18443 termék, 57. oldal
Supermicro SYS-6027TR-H71RF+

Supermicro SYS-6027TR-H71RF+ Szerver

Supermicro SYS-6027TR-H71RF+ Szerver további adatai

1 591 981 Ft

Supermicro SYS-5037A-IL

Supermicro SYS-5037A-IL Szerver

Supermicro SYS-5037A-IL Szerver további adatai

211 370 Ft

Supermicro SYS-6027TR-HTRF+

Supermicro SYS-6027TR-HTRF+ Szerver

Supermicro SYS-6027TR-HTRF+ Szerver további adatai

1 240 930 Ft

LEGRAND Linkeo kábelrendezo 2U - 2 irányú

LEGRAND Linkeo kábelrendezo 2U - 2 irányú Szerver

LEGRAND Linkeo kábelrendezo 2U - 2 irányú Szerver további adatai

4 121 Ft

CHENBRO Slide rail, 26" (For 2U)

CHENBRO Slide rail, 26" (For 2U) Szerver

CHENBRO Slide rail, 26" (For 2U) Szerver további adatai

12 560 Ft

APC Smart-UPS X 3000VA SMX3000HV

APC Smart-UPS X 3000VA SMX3000HV Szerver

APC Smart-UPS X 3000VA SMX3000HV Szerver további adatai

509 021 Ft

Fujitsu 300GB SAS S26361-F5568-L130

Fujitsu 300GB SAS S26361-F5568-L130 Szerver

Fujitsu 300GB SAS S26361-F5568-L130 Szerver további adatai

48 169 Ft

Kingston 16GB DDR4 2133MHz KTD-PE421E/16G

Kingston 16GB DDR4 2133MHz KTD-PE421E/16G Szerver

Kingston 16GB DDR4 2133MHz KTD-PE421E/16G Szerver további adatai

43 957 Ft

LEGRAND 632790 Linkeo patchpanel 24 modul, KEYSTONE UTP modulhoz, kábeltartó nélkül

LEGRAND 632790 Linkeo patchpanel 24 modul, KEYSTONE UTP modulhoz, kábeltartó nélkül Szerver

LEGRAND 632790 Linkeo patchpanel 24 modul, KEYSTONE UTP modulhoz, kábeltartó nélkül Szerver további adatai

2 457 Ft

Fujitsu PRIMERGY TX1310 M1 LKN:T1311S0005HU

Fujitsu PRIMERGY TX1310 M1 LKN:T1311S0005HU Szerver

Fujitsu PRIMERGY TX1310 M1 LKN:T1311S0005HU Szerver további adatai

177 328 Ft

Supermicro CSE-GS50-000R

Supermicro CSE-GS50-000R Szerver

Supermicro CSE-GS50-000R Szerver további adatai

35 734 Ft

Microsoft SW MS WINDOWS Server 2012 Hungarian DSP OEI 1pk 1clt Device CAL

Microsoft SW MS WINDOWS Server 2012 Hungarian DSP OEI 1pk 1clt Device CAL Szerver

Microsoft SW MS WINDOWS Server 2012 Hungarian DSP OEI 1pk 1clt Device CAL Szerver további adatai

12 756 Ft

tovább az üzletbe
Dell 8GB UDIMM, 2133MT/s, ECC 370-ACFV

Dell 8GB UDIMM, 2133MT/s, ECC 370-ACFV Szerver

Dell 8GB UDIMM, 2133MT/s, ECC 370-ACFV Szerver további adatai

44 994 Ft

Intel RMS25CB040

Intel RMS25CB040 Szerver

Intel RMS25CB040 Szerver további adatai

138 431 Ft

Digitus DN-19 PLINTH-6/6-SW

Digitus DN-19 PLINTH-6/6-SW Szerver

Digitus DN-19 PLINTH-6/6-SW Szerver további adatai

21 767 Ft

AMP SC LightCrimp Plus csatlakozó - MM simplex 10Gbit XG 50/125µ

AMP SC LightCrimp Plus csatlakozó - MM simplex 10Gbit XG 50/125µ Szerver

AMP SC LightCrimp Plus csatlakozó - MM simplex 10Gbit XG 50/125µ Szerver további adatai

4 788 Ft

Kingston 16GB DDR4 2133MHz CL15 ECC KIT KVR21R15S8K4/16I

Kingston 16GB DDR4 2133MHz CL15 ECC KIT KVR21R15S8K4/16I Szerver

Kingston 16GB DDR4 2133MHz CL15 ECC KIT KVR21R15S8K4/16I Szerver további adatai

55 902 Ft

 WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx Szerver

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx Szerver további adatai

6 617 Ft

Dell PowerEdge Mini T20 | Xeon E3-1225v3 3,2 | 12GB | 2x 250GB SSD | 1x 4000GB HDD | nincs | 5év

Dell PowerEdge Mini T20 | Xeon E3-1225v3 3,2 | 12GB | 2x 250GB SSD | 1x 4000GB HDD | nincs | 5év Szerver

Dell PowerEdge Mini T20 | Xeon E3-1225v3 3,2 | 12GB | 2x 250GB SSD | 1x 4000GB HDD | nincs | 5év Szerver további adatai

398 900 Ft

Dell PowerEdge Mini T20 | Xeon E3-1225v3 3,2 | 32GB | 1x 1000GB SSD | 2x 1000GB HDD | nincs | 5év

Dell PowerEdge Mini T20 | Xeon E3-1225v3 3,2 | 32GB | 1x 1000GB SSD | 2x 1000GB HDD | nincs | 5év Szerver

Dell PowerEdge Mini T20 | Xeon E3-1225v3 3,2 | 32GB | 1x 1000GB SSD | 2x 1000GB HDD | nincs | 5év Szerver további adatai

493 900 Ft