18436 termék, 380. oldal
Cisco 10GBASE-DWDM 1531.90nm XENPAK (100GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1531.90nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1531.90nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 7926G World Mode; CCM/CCME UL Reqd; Batt/PS Not Inc

Cisco 7926G World Mode; CCM/CCME UL Reqd; Batt/PS Not Inc Szerver

Cisco 7926G World Mode; CCM/CCME UL Reqd; Batt/PS Not Inc Szerver további adatai

198 425 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1544.53nm XENPAK (100GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1544.53nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1544.53nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 3M

Cisco 10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 3M Szerver

Cisco 10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 3M Szerver további adatai

71 852 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 40GBASE-SR4 QSFP Trnscvr Module, MPO Conn, Enterprise-Class

Cisco 40GBASE-SR4 QSFP Trnscvr Module, MPO Conn, Enterprise-Class Szerver

Cisco 40GBASE-SR4 QSFP Trnscvr Module, MPO Conn, Enterprise-Class Szerver további adatai

319 369 Ft

tovább az üzletbe
Cisco QSFP to 4xSFP10G Passive Copper Splitter Cable, 5m

Cisco QSFP to 4xSFP10G Passive Copper Splitter Cable, 5m Szerver

Cisco QSFP to 4xSFP10G Passive Copper Splitter Cable, 5m Szerver további adatai

127 559 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-SR SFP Module for Extended Temp range

Cisco 10GBASE-SR SFP Module for Extended Temp range Szerver

Cisco 10GBASE-SR SFP Module for Extended Temp range Szerver további adatai

297 637 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class

Cisco 10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class Szerver

Cisco 10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class Szerver további adatai

359 054 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-SR XFP Module

Cisco 10GBASE-SR XFP Module Szerver

Cisco 10GBASE-SR XFP Module Szerver további adatai

377 007 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Catalyst 6500/Cisco 7600 IPSec module Carrier Card

Cisco Catalyst 6500/Cisco 7600 IPSec module Carrier Card Szerver

Cisco Catalyst 6500/Cisco 7600 IPSec module Carrier Card Szerver további adatai

3 023 616 Ft

tovább az üzletbe
HP Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Intel Xeon E5-2690 v3 (12 core, 2.6 GHz, 30MB, 135W), 2U, 32GB (2x16GB) RDIMM, 14.76 kg 803861-B21

HP Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Intel Xeon E5-2690 v3 (12 core, 2.6 GHz, 30MB, 135W), 2U, 32GB (2x16GB) RDIMM, 14.76 kg 803861-B21 Szerver

HP Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Intel Xeon E5-2690 v3 (12 core, 2.6 GHz, 30MB, 135W), 2U, 32GB (2x16GB) RDIMM, 14.76 kg 803861-B21 Szerver további adatai

2 722 880 Ft

tovább az üzletbe
Supermicro AS-2042G-72RF4

Supermicro AS-2042G-72RF4 Szerver

Supermicro AS-2042G-72RF4 Szerver további adatai

804 672 Ft

tovább az üzletbe
Supermicro SYS-2028TP-HC0TR

Supermicro SYS-2028TP-HC0TR Szerver

Supermicro SYS-2028TP-HC0TR Szerver további adatai

1 706 880 Ft

tovább az üzletbe
HP ProLiant DL360p Gen8 E5-2640v2 2.0GHz 8-core 2P 16GB-R P420i/1GB FBWC 460W PS Energy Star Svr HP 733738-421

HP ProLiant DL360p Gen8 E5-2640v2 2.0GHz 8-core 2P 16GB-R P420i/1GB FBWC 460W PS Energy Star Svr HP 733738-421 Szerver

HP ProLiant DL360p Gen8 E5-2640v2 2.0GHz 8-core 2P 16GB-R P420i/1GB FBWC 460W PS Energy Star Svr HP 733738-421 Szerver további adatai

1 255 776 Ft

tovább az üzletbe
Dell rack server PowerEdge R730, 6C E5-2620v3 2.4GHz, 16GB, NoHDD, NoOS.

Dell rack server PowerEdge R730, 6C E5-2620v3 2.4GHz, 16GB, NoHDD, NoOS. Szerver

1 132 307 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Dell rack server PowerEdge R530, 8C E5-2630v3 2.4GHz, 32GB, 1.2TB SAS 10K, NoOS. 210-ADLM_212127

Dell rack server PowerEdge R530, 8C E5-2630v3 2.4GHz, 32GB, 1.2TB SAS 10K, NoOS. 210-ADLM_212127 Szerver

Dell rack server PowerEdge R530, 8C E5-2630v3 2.4GHz, 32GB, 1.2TB SAS 10K, NoOS. 210-ADLM_212127 Szerver további adatai

992 537 Ft

tovább az üzletbe
Dell rack server PowerEdge C6000 keret NoHDD + 2x DELL penge server PE C6220 II NoCPU, NoRAM, NoHDD, NoOS. PEC6E_2_P000

Dell rack server PowerEdge C6000 keret NoHDD + 2x DELL penge server PE C6220 II NoCPU, NoRAM, NoHDD, NoOS. PEC6E_2_P000 Szerver

Dell rack server PowerEdge C6000 keret NoHDD + 2x DELL penge server PE C6220 II NoCPU, NoRAM, NoHDD, NoOS. PEC6E_2_P000 Szerver további adatai

1 081 384 Ft

tovább az üzletbe
Dell rack server PowerEdge R730 XD, 6C E5-2620v3 2.4GHz, 8GB,  600GB SAS 10K, NoOS.

Dell rack server PowerEdge R730 XD, 6C E5-2620v3 2.4GHz, 8GB, 600GB SAS 10K, NoOS. Szerver

Dell rack server PowerEdge R730 XD, 6C E5-2620v3 2.4GHz, 8GB, 600GB SAS 10K, NoOS. Szerver további adatai

1 291 949 Ft

tovább az üzletbe
Supermicro SYS-1028GQ-TR

Supermicro SYS-1028GQ-TR Szerver

Supermicro SYS-1028GQ-TR Szerver további adatai

894 080 Ft

tovább az üzletbe
HP ProLiant 826684-B21 2.4GHz E5-2650V4 Rack (2U) server 826684-B21

HP ProLiant 826684-B21 2.4GHz E5-2650V4 Rack (2U) server 826684-B21 Szerver

HP ProLiant 826684-B21 2.4GHz E5-2650V4 Rack (2U) server 826684-B21 Szerver további adatai

1 637 792 Ft

tovább az üzletbe