4242 termék, 168. oldal
Raritan 1PH, 230V AC, 32A, 24 outlets: IEC C-13, plug: IEC60309 32A, 0HE

Raritan 1PH, 230V AC, 32A, 24 outlets: IEC C-13, plug: IEC60309 32A, 0HE

Raritan 1PH, 230V AC, 32A, 24 outlets: IEC C-13, plug: IEC60309 32A, 0HE további adatai

365 237 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM X2 1535.82 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1535.82 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1535.82 nm X2 (100 GHz ITU grid) további adatai

3 755 898 Ft

tovább az üzletbe
HP BL460c Gen8 724084-B21 HP BL460c Gen8 ProLiant

HP BL460c Gen8 724084-B21 HP BL460c Gen8 ProLiant

HP BL460c Gen8 724084-B21 HP BL460c Gen8 ProLiant további adatai

969 264 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER ::EX 4550, 32-port 1/10G SFP+, Converged switch,

JUNIPER ::EX 4550, 32-port 1/10G SFP+, Converged switch,

JUNIPER ::EX 4550, 32-port 1/10G SFP+, Converged switch, további adatai

2 869 829 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER ::EX 4550, 32-port  1/10G SFP+, Converged switch,

JUNIPER ::EX 4550, 32-port 1/10G SFP+, Converged switch,

JUNIPER ::EX 4550, 32-port 1/10G SFP+, Converged switch, további adatai

4 775 645 Ft

tovább az üzletbe
 40GBASE-CR4 QSFP+ direct-attach copper cable, 5-meter, passive

40GBASE-CR4 QSFP+ direct-attach copper cable, 5-meter, passive

40GBASE-CR4 QSFP+ direct-attach copper cable, 5-meter, passive további adatai

103 954 Ft

tovább az üzletbe
 USB HUB ACME 4 port USB2.0 - Fekete - HB-410

USB HUB ACME 4 port USB2.0 - Fekete - HB-410

  • , HB-410 4 port USB 2.
  • 0 HUB,flexibilis.
  • , Kényelmesen használhat akár egyszerre 4 külső USB eszközt is.
  • , 30 cm hosszú kábel-ideális hordozható eszközökhöz.
  • , Gyors és megbízható kapcsolat.
  • Flexibilisen használható végek.
  • ,
USB HUB ACME 4 port USB2.0 - Fekete - HB-410 további adatai

2 000 Ft

tovább az üzletbe
HP 365 Cloud-Managed Dual Radio 802.11ac (WW) Access Point

HP 365 Cloud-Managed Dual Radio 802.11ac (WW) Access Point

HP 365 Cloud-Managed Dual Radio 802.11ac (WW) Access Point további adatai

265 732 Ft

tovább az üzletbe
HP X362 1110W AC PoE Power Supply

HP X362 1110W AC PoE Power Supply

HP X362 1110W AC PoE Power Supply további adatai

228 073 Ft

tovább az üzletbe
 HP MSA 1040 2Prt 1G iSCSI DC SFF Storage

HP MSA 1040 2Prt 1G iSCSI DC SFF Storage

HP MSA 1040 2Prt 1G iSCSI DC SFF Storage további adatai

1 066 301 Ft

tovább az üzletbe
Dell Intel Xeon E5-2620 2/2.5 GHz, 8GB DDR3 RAM, 2TB SATA HDD, 16 x 2.5" Hot Plug, DVD-RW, PERC H710, iDRAC7 Express, 450W

Dell Intel Xeon E5-2620 2/2.5 GHz, 8GB DDR3 RAM, 2TB SATA HDD, 16 x 2.5" Hot Plug, DVD-RW, PERC H710, iDRAC7 Express, 450W

Dell Intel Xeon E5-2620 2/2.5 GHz, 8GB DDR3 RAM, 2TB SATA HDD, 16 x 2.5" Hot Plug, DVD-RW, PERC H710, iDRAC7 Express, 450W további adatai

869 511 Ft

tovább az üzletbe
Raritan EMX Smart Rack Controller- je 8x Sensor-,Feature-und RJ-485 Port

Raritan EMX Smart Rack Controller- je 8x Sensor-,Feature-und RJ-485 Port

Raritan EMX Smart Rack Controller- je 8x Sensor-,Feature-und RJ-485 Port további adatai

237 894 Ft

tovább az üzletbe
Raritan Combo of three temperature and one humidity sensors

Raritan Combo of three temperature and one humidity sensors

Raritan Combo of three temperature and one humidity sensors további adatai

73 234 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-CWDM XENPAK, XXXX=1470nm~1610nm, 40KM

10GBASE-CWDM XENPAK, XXXX=1470nm~1610nm, 40KM

10GBASE-CWDM XENPAK, XXXX=1470nm~1610nm, 40KM további adatai

818 745 Ft

tovább az üzletbe
 XXXX=1270/1290/1310/1330/1350/1370/1390/1410/1430/1450nm,40KM, D

XXXX=1270/1290/1310/1330/1350/1370/1390/1410/1430/1450nm,40KM, D

XXXX=1270/1290/1310/1330/1350/1370/1390/1410/1430/1450nm,40KM, D további adatai

59 529 Ft

tovább az üzletbe
HP 3600-24 v2 SI

HP 3600-24 v2 SI

HP 3600-24 v2 SI további adatai

531 762 Ft

tovább az üzletbe
HP MSM760 Premium E-LTU

HP MSM760 Premium E-LTU

HP MSM760 Premium E-LTU további adatai

1 102 416 Ft

HP X244 10G XFP SFP+ 5m DAC Cable

HP X244 10G XFP SFP+ 5m DAC Cable

HP X244 10G XFP SFP+ 5m DAC Cable további adatai

294 690 Ft

tovább az üzletbe
D-Link NET D-LINK DGS-1100-08 8-port Gigabit EasySmart sw

D-Link NET D-LINK DGS-1100-08 8-port Gigabit EasySmart sw

D-Link NET D-LINK DGS-1100-08 8-port Gigabit EasySmart sw további adatai

17 330 Ft

 USB 2.0 jelerősítő kábel, 10 m, Renkforce

USB 2.0 jelerősítő kábel, 10 m, Renkforce

USB 2.0 jelerősítő kábel, 10 m, Renkforce további adatai

5 990 Ft

tovább az üzletbe