM0264-AT-G-TN

ATEN CM0264 2x4 DVI-HD Audio/Video Matrix KVMP Switch 2x DVI/HDMI Cables 2xHub CM0264-AT-G-TN

ATEN CM0264 2x4 DVI-HD Audio/Video Matrix KVMP Switch 2x DVI/HDMI Cables 2xHub CM0264-AT-G-TN további adatai

117 231 Ft

tovább az üzletbe
Art CABLE UTP roll  cat5e  100m  CCA  wire oem KABSRUTP5 AL-OEM-5UTP-2

Art CABLE UTP roll cat5e 100m CCA wire oem KABSRUTP5 AL-OEM-5UTP-2

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 100 m
Art CABLE UTP roll cat5e 100m CCA wire oem KABSRUTP5 AL-OEM-5UTP-2 további adatai

4 666 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox BASIC.LNK VGA Cable 15m (2*ferrite core  triple shielded  100% CU) DBBL-VGAMM15

Digitalbox BASIC.LNK VGA Cable 15m (2*ferrite core triple shielded 100% CU) DBBL-VGAMM15

Digitalbox BASIC.LNK VGA Cable 15m (2*ferrite core triple shielded 100% CU) DBBL-VGAMM15 további adatai

4 511 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Cable reel   4 power socket   10 0m 50115.10M

Qoltec Cable reel 4 power socket 10 0m 50115.10M

Qoltec Cable reel 4 power socket 10 0m 50115.10M további adatai

5 199 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode 302693

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode 302693

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode 302693 további adatai

3 848 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode 303850

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode 303850

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode 303850 további adatai

5 897 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  SC-SC duplex  3 m. 470025

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) SC-SC duplex 3 m. 470025

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) SC-SC duplex 3 m. 470025 további adatai

3 414 Ft

tovább az üzletbe
König VGA+Audio Extender

König VGA+Audio Extender

  • Kábel típusa: VGA
König VGA+Audio Extender további adatai

21 257 Ft

tovább az üzletbe
 UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m további adatai

12 254 Ft

tovább az üzletbe
Valueline VGCP32953B02 DVI - DVI + VGA aranyozott elosztó kábel

Valueline VGCP32953B02 DVI - DVI + VGA aranyozott elosztó kábel

Valueline VGCP32953B02 DVI - DVI + VGA aranyozott elosztó kábel további adatai

2 424 Ft

tovább az üzletbe
Valueline 5m Toslink M-M kábel, fekete

Valueline 5m Toslink M-M kábel, fekete

Valueline 5m Toslink M-M kábel, fekete további adatai

1 212 Ft

tovább az üzletbe