20706 termék, 475. oldal
Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex B

Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex B Szerver

Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex B Szerver további adatai

158 648 Ft

tovább az üzletbe
Cisco UC Phone 9971, Charcoal, Slm Hndst with Camera

Cisco UC Phone 9971, Charcoal, Slm Hndst with Camera Szerver

Cisco UC Phone 9971, Charcoal, Slm Hndst with Camera Szerver további adatai

242 831 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 1000BASE-BX40 SFP, 1490NM

Cisco 1000BASE-BX40 SFP, 1490NM Szerver

Cisco 1000BASE-BX40 SFP, 1490NM Szerver további adatai

532 794 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM XFP 1532.68 nm XFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM XFP 1532.68 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM XFP 1532.68 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM XFP 1542.94 nm XFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM XFP 1542.94 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM XFP 1542.94 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card w/PoE

Cisco Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card w/PoE Szerver

Cisco Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card w/PoE Szerver további adatai

123 944 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 4-channels CWDM OADM Module ( 1550, 1570, 1590, 16100)

Cisco 4-channels CWDM OADM Module ( 1550, 1570, 1590, 16100) Szerver

Cisco 4-channels CWDM OADM Module ( 1550, 1570, 1590, 16100) Szerver további adatai

819 683 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM X2 1555.75 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1555.75 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM X2 1555.75 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1555.75 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1555.75 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1555.75 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco OC-48c/STM-16c  SFP, Short Reach

Cisco OC-48c/STM-16c SFP, Short Reach Szerver

Cisco OC-48c/STM-16c SFP, Short Reach Szerver további adatai

512 302 Ft

tovább az üzletbe
 TransPort WR21 HSPA+ 1xRJ45, NoWiFi, Ent.SW, xTemp

TransPort WR21 HSPA+ 1xRJ45, NoWiFi, Ent.SW, xTemp Szerver

TransPort WR21 HSPA+ 1xRJ45, NoWiFi, Ent.SW, xTemp Szerver további adatai

255 468 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 24 units of GLC-FE-100FX

Cisco 24 units of GLC-FE-100FX Szerver

Cisco 24 units of GLC-FE-100FX Szerver további adatai

922 144 Ft

tovább az üzletbe
 TransPort WR21 HSPA+ 1xRJ45, NoWiFi, Std.SW, stdTemp

TransPort WR21 HSPA+ 1xRJ45, NoWiFi, Std.SW, stdTemp Szerver

TransPort WR21 HSPA+ 1xRJ45, NoWiFi, Std.SW, stdTemp Szerver további adatai

203 114 Ft

tovább az üzletbe
Cisco OC-12/ STM-4 SFP, Long Reach (80km)

Cisco OC-12/ STM-4 SFP, Long Reach (80km) Szerver

Cisco OC-12/ STM-4 SFP, Long Reach (80km) Szerver további adatai

532 794 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m

Cisco 40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m Szerver

Cisco 40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m Szerver további adatai

51 230 Ft

tovább az üzletbe
B&B Electronics B&B Electronics, IMC,  SFP MODULE, 1000BASE-LX, SM 20KM, LC CONNECOTR, WT

B&B Electronics B&B Electronics, IMC, SFP MODULE, 1000BASE-LX, SM 20KM, LC CONNECOTR, WT Szerver

B&B Electronics B&B Electronics, IMC, SFP MODULE, 1000BASE-LX, SM 20KM, LC CONNECOTR, WT Szerver további adatai

71 407 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card

Cisco Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card Szerver

Cisco Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card Szerver további adatai

86 816 Ft

tovább az üzletbe
Cisco CXP-100G-SR10 Transceiver module Spare

Cisco CXP-100G-SR10 Transceiver module Spare Szerver

Cisco CXP-100G-SR10 Transceiver module Spare Szerver további adatai

2 049 209 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1550.92nm XENPAK (100GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1550.92nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1550.92nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 3M

Cisco 10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 3M Szerver

Cisco 10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 3M Szerver további adatai

77 914 Ft

tovább az üzletbe