16826 termék, 478. oldal
HGST Ultrastar 300GB SAS C15K600 0B28955

HGST Ultrastar 300GB SAS C15K600 0B28955 Szerver

HGST Ultrastar 300GB SAS C15K600 0B28955 Szerver további adatai

88 323 Ft

Intel AXX10GBNIAIOM

Intel AXX10GBNIAIOM Szerver

Intel AXX10GBNIAIOM Szerver további adatai

156 293 Ft

TRITON RAB-ZP-X01-A1

TRITON RAB-ZP-X01-A1 Szerver

TRITON RAB-ZP-X01-A1 Szerver további adatai

2 289 Ft

HP 2.5" HDD SAS Hot-Plug 900GB 10000rpm 785069-B21

HP 2.5" HDD SAS Hot-Plug 900GB 10000rpm 785069-B21 Szerver

HP 2.5" HDD SAS Hot-Plug 900GB 10000rpm 785069-B21 Szerver további adatai

130 606 Ft

Seagate 8TB 3.5IN 7200RPM SATA 4KN SED ST8000NM0115

Seagate 8TB 3.5IN 7200RPM SATA 4KN SED ST8000NM0115 Szerver

Seagate 8TB 3.5IN 7200RPM SATA 4KN SED ST8000NM0115 Szerver további adatai

134 680 Ft

Digitus DN-97602

Digitus DN-97602 Szerver

Digitus DN-97602 Szerver további adatai

4 134 Ft

LogiLink 19” PDU 9 German Schuko PDU9C01

LogiLink 19” PDU 9 German Schuko PDU9C01 Szerver

LogiLink 19” PDU 9 German Schuko PDU9C01 Szerver további adatai

7 045 Ft

Asus P10S-E/4L

Asus P10S-E/4L Szerver

102 356 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Digitus DN-19 GS-SRV

Digitus DN-19 GS-SRV Szerver

Digitus DN-19 GS-SRV Szerver további adatai

9 261 Ft

 SFP module, 2.125G/2.5G, 1310nm, 2KM reach

SFP module, 2.125G/2.5G, 1310nm, 2KM reach Szerver

SFP module, 2.125G/2.5G, 1310nm, 2KM reach Szerver további adatai

8 877 Ft

KSTAR Rail Kit MP RT 1-3kVA

KSTAR Rail Kit MP RT 1-3kVA Szerver

KSTAR Rail Kit MP RT 1-3kVA Szerver további adatai

9 004 Ft

Dell 540-11134_S192

Dell 540-11134_S192 Szerver

Dell 540-11134_S192 Szerver további adatai

44 154 Ft

Supermicro MCP-310-18009-0N

Supermicro MCP-310-18009-0N Szerver

Supermicro MCP-310-18009-0N Szerver további adatai

3 905 Ft

Toshiba 960GB SATA3 THNSN8960PCSE

Toshiba 960GB SATA3 THNSN8960PCSE Szerver

Toshiba 960GB SATA3 THNSN8960PCSE Szerver további adatai

176 446 Ft

LEGRAND Power distribution unit (PDU) 646555

LEGRAND Power distribution unit (PDU) 646555 Szerver

LEGRAND Power distribution unit (PDU) 646555 Szerver további adatai

9 766 Ft

KELine Egyrészes faliszekrény 19" 9U 395 mm mély

KELine Egyrészes faliszekrény 19" 9U 395 mm mély Szerver

KELine Egyrészes faliszekrény 19" 9U 395 mm mély Szerver további adatai

31 737 Ft

D-Link DNR-322L

D-Link DNR-322L Szerver

  • Ez a D-Link DNR-322L mydlink hálózati videófelvevő egyidejűleg (max.) kilenc hálózati kameráról képes videókat rögzíteni a számítógépe felhasználása nélkül. Ezzel a mydlink hálózati videófelvevővel a D-Link távoli felügyeleti szolgáltatását is igénybe vehet, ez a DNR-322L távolsági biztonsági felügyeletre is használható a web navigátorán ill. DNR-322L Web interfészén keresztül.
D-Link DNR-322L Szerver további adatai

69 259 Ft

HP 2U Small Form Factor Ball Bearing Rail Kit(7208

HP 2U Small Form Factor Ball Bearing Rail Kit(7208 Szerver

HP 2U Small Form Factor Ball Bearing Rail Kit(7208 Szerver további adatai

46 740 Ft

Buffalo TeraStation 3400D 16TB

Buffalo TeraStation 3400D 16TB Szerver

436 010 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Dell 16GB DDR3 1866MHz 2Rx4 16GDRSVRD1866_P000

Dell 16GB DDR3 1866MHz 2Rx4 16GDRSVRD1866_P000 Szerver

Dell 16GB DDR3 1866MHz 2Rx4 16GDRSVRD1866_P000 Szerver további adatai

35 524 Ft