20638 termék, 305. oldal
Cisco 100BASE-BX10-U Rugged SFP and Fiber Reel

Cisco 100BASE-BX10-U Rugged SFP and Fiber Reel Szerver

Cisco 100BASE-BX10-U Rugged SFP and Fiber Reel Szerver további adatai

102 256 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM XFP 1551.72 nm XFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM XFP 1551.72 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM XFP 1551.72 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM XFP 1556.55 nm XFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM XFP 1556.55 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM XFP 1556.55 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1532.68nm XENPAK (100GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1532.68nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1532.68nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco CWDM 1490 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module

Cisco CWDM 1490 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module Szerver

Cisco CWDM 1490 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module Szerver további adatai

2 151 669 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1531.12 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1531.12 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1531.12 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1530.33 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1530.33 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1530.33 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 40GBASE-CR4 Active Copper Cable, 7m

Cisco 40GBASE-CR4 Active Copper Cable, 7m Szerver

Cisco 40GBASE-CR4 Active Copper Cable, 7m Szerver további adatai

225 413 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1538.98nm XENPAK (100GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1538.98nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1538.98nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco OC-48c/STM-16c  SFP, Long Reach (80km)

Cisco OC-48c/STM-16c SFP, Long Reach (80km) Szerver

Cisco OC-48c/STM-16c SFP, Long Reach (80km) Szerver további adatai

1 127 065 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Prime Infrastructure 1.1 Software - 100 Device Base Lic

Cisco Prime Infrastructure 1.1 Software - 100 Device Base Lic Szerver

Cisco Prime Infrastructure 1.1 Software - 100 Device Base Lic Szerver további adatai

1 843 263 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 1000BASE-ZX  Single Mode RuggedSFP

Cisco 1000BASE-ZX Single Mode RuggedSFP Szerver

Cisco 1000BASE-ZX Single Mode RuggedSFP Szerver további adatai

901 652 Ft

tovább az üzletbe
Cisco UC Phone 9951, White, Slimline Handset

Cisco UC Phone 9951, White, Slimline Handset Szerver

Cisco UC Phone 9951, White, Slimline Handset Szerver további adatai

163 937 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1546.12 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1546.12 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1546.12 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM XFP 1560.61 nm XFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM XFP 1560.61 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM XFP 1560.61 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

4 098 417 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Desktop Collaboration Experience DX650

Cisco Desktop Collaboration Experience DX650 Szerver

Cisco Desktop Collaboration Experience DX650 Szerver további adatai

347 341 Ft

tovább az üzletbe
Cisco UC Phone 9951, Charcoal, Standard Handset

Cisco UC Phone 9951, Charcoal, Standard Handset Szerver

Cisco UC Phone 9951, Charcoal, Standard Handset Szerver további adatai

157 789 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 24 units of GLC-FE-100FX for 3750v2

Cisco 24 units of GLC-FE-100FX for 3750v2 Szerver

Cisco 24 units of GLC-FE-100FX for 3750v2 Szerver további adatai

512 302 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 1000BASE-BX40 SFP, 1310NM

Cisco 1000BASE-BX40 SFP, 1310NM Szerver

Cisco 1000BASE-BX40 SFP, 1310NM Szerver további adatai

532 794 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Unified Wireless IP Phone 7925G-EX, World Mode

Cisco Unified Wireless IP Phone 7925G-EX, World Mode Szerver

Cisco Unified Wireless IP Phone 7925G-EX, World Mode Szerver további adatai

194 675 Ft

tovább az üzletbe