20706 termék, 138. oldal
 DEMO HPQ LeftHand P4300 2.4TB SAS Starter SAN Expansion Node

DEMO HPQ LeftHand P4300 2.4TB SAS Starter SAN Expansion Node Szerver

  • DEMO: HPQ LeftHand P4300 2.
  • 4TB SAS Starter SAN Expansion Node
DEMO HPQ LeftHand P4300 2.4TB SAS Starter SAN Expansion Node Szerver további adatai

2 599 045 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-CX4 XENPAK Module

Cisco 10GBASE-CX4 XENPAK Module Szerver

Cisco 10GBASE-CX4 XENPAK Module Szerver további adatai

122 953 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)

Cisco 1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode) Szerver

Cisco 1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode) Szerver további adatai

818 659 Ft

tovább az üzletbe
Digitus DN-19 ORG-3-SW

Digitus DN-19 ORG-3-SW Szerver

Digitus DN-19 ORG-3-SW Szerver további adatai

4 933 Ft

Digitus DN-19 ORG-3U

Digitus DN-19 ORG-3U Szerver

Digitus DN-19 ORG-3U Szerver további adatai

4 925 Ft

HP C7976BN

HP C7976BN Szerver

HP C7976BN Szerver további adatai

301 341 Ft

TRITON RAB-UP-650-A4

TRITON RAB-UP-650-A4 Szerver

TRITON RAB-UP-650-A4 Szerver további adatai

8 086 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 8GB | 2x 250GB SSD | 2x 4000GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 8GB | 2x 250GB SSD | 2x 4000GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 8GB | 2x 250GB SSD | 2x 4000GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

344 900 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 4x 120GB SSD | 0GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 4x 120GB SSD | 0GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 4x 120GB SSD | 0GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

309 900 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 0GB SSD | 4x 500GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 0GB SSD | 4x 500GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 0GB SSD | 4x 500GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

209 900 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 2x 1000GB SSD | 0GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 2x 1000GB SSD | 0GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 2x 1000GB SSD | 0GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

449 900 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 4GB | 4x 250GB SSD | 0GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 4GB | 4x 250GB SSD | 0GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 4GB | 4x 250GB SSD | 0GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

334 900 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 4GB | 2x 1000GB SSD | 0GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 4GB | 2x 1000GB SSD | 0GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 4GB | 2x 1000GB SSD | 0GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

394 900 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 8GB | 1x 250GB SSD | 1x 1000GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 8GB | 1x 250GB SSD | 1x 1000GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 8GB | 1x 250GB SSD | 1x 1000GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

189 900 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 16GB | 2x 120GB SSD | 1x 2000GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 16GB | 2x 120GB SSD | 1x 2000GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 16GB | 2x 120GB SSD | 1x 2000GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

244 900 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 1x 250GB SSD | 1x 2000GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 1x 250GB SSD | 1x 2000GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 1x 250GB SSD | 1x 2000GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

219 900 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 4GB | 1x 1000GB SSD | 1x 1000GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 4GB | 1x 1000GB SSD | 1x 1000GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 4GB | 1x 1000GB SSD | 1x 1000GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

254 900 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 16GB | 2x 120GB SSD | 2x 2000GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 16GB | 2x 120GB SSD | 2x 2000GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 16GB | 2x 120GB SSD | 2x 2000GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

269 900 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 4GB | 0GB SSD | 2x 500GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 4GB | 0GB SSD | 2x 500GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 4GB | 0GB SSD | 2x 500GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

114 900 Ft

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 1x 1000GB SSD | 1x 2000GB HDD | nincs | 1év

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 1x 1000GB SSD | 1x 2000GB HDD | nincs | 1év Szerver

HP ProLiant MicroServer G8 | Celeron G1610T 2,3 | 12GB | 1x 1000GB SSD | 1x 2000GB HDD | nincs | 1év Szerver további adatai

314 900 Ft