16835 termék, 195. oldal
 BIDI SFP module, 155M, 1550/1310nm

BIDI SFP module, 155M, 1550/1310nm Szerver

BIDI SFP module, 155M, 1550/1310nm Szerver további adatai

23 423 Ft

 XFP module, 9,95 - 11,1G, 1310nm, 10KM reach

XFP module, 9,95 - 11,1G, 1310nm, 10KM reach Szerver

XFP module, 9,95 - 11,1G, 1310nm, 10KM reach Szerver további adatai

65 736 Ft

Dell PowerEdge R430, 2x Intel Xeon E5-2609 v3 1.9GHz, 15M Cache 6.40GT/s QPI,No Turbo,No HT,6C/6T (85W), no RDIMM 2133MT

Dell PowerEdge R430, 2x Intel Xeon E5-2609 v3 1.9GHz, 15M Cache 6.40GT/s QPI,No Turbo,No HT,6C/6T (85W), no RDIMM 2133MT Szerver

Dell PowerEdge R430, 2x Intel Xeon E5-2609 v3 1.9GHz, 15M Cache 6.40GT/s QPI,No Turbo,No HT,6C/6T (85W), no RDIMM 2133MT Szerver további adatai

694 157 Ft

LEGRAND CS121 SNMP 16MB külso kommunikációs doboz

LEGRAND CS121 SNMP 16MB külso kommunikációs doboz Szerver

LEGRAND CS121 SNMP 16MB külso kommunikációs doboz Szerver további adatai

154 714 Ft

OVERCLOCKERS UK OC-43400

OVERCLOCKERS UK OC-43400 Szerver

OVERCLOCKERS UK OC-43400 Szerver további adatai

29 045 Ft

OEM 1x8 PLC splitter, plastic box versions with 900u cable and SC/APC connectors

OEM 1x8 PLC splitter, plastic box versions with 900u cable and SC/APC connectors Szerver

OEM 1x8 PLC splitter, plastic box versions with 900u cable and SC/APC connectors Szerver további adatai

15 767 Ft

Kingston SSD SATA 2,5" KINGSTON UV400 240GB

Kingston SSD SATA 2,5" KINGSTON UV400 240GB Szerver

Kingston SSD SATA 2,5" KINGSTON UV400 240GB Szerver további adatai

29 384 Ft

tovább az üzletbe
Intel Xeon E5-2690 v3 BX80644E52690V3

Intel Xeon E5-2690 v3 BX80644E52690V3 Szerver

869 140 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Synology RKM114 rail kit

Synology RKM114 rail kit Szerver

12 750 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Adaptec 78165 2280900-R

Adaptec 78165 2280900-R Szerver

Adaptec 78165 2280900-R Szerver további adatai

402 293 Ft

Delta szerver kiegészítők

Delta szerver kiegészítők Szerver

  • Szerver kiegészítők
Delta szerver kiegészítők Szerver további adatai

13 424 Ft

Dell PowerEdge T20 (DPET20-X1225-4GH1T-3YN-11)

Dell PowerEdge T20 (DPET20-X1225-4GH1T-3YN-11) Szerver

Dell PowerEdge T20 (DPET20-X1225-4GH1T-3YN-11) Szerver további adatai

128 106 Ft

Kingston 8GB DDR4 2133MHz ECC KCS-UC421/8G

Kingston 8GB DDR4 2133MHz ECC KCS-UC421/8G Szerver

Kingston 8GB DDR4 2133MHz ECC KCS-UC421/8G Szerver további adatai

30 038 Ft

OEM Csavar, kosarasalátét

OEM Csavar, kosarasalátét Szerver

OEM Csavar, kosarasalátét Szerver további adatai

232 Ft

LEGRAND 033573 LCS2 patch panel 24xRJ45 Cat6A, STP, 10Giga

LEGRAND 033573 LCS2 patch panel 24xRJ45 Cat6A, STP, 10Giga Szerver

LEGRAND 033573 LCS2 patch panel 24xRJ45 Cat6A, STP, 10Giga Szerver további adatai

31 610 Ft

Origin FK-DELL-F22-2.5

Origin FK-DELL-F22-2.5 Szerver

Origin FK-DELL-F22-2.5 Szerver további adatai

28 636 Ft

QNAP RAIL-A01-35

QNAP RAIL-A01-35 Szerver

QNAP RAIL-A01-35 Szerver további adatai

41 591 Ft

Lanberg FF01-8042-12B

Lanberg FF01-8042-12B Szerver

Lanberg FF01-8042-12B Szerver további adatai

156 190 Ft

Dell H710 Perc

Dell H710 Perc Szerver

Dell H710 Perc Szerver további adatai

128 106 Ft

Dell 1TB 7200rpm 64MB SATA3 3.5" H351TNHSSAT

Dell 1TB 7200rpm 64MB SATA3 3.5" H351TNHSSAT Szerver

Dell 1TB 7200rpm 64MB SATA3 3.5" H351TNHSSAT Szerver további adatai

17 145 Ft