18436 termék, 130. oldal
HP server ProLiant DL385p Gen8 2x 6376 16C 2.3GHz, PC3L-10600R 1333MHz 4x8GB, No Hdd, (25xHP 2.5"), P420i/2GB FBWC, 2x7 703932-421

HP server ProLiant DL385p Gen8 2x 6376 16C 2.3GHz, PC3L-10600R 1333MHz 4x8GB, No Hdd, (25xHP 2.5"), P420i/2GB FBWC, 2x7 703932-421 Szerver

HP server ProLiant DL385p Gen8 2x 6376 16C 2.3GHz, PC3L-10600R 1333MHz 4x8GB, No Hdd, (25xHP 2.5"), P420i/2GB FBWC, 2x7 703932-421 Szerver további adatai

1 717 695 Ft

tovább az üzletbe
Lenovo rack server System x3650 M5, 8C E5-2640v3 2.6GHz, 16GB, NoHDD 5462K6G

Lenovo rack server System x3650 M5, 8C E5-2640v3 2.6GHz, 16GB, NoHDD 5462K6G Szerver

Lenovo rack server System x3650 M5, 8C E5-2640v3 2.6GHz, 16GB, NoHDD 5462K6G Szerver további adatai

1 238 933 Ft

tovább az üzletbe
HP rack server ProLiant DL380 G9, 6C E5-2620v3 2.4GHz, 16GB, 3x300GB, P440ar/2GB, 2x500W

HP rack server ProLiant DL380 G9, 6C E5-2620v3 2.4GHz, 16GB, 3x300GB, P440ar/2GB, 2x500W Szerver

HP rack server ProLiant DL380 G9, 6C E5-2620v3 2.4GHz, 16GB, 3x300GB, P440ar/2GB, 2x500W Szerver további adatai

795 149 Ft

tovább az üzletbe
Intel Server System R1304RPOSHBN, 1U rack, Intel C224, LGA1150, 4 x DDR3 ECC UDIMM, 2 x 1GbE, Fixed PSU 350W, 4 x Hot-swap 2.5/3.5" SATA

Intel Server System R1304RPOSHBN, 1U rack, Intel C224, LGA1150, 4 x DDR3 ECC UDIMM, 2 x 1GbE, Fixed PSU 350W, 4 x Hot-swap 2.5/3.5" SATA Szerver

Intel Server System R1304RPOSHBN, 1U rack, Intel C224, LGA1150, 4 x DDR3 ECC UDIMM, 2 x 1GbE, Fixed PSU 350W, 4 x Hot-swap 2.5/3.5" SATA Szerver további adatai

223 520 Ft

tovább az üzletbe
HP server ProLiant DL320e Gen8 v2 G3240 2C 3.1GHz, PC3-12800E 1600Mhz 1x2GB, No HDD (2xHP3.5"), B120i/ZM, No Optical, 3 768638-421

HP server ProLiant DL320e Gen8 v2 G3240 2C 3.1GHz, PC3-12800E 1600Mhz 1x2GB, No HDD (2xHP3.5"), B120i/ZM, No Optical, 3 768638-421 Szerver

HP server ProLiant DL320e Gen8 v2 G3240 2C 3.1GHz, PC3-12800E 1600Mhz 1x2GB, No HDD (2xHP3.5"), B120i/ZM, No Optical, 3 768638-421 Szerver további adatai

190 516 Ft

tovább az üzletbe
Dell rack server PowerEdge R330, 4C E3-1230v5 3.4GHz, 16GB, 600GB SAS 10k, NoOS.

Dell rack server PowerEdge R330, 4C E3-1230v5 3.4GHz, 16GB, 600GB SAS 10k, NoOS. Szerver

Dell rack server PowerEdge R330, 4C E3-1230v5 3.4GHz, 16GB, 600GB SAS 10k, NoOS. Szerver további adatai

852 809 Ft

tovább az üzletbe
Fujitsu T1311SC040IN Fujitsu Primergy TX1310 M1 T1311SC040IN

Fujitsu T1311SC040IN Fujitsu Primergy TX1310 M1 T1311SC040IN Szerver

Fujitsu T1311SC040IN Fujitsu Primergy TX1310 M1 T1311SC040IN Szerver további adatai

386 080 Ft

tovább az üzletbe
Digi International Digi PortServer TS 16 port RJ-45 Serial to Ethernet

Digi International Digi PortServer TS 16 port RJ-45 Serial to Ethernet Szerver

Digi International Digi PortServer TS 16 port RJ-45 Serial to Ethernet Szerver további adatai

485 932 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)

Cisco 1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode) Szerver

Cisco 1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode) Szerver további adatai

754 959 Ft

tovább az üzletbe
Digi International Digi Watchport/V  3mm W Angle, 8mm Cl-up

Digi International Digi Watchport/V 3mm W Angle, 8mm Cl-up Szerver

Digi International Digi Watchport/V 3mm W Angle, 8mm Cl-up Szerver további adatai

55 433 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-CX4 XENPAK Module

Cisco 10GBASE-CX4 XENPAK Module Szerver

Cisco 10GBASE-CX4 XENPAK Module Szerver további adatai

113 386 Ft

tovább az üzletbe
Digi International Digi PortServer TS 16 port MEI RS-232/422/485  RJ-45

Digi International Digi PortServer TS 16 port MEI RS-232/422/485 RJ-45 Szerver

Digi International Digi PortServer TS 16 port MEI RS-232/422/485 RJ-45 Szerver további adatai

609 316 Ft

tovább az üzletbe
HP Hewlett Packard Enterprise ProLiant 818209-B21 2.2GHz E5-2650V4 800W Rack (1U) server 818209-B21

HP Hewlett Packard Enterprise ProLiant 818209-B21 2.2GHz E5-2650V4 800W Rack (1U) server 818209-B21 Szerver

HP Hewlett Packard Enterprise ProLiant 818209-B21 2.2GHz E5-2650V4 800W Rack (1U) server 818209-B21 Szerver további adatai

1 706 880 Ft

tovább az üzletbe
HP Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360 Gen9 2.1GHz E5-2620V4 500W Rack (1U) 843374-425

HP Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360 Gen9 2.1GHz E5-2620V4 500W Rack (1U) 843374-425 Szerver

HP Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360 Gen9 2.1GHz E5-2620V4 500W Rack (1U) 843374-425 Szerver további adatai

438 912 Ft

tovább az üzletbe
Cisco CXP form factor, 100GBASE-SR10 compliant, no breakout

Cisco CXP form factor, 100GBASE-SR10 compliant, no breakout Szerver

Cisco CXP form factor, 100GBASE-SR10 compliant, no breakout Szerver további adatai

1 321 887 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1534.25nm XENPAK (100GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1534.25nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1534.25nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1535.82nm XENPAK (100GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1535.82nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1535.82nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1555.75nm XENPAK (100GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1555.75nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1555.75nm XENPAK (100GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-DWDM 1532.68 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1532.68 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver

Cisco 10GBASE-DWDM 1532.68 nm SFP10G (100-GHz ITU grid) Szerver további adatai

3 779 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2.5 Meter

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2.5 Meter Szerver

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2.5 Meter Szerver további adatai

20 787 Ft

tovább az üzletbe