4458 termék, 52. oldal
ATEN Console Ext. 150m UTP CE250A

ATEN Console Ext. 150m UTP CE250A

57 745 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

MIKROTIK MicroTik S-3553LC20D 1.25G 1xLC (SM) 1310nm/15 2db SFP modul

MIKROTIK MicroTik S-3553LC20D 1.25G 1xLC (SM) 1310nm/15 2db SFP modul

MIKROTIK MicroTik S-3553LC20D 1.25G 1xLC (SM) 1310nm/15 2db SFP modul további adatai

22 759 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link TL-SG5412F 12 SFP 1000Mbps, 4 combo 1000Mbps menedzselhető switch

TP-Link TL-SG5412F 12 SFP 1000Mbps, 4 combo 1000Mbps menedzselhető switch

TP-Link TL-SG5412F 12 SFP 1000Mbps, 4 combo 1000Mbps menedzselhető switch további adatai

78 830 Ft

tovább az üzletbe
Cisco CATALYST 2960 PLUS 48 10/100 + 2 T/SFP LAN LITE L

Cisco CATALYST 2960 PLUS 48 10/100 + 2 T/SFP LAN LITE L

Cisco CATALYST 2960 PLUS 48 10/100 + 2 T/SFP LAN LITE L további adatai

196 150 Ft

D-Link GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Switch

D-Link GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Switch

D-Link GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Switch további adatai

3 290 Ft

ZyXEL ES-105A Asztali switch

ZyXEL ES-105A Asztali switch

ZyXEL ES-105A Asztali switch további adatai

3 469 Ft

Amiko Multiswitch 9 x 16

Amiko Multiswitch 9 x 16

Amiko Multiswitch 9 x 16 további adatai

30 480 Ft

tovább az üzletbe
Triax-Hirschmann Triax TMS 17x16 C multikapcsoló

Triax-Hirschmann Triax TMS 17x16 C multikapcsoló

Triax-Hirschmann Triax TMS 17x16 C multikapcsoló további adatai

99 992 Ft

tovább az üzletbe
Triax-Hirschmann Triax TMS 17x6 T multikapcsoló

Triax-Hirschmann Triax TMS 17x6 T multikapcsoló

Triax-Hirschmann Triax TMS 17x6 T multikapcsoló további adatai

63 991 Ft

tovább az üzletbe
Triax-Hirschmann Triax TMS 17x16 T multikapcsoló

Triax-Hirschmann Triax TMS 17x16 T multikapcsoló

Triax-Hirschmann Triax TMS 17x16 T multikapcsoló további adatai

104 992 Ft

tovább az üzletbe
Triax-Hirschmann Triax TMP 9X32 multiswitch

Triax-Hirschmann Triax TMP 9X32 multiswitch

Triax-Hirschmann Triax TMP 9X32 multiswitch további adatai

113 990 Ft

tovább az üzletbe
Triax-Hirschmann Triax TMS 9/4 C multikapcsoló

Triax-Hirschmann Triax TMS 9/4 C multikapcsoló

Triax-Hirschmann Triax TMS 9/4 C multikapcsoló további adatai

25 991 Ft

tovább az üzletbe
Triax-Hirschmann Triax TMM PSI Power Inserter

Triax-Hirschmann Triax TMM PSI Power Inserter

Triax-Hirschmann Triax TMM PSI Power Inserter további adatai

10 259 Ft

tovább az üzletbe
Triax-Hirschmann Triax TMS 9/6 P multikapcsoló

Triax-Hirschmann Triax TMS 9/6 P multikapcsoló

Triax-Hirschmann Triax TMS 9/6 P multikapcsoló további adatai

30 658 Ft

tovább az üzletbe
Kensington PocketHub Mini 2.0

Kensington PocketHub Mini 2.0

  • - 4 db USB 2.
  • 0 szabványú porttal rendelkezik - támogatja a nagy sávszélességű eszközöket is (pl.
  • : háttértárak, digitális kamerák) - kis mérete miatt ideális utazáshoz, vékony és könnyű - külső hálózati adapter csatlakoztatható
Kensington PocketHub Mini 2.0 további adatai

4 464 Ft

ZyXEL ZYXEL Switch 5x1000Mbps

ZyXEL ZYXEL Switch 5x1000Mbps

6 222 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

D-Link DLINK Switch 20x1000Mbps+4x1000/SFP Smart

D-Link DLINK Switch 20x1000Mbps+4x1000/SFP Smart

37 074 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

iTec Slim HUB 3 Port + Gigabit Ethernet Adapter

iTec Slim HUB 3 Port + Gigabit Ethernet Adapter

iTec Slim HUB 3 Port + Gigabit Ethernet Adapter további adatai

6 693 Ft

DELOCK Serial Switch RS-232 4-port manual

DELOCK Serial Switch RS-232 4-port manual

3 407 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Netgear ProSafe Smart Switch 24xGigabit  2xSFP

Netgear ProSafe Smart Switch 24xGigabit 2xSFP

Netgear ProSafe Smart Switch 24xGigabit 2xSFP további adatai

58 257 Ft

tovább az üzletbe