18105 termék, 108. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
OEM UTP Összeköto Szürke 3m CAB-FTP-3m-C5E

OEM UTP Összeköto Szürke 3m CAB-FTP-3m-C5E

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
OEM UTP Összeköto Szürke 3m CAB-FTP-3m-C5E további adatai

1 723 Ft

Digitus Micro HDMI VGA/D-Sub Átalakító Fekete 10cm DA-70460

Digitus Micro HDMI VGA/D-Sub Átalakító Fekete 10cm DA-70460

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 0.1 m
Digitus Micro HDMI VGA/D-Sub Átalakító Fekete 10cm DA-70460 további adatai

5 467 Ft

OEM Optikai patchkábel 9/125m (OS1), 2xSC-2xSC, 2m LSZH

OEM Optikai patchkábel 9/125m (OS1), 2xSC-2xSC, 2m LSZH

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 2 m
OEM Optikai patchkábel 9/125m (OS1), 2xSC-2xSC, 2m LSZH további adatai

2 993 Ft

 UTP Összeköto Zöld 2m XUTPSZC6KAB2Z

UTP Összeköto Zöld 2m XUTPSZC6KAB2Z

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
UTP Összeköto Zöld 2m XUTPSZC6KAB2Z további adatai

1 317 Ft

 Duplex pacth Cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

Duplex pacth Cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
Duplex pacth Cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m további adatai

3 435 Ft

 UTP Összeköto Sárga 5m XUTPSZC6KAB5S

UTP Összeköto Sárga 5m XUTPSZC6KAB5S

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
UTP Összeköto Sárga 5m XUTPSZC6KAB5S további adatai

1 684 Ft

 UTP Összeköto Piros 10m XUTPSZC6KAB10P

UTP Összeköto Piros 10m XUTPSZC6KAB10P

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 10 m
UTP Összeköto Piros 10m XUTPSZC6KAB10P további adatai

2 380 Ft

 DVI-D Összeköto Fekete 1.8m BN9-00246S

DVI-D Összeköto Fekete 1.8m BN9-00246S

DVI-D Összeköto Fekete 1.8m BN9-00246S további adatai

2 457 Ft

 UTP Összeköto Szürke 5m WENT50130

UTP Összeköto Szürke 5m WENT50130

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
UTP Összeköto Szürke 5m WENT50130 további adatai

1 431 Ft

 UTP Összeköto Fekete 5m VLCP85100B5.00

UTP Összeköto Fekete 5m VLCP85100B5.00

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
UTP Összeköto Fekete 5m VLCP85100B5.00 további adatai

1 666 Ft

 UTP Összeköto Szürke 5m XUTPSZC6KAB5G

UTP Összeköto Szürke 5m XUTPSZC6KAB5G

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
UTP Összeköto Szürke 5m XUTPSZC6KAB5G további adatai

1 684 Ft

 UTP Összeköto Sárga 10m XUTPSZC6KAB10S

UTP Összeköto Sárga 10m XUTPSZC6KAB10S

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 10 m
UTP Összeköto Sárga 10m XUTPSZC6KAB10S további adatai

2 380 Ft

Digimate USB UTP Átalakító Fekete 10cm ET-9990

Digimate USB UTP Átalakító Fekete 10cm ET-9990

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.1 m
Digimate USB UTP Átalakító Fekete 10cm ET-9990 további adatai

4 613 Ft

LogiLink UTP patch kábel, CAT6, 100m

LogiLink UTP patch kábel, CAT6, 100m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 100 m
LogiLink UTP patch kábel, CAT6, 100m további adatai

7 159 Ft

DELOCK 82433 USB 2.0 A female - pin header átalakító

DELOCK 82433 USB 2.0 A female - pin header átalakító

  • Kábel típusa: USB 2.0
DELOCK 82433 USB 2.0 A female - pin header átalakító további adatai

1 523 Ft

DELOCK 65377 Displayport - Displayport balra forgatott adapter

DELOCK 65377 Displayport - Displayport balra forgatott adapter

  • Kábel típusa: DisplayPort
DELOCK 65377 Displayport - Displayport balra forgatott adapter további adatai

2 031 Ft

V7 SATCBL-10M-WHT SAT CONNECTION CABLE SET F-Plug Sealing apa/apa fehér 10m

V7 SATCBL-10M-WHT SAT CONNECTION CABLE SET F-Plug Sealing apa/apa fehér 10m

V7 SATCBL-10M-WHT SAT CONNECTION CABLE SET F-Plug Sealing apa/apa fehér 10m további adatai

2 019 Ft

ADATA adat- és töltõ Lightning kábel 1m arany /AMFIAL-100CM-CGD/

ADATA adat- és töltõ Lightning kábel 1m arany /AMFIAL-100CM-CGD/

  • Kábel típusa: Lightning
  • Kábel hossza: 1 m
ADATA adat- és töltõ Lightning kábel 1m arany /AMFIAL-100CM-CGD/ további adatai

5 090 Ft

tovább az üzletbe
Startech UTP patch kábel, CAT6, aranyozott, fekete, 3m

Startech UTP patch kábel, CAT6, aranyozott, fekete, 3m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
Startech UTP patch kábel, CAT6, aranyozott, fekete, 3m további adatai

1 882 Ft

Startech DVI-I to DVI-D Dual Link Video Cable Adapter

Startech DVI-I to DVI-D Dual Link Video Cable Adapter

  • Kábel típusa: DVI
Startech DVI-I to DVI-D Dual Link Video Cable Adapter további adatai

3 016 Ft