18393 termék, 207. oldal
TRITON RAC-CH-X03-X3

TRITON RAC-CH-X03-X3 Szerver

TRITON RAC-CH-X03-X3 Szerver további adatai

31 114 Ft

Intel Integrated RAID Module RMT3CB080

Intel Integrated RAID Module RMT3CB080 Szerver

182 860 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

 CONTEG polc 19 fix 750mm 20kg-ig

CONTEG polc 19 fix 750mm 20kg-ig Szerver

CONTEG polc 19 fix 750mm 20kg-ig Szerver további adatai

14 841 Ft

tovább az üzletbe
 BIDI SFP module, 155M, 1550/1310nm

BIDI SFP module, 155M, 1550/1310nm Szerver

BIDI SFP module, 155M, 1550/1310nm Szerver további adatai

23 423 Ft

 XFP module, 9,95 - 11,1G, 1310nm, 10KM reach

XFP module, 9,95 - 11,1G, 1310nm, 10KM reach Szerver

XFP module, 9,95 - 11,1G, 1310nm, 10KM reach Szerver további adatai

65 736 Ft

Supermicro SZHB SUPERMICRO - Hûtõborda - SNK-P0046A4

Supermicro SZHB SUPERMICRO - Hûtõborda - SNK-P0046A4 Szerver

Supermicro SZHB SUPERMICRO - Hûtõborda - SNK-P0046A4 Szerver további adatai

6 372 Ft

tovább az üzletbe
Crucial 8GB DDR4 2400MHz CL17 ECC CT8G4RFS424A

Crucial 8GB DDR4 2400MHz CL17 ECC CT8G4RFS424A Szerver

Crucial 8GB DDR4 2400MHz CL17 ECC CT8G4RFS424A Szerver további adatai

25 984 Ft

Kingston 8GB DDR4 2133MHz ECC KCS-UC421/8G

Kingston 8GB DDR4 2133MHz ECC KCS-UC421/8G Szerver

Kingston 8GB DDR4 2133MHz ECC KCS-UC421/8G Szerver további adatai

27 309 Ft

OEM Csavar, kosarasalátét

OEM Csavar, kosarasalátét Szerver

OEM Csavar, kosarasalátét Szerver további adatai

232 Ft

Intel 750W Common Redundant Power Supply FXX750PCRPS (Platium-Efficiency)

Intel 750W Common Redundant Power Supply FXX750PCRPS (Platium-Efficiency) Szerver

Intel 750W Common Redundant Power Supply FXX750PCRPS (Platium-Efficiency) Szerver további adatai

100 316 Ft

tovább az üzletbe
Kingston SSD SATA 2,5" KINGSTON UV400 240GB

Kingston SSD SATA 2,5" KINGSTON UV400 240GB Szerver

Kingston SSD SATA 2,5" KINGSTON UV400 240GB Szerver további adatai

25 735 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM XFP 1552.52 nm XFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM XFP 1552.52 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM XFP 1552.52 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM XFP 1554.13 nm XFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM XFP 1554.13 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM XFP 1554.13 nm XFP (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 3G EHWIC EDVO for Sprint with GPS

Cisco 3G EHWIC EDVO for Sprint with GPS Szerver

Cisco 3G EHWIC EDVO for Sprint with GPS Szerver további adatai

155 448 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1554.13nm XENPAK (100GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1554.13nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1554.13nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Dual single channel OADM Module ( 1610nm)

Cisco Dual single channel OADM Module ( 1610nm) Szerver

Cisco Dual single channel OADM Module ( 1610nm) Szerver további adatai

377 952 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1531.90 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1531.90 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1531.90 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM X2 1558.98 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1558.98 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver

Cisco DWDM X2 1558.98 nm X2 (100 GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Enhanced EtherSwitch, L2, SM, 23 FE, 1 GE, POE

Cisco Enhanced EtherSwitch, L2, SM, 23 FE, 1 GE, POE Szerver

Cisco Enhanced EtherSwitch, L2, SM, 23 FE, 1 GE, POE Szerver további adatai

395 905 Ft

tovább az üzletbe
Cisco UC Phone 9971, White, Arabic keypad, Std HS, Camera

Cisco UC Phone 9971, White, Arabic keypad, Std HS, Camera Szerver

Cisco UC Phone 9971, White, Arabic keypad, Std HS, Camera Szerver további adatai

231 496 Ft

tovább az üzletbe