20634 termék, 50. oldal
Cisco 10GBASE-DWDM 1536.61 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1536.61 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1536.61 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM X2 1542.94 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1542.94 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM X2 1542.94 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 7-port voice/fax expansion module - 3FXS/4FXO

Cisco 7-port voice/fax expansion module - 3FXS/4FXO Szerver

Cisco 7-port voice/fax expansion module - 3FXS/4FXO Szerver további adatai

293 037 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1542.94nm XENPAK (100GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1542.94nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1542.94nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1554.94nm XENPAK (100GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1554.94nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1554.94nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM XFP 1534.25 nm XFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM XFP 1534.25 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM XFP 1534.25 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM X2 1547.72 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1547.72 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM X2 1547.72 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM X2 1544.53 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1544.53 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM X2 1544.53 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1531.12nm XENPAK (100GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1531.12nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1531.12nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco One port T3/E3 Service module

Cisco One port T3/E3 Service module Szerver

Cisco One port T3/E3 Service module Szerver további adatai

1 916 010 Ft

tovább az üzletbe
B&B Electronics B&B Electronics, IMC,  MediaConverter/4-AC

B&B Electronics B&B Electronics, IMC, MediaConverter/4-AC Szerver

B&B Electronics B&B Electronics, IMC, MediaConverter/4-AC Szerver további adatai

59 755 Ft

tovább az üzletbe
 TransPort WR21 - LTE EMEA, 1EN, NoWiFi, stdTemp

TransPort WR21 - LTE EMEA, 1EN, NoWiFi, stdTemp Szerver

TransPort WR21 - LTE EMEA, 1EN, NoWiFi, stdTemp Szerver további adatai

232 200 Ft

tovább az üzletbe
 TransPort WR21 - LTE EMEA, 2EN, NoWiFi, stdTemp

TransPort WR21 - LTE EMEA, 2EN, NoWiFi, stdTemp Szerver

TransPort WR21 - LTE EMEA, 2EN, NoWiFi, stdTemp Szerver további adatai

240 925 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox ConnectX®-3 EN NIC, 10GigE, dual-port SFP+, PCIe3.0

Mellanox ConnectX®-3 EN NIC, 10GigE, dual-port SFP+, PCIe3.0 Szerver

Mellanox ConnectX®-3 EN NIC, 10GigE, dual-port SFP+, PCIe3.0 Szerver további adatai

134 763 Ft

tovább az üzletbe
B&B Electronics B&B Electronics, IMC,  4 PORT USB HUB, OEM MODULE, 12 UNIT PACK

B&B Electronics B&B Electronics, IMC, 4 PORT USB HUB, OEM MODULE, 12 UNIT PACK Szerver

B&B Electronics B&B Electronics, IMC, 4 PORT USB HUB, OEM MODULE, 12 UNIT PACK Szerver további adatai

388 106 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 2 port GE SFP service module

Cisco 2 port GE SFP service module Szerver

Cisco 2 port GE SFP service module Szerver további adatai

270 496 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Services Ready Engine (SRE) 910 SM for APP bundles

Cisco Services Ready Engine (SRE) 910 SM for APP bundles Szerver

Cisco Services Ready Engine (SRE) 910 SM for APP bundles Szerver további adatai

553 286 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Dual single channel OADM Module ( 1490nm)

Cisco Dual single channel OADM Module ( 1490nm) Szerver

Cisco Dual single channel OADM Module ( 1490nm) Szerver további adatai

409 842 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1558.98 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1558.98 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1558.98 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Active Twinax cable assembly, 10m

Cisco Active Twinax cable assembly, 10m Szerver

Cisco Active Twinax cable assembly, 10m Szerver további adatai

84 018 Ft

tovább az üzletbe