18439 termék, 53. oldal
Cisco DWDM X2 1547.72 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1547.72 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM X2 1547.72 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM X2 1544.53 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1544.53 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM X2 1544.53 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1558.98 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1558.98 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1558.98 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Active Twinax cable assembly, 10m

Cisco Active Twinax cable assembly, 10m Szerver

Cisco Active Twinax cable assembly, 10m Szerver további adatai

77 480 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Low Power multirate XFP supporting 10GBASE-ER and OC-192 IR

Cisco Low Power multirate XFP supporting 10GBASE-ER and OC-192 IR Szerver

Cisco Low Power multirate XFP supporting 10GBASE-ER and OC-192 IR Szerver további adatai

1 889 760 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Services Ready Engine (SRE) 910 SM for APP bundles

Cisco Services Ready Engine (SRE) 910 SM for APP bundles Szerver

Cisco Services Ready Engine (SRE) 910 SM for APP bundles Szerver további adatai

510 235 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Dual single channel OADM Module ( 1490nm)

Cisco Dual single channel OADM Module ( 1490nm) Szerver

Cisco Dual single channel OADM Module ( 1490nm) Szerver további adatai

377 952 Ft

tovább az üzletbe
Cisco EHWIC 1 port dual mode SFP(100M/1G) or GE(10M/100M/1G) Spare

Cisco EHWIC 1 port dual mode SFP(100M/1G) or GE(10M/100M/1G) Spare Szerver

Cisco EHWIC 1 port dual mode SFP(100M/1G) or GE(10M/100M/1G) Spare Szerver további adatai

142 240 Ft

tovább az üzletbe
Lenovo rack server System x3650 M5, 6C E5-2620v3 2.4Ghz, 16GB, NoHDD 5462K2G

Lenovo rack server System x3650 M5, 6C E5-2620v3 2.4Ghz, 16GB, NoHDD 5462K2G Szerver

Lenovo rack server System x3650 M5, 6C E5-2620v3 2.4Ghz, 16GB, NoHDD 5462K2G Szerver további adatai

992 537 Ft

tovább az üzletbe
HP server ProLiant MicroServer Gen8 E3-1220Lv2 DC 2.30GHz, PC3-12800E 1600 MHz 1x8GB, No HDD  (4xNHP 3.5"), B120i, No O F9A40A

HP server ProLiant MicroServer Gen8 E3-1220Lv2 DC 2.30GHz, PC3-12800E 1600 MHz 1x8GB, No HDD (4xNHP 3.5"), B120i, No O F9A40A Szerver

HP server ProLiant MicroServer Gen8 E3-1220Lv2 DC 2.30GHz, PC3-12800E 1600 MHz 1x8GB, No HDD (4xNHP 3.5"), B120i, No O F9A40A Szerver további adatai

210 569 Ft

tovább az üzletbe
Dell rack server PowerEdge R530, 8C E5-2630v3 2.4GHz, 32GB, 4TB NSAS, NoOS. 210-ADLM_212129

Dell rack server PowerEdge R530, 8C E5-2630v3 2.4GHz, 32GB, 4TB NSAS, NoOS. 210-ADLM_212129 Szerver

Dell rack server PowerEdge R530, 8C E5-2630v3 2.4GHz, 32GB, 4TB NSAS, NoOS. 210-ADLM_212129 Szerver további adatai

993 017 Ft

tovább az üzletbe
HP server ProLiant DL385p Gen8 2x6344 12C 2.6GHz, PC3L-10600R 1333MHz 4x8GB, No Hdd, (25xHP 2.5"), P420i/1GB FBWC, 2x75 703931-421

HP server ProLiant DL385p Gen8 2x6344 12C 2.6GHz, PC3L-10600R 1333MHz 4x8GB, No Hdd, (25xHP 2.5"), P420i/1GB FBWC, 2x75 703931-421 Szerver

HP server ProLiant DL385p Gen8 2x6344 12C 2.6GHz, PC3L-10600R 1333MHz 4x8GB, No Hdd, (25xHP 2.5"), P420i/1GB FBWC, 2x75 703931-421 Szerver további adatai

1 427 518 Ft

tovább az üzletbe
Dell rack server PowerEdge R630, 6C E5-2620v3 2.4GHz, 32GB, 1.2TB SAS 10K, NoOS. 210-ACXS_212140

Dell rack server PowerEdge R630, 6C E5-2620v3 2.4GHz, 32GB, 1.2TB SAS 10K, NoOS. 210-ACXS_212140 Szerver

Dell rack server PowerEdge R630, 6C E5-2620v3 2.4GHz, 32GB, 1.2TB SAS 10K, NoOS. 210-ACXS_212140 Szerver további adatai

1 375 260 Ft

tovább az üzletbe
HP rack server ProLiant DL60 G9, 6C E5-2603v3 1.6GHz, 8GB, NoHDD, P440/4GB, 1x800W

HP rack server ProLiant DL60 G9, 6C E5-2603v3 1.6GHz, 8GB, NoHDD, P440/4GB, 1x800W Szerver

HP rack server ProLiant DL60 G9, 6C E5-2603v3 1.6GHz, 8GB, NoHDD, P440/4GB, 1x800W Szerver további adatai

391 747 Ft

tovább az üzletbe
Supermicro SYS-6018R-WTRT

Supermicro SYS-6018R-WTRT Szerver

Supermicro SYS-6018R-WTRT Szerver további adatai

456 794 Ft

tovább az üzletbe
Lenovo X3250 M5 5458G3G

Lenovo X3250 M5 5458G3G Szerver

Lenovo X3250 M5 5458G3G Szerver további adatai

508 000 Ft

tovább az üzletbe
Lenovo 70D2001HEA

Lenovo 70D2001HEA Szerver

Lenovo 70D2001HEA Szerver további adatai

731 520 Ft

tovább az üzletbe
Lenovo torony server System x3500 M5, 8C E5-2640v3 2.6GHz, 16GB, NoHDD 5464E5G

Lenovo torony server System x3500 M5, 8C E5-2640v3 2.6GHz, 16GB, NoHDD 5464E5G Szerver

Lenovo torony server System x3500 M5, 8C E5-2640v3 2.6GHz, 16GB, NoHDD 5464E5G Szerver további adatai

1 172 868 Ft

tovább az üzletbe
HP FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP+ Adapter

HP FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP+ Adapter Szerver

153 779 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Cisco BE6K-ST-BDL-K9 - Business Edition 6000 2x Xeon E5-2609 2.4GHz, 32GB RAM, 4x 500GB HDD BE6K-ST-BDL-K9

Cisco BE6K-ST-BDL-K9 - Business Edition 6000 2x Xeon E5-2609 2.4GHz, 32GB RAM, 4x 500GB HDD BE6K-ST-BDL-K9 Szerver

Cisco BE6K-ST-BDL-K9 - Business Edition 6000 2x Xeon E5-2609 2.4GHz, 32GB RAM, 4x 500GB HDD BE6K-ST-BDL-K9 Szerver további adatai

1 463 040 Ft

tovább az üzletbe