4023 termék, 55. oldal
HP 3800-24G-2SFP+ Switch

HP 3800-24G-2SFP+ Switch

HP 3800-24G-2SFP+ Switch további adatai

995 680 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-BX-U single fiber SFP+, Tx1270nm/Rx1330nm, 40Km

10GBASE-BX-U single fiber SFP+, Tx1270nm/Rx1330nm, 40Km

10GBASE-BX-U single fiber SFP+, Tx1270nm/Rx1330nm, 40Km további adatai

363 891 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-ZX SFP Transceiver,70KM,industrial Ethernet kompatibel

1000BASE-ZX SFP Transceiver,70KM,industrial Ethernet kompatibel

1000BASE-ZX SFP Transceiver,70KM,industrial Ethernet kompatibel további adatai

52 572 Ft

tovább az üzletbe
 XXXX=1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610nm,80KM,26Db budget

XXXX=1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610nm,80KM,26Db budget

XXXX=1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610nm,80KM,26Db budget további adatai

59 903 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-BX-D single fiber XFP,Tx1330nm/Rx1270nm, 20Km

10GBASE-BX-D single fiber XFP,Tx1330nm/Rx1270nm, 20Km

10GBASE-BX-D single fiber XFP,Tx1330nm/Rx1270nm, 20Km további adatai

215 920 Ft

tovább az üzletbe
HP 12518 Optional Air Filter

HP 12518 Optional Air Filter

HP 12518 Optional Air Filter további adatai

66 081 Ft

tovább az üzletbe
HP FlexFabric 12518E Optional Air Filter

HP FlexFabric 12518E Optional Air Filter

HP FlexFabric 12518E Optional Air Filter további adatai

111 083 Ft

tovább az üzletbe
HP v2 5400zl Module: 12-port Gig-T PoE+ / 12-port SFP

HP v2 5400zl Module: 12-port Gig-T PoE+ / 12-port SFP

HP v2 5400zl Module: 12-port Gig-T PoE+ / 12-port SFP további adatai

394 208 Ft

tovább az üzletbe
HP F5000 Fan Assembly

HP F5000 Fan Assembly

HP F5000 Fan Assembly további adatai

184 506 Ft

tovább az üzletbe
HP FlexFabric 12508E Fabric

HP FlexFabric 12508E Fabric

HP FlexFabric 12508E Fabric további adatai

1 783 243 Ft

tovább az üzletbe
 SLC8000: 16 Device Port USB I/O Module

SLC8000: 16 Device Port USB I/O Module

SLC8000: 16 Device Port USB I/O Module további adatai

461 345 Ft

tovább az üzletbe
HP TippingPoint S3020F Next Generation Firewall Appliance

HP TippingPoint S3020F Next Generation Firewall Appliance

HP TippingPoint S3020F Next Generation Firewall Appliance további adatai

2 357 147 Ft

tovább az üzletbe
HP MSR4080 Opacity Shield Kit

HP MSR4080 Opacity Shield Kit

HP MSR4080 Opacity Shield Kit további adatai

175 032 Ft

tovább az üzletbe
HP MSR 1-port ADSL over ISDN BRI U SIC Module

HP MSR 1-port ADSL over ISDN BRI U SIC Module

HP MSR 1-port ADSL over ISDN BRI U SIC Module további adatai

106 346 Ft

tovább az üzletbe
HP 8800 2-port OC-3/STM-1 CPOS E1/T1 / 8-port Fiber GbE Module

HP 8800 2-port OC-3/STM-1 CPOS E1/T1 / 8-port Fiber GbE Module

HP 8800 2-port OC-3/STM-1 CPOS E1/T1 / 8-port Fiber GbE Module további adatai

5 473 365 Ft

tovább az üzletbe
HP J9171A network antenna

HP J9171A network antenna

HP J9171A network antenna további adatai

47 775 Ft

tovább az üzletbe
HP X170 1G SFP LC LH70 1550

HP X170 1G SFP LC LH70 1550

HP X170 1G SFP LC LH70 1550 további adatai

1 141 380 Ft

tovább az üzletbe
HP 7500 40-port Gig-T / 8-port SFP PoE-ready Module

HP 7500 40-port Gig-T / 8-port SFP PoE-ready Module

HP 7500 40-port Gig-T / 8-port SFP PoE-ready Module további adatai

2 072 200 Ft

tovább az üzletbe
HP JG394A network switch module

HP JG394A network switch module

HP JG394A network switch module további adatai

5 009 139 Ft

tovább az üzletbe
HP JC065B network switch module

HP JC065B network switch module

HP JC065B network switch module további adatai

6 001 540 Ft

tovább az üzletbe