4319 termék, 149. oldal
HP X131 10G X2 SC LRM Transceiver

HP X131 10G X2 SC LRM Transceiver

HP X131 10G X2 SC LRM Transceiver további adatai

468 864 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox SwitchX-2 based FDR10 IB Switch, 36xQSFP, 1PS, Man.

Mellanox SwitchX-2 based FDR10 IB Switch, 36xQSFP, 1PS, Man.

Mellanox SwitchX-2 based FDR10 IB Switch, 36xQSFP, 1PS, Man. további adatai

3 985 331 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox SX1036-X2: 36 x QSFP 40GbE, 1U switch, 1PS

Mellanox SX1036-X2: 36 x QSFP 40GbE, 1U switch, 1PS

Mellanox SX1036-X2: 36 x QSFP 40GbE, 1U switch, 1PS további adatai

6 960 446 Ft

tovább az üzletbe
Lantronix IntelliBox I/O Industrial Device Server

Lantronix IntelliBox I/O Industrial Device Server

Lantronix IntelliBox I/O Industrial Device Server további adatai

110 617 Ft

tovább az üzletbe
Lantronix Single-Port Power Control Unit

Lantronix Single-Port Power Control Unit

Lantronix Single-Port Power Control Unit további adatai

55 975 Ft

tovább az üzletbe
HP Networking HP 5400zl Power Suppply Shelf

HP Networking HP 5400zl Power Suppply Shelf

HP Networking HP 5400zl Power Suppply Shelf további adatai

592 180 Ft

tovább az üzletbe
Fluke Networks SimpliFiber PRO MultiMode Source 850/1300

Fluke Networks SimpliFiber PRO MultiMode Source 850/1300

Fluke Networks SimpliFiber PRO MultiMode Source 850/1300 további adatai

507 329 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-BX-U single fiber XFP,Tx1270nm/Rx1330nm,20Km

10GBASE-BX-U single fiber XFP,Tx1270nm/Rx1330nm,20Km

10GBASE-BX-U single fiber XFP,Tx1270nm/Rx1330nm,20Km további adatai

214 571 Ft

tovább az üzletbe
Raritan Power IQ -  SW & Lic. für 20 Devices + 1 YR SW Support

Raritan Power IQ - SW & Lic. für 20 Devices + 1 YR SW Support

Raritan Power IQ - SW & Lic. für 20 Devices + 1 YR SW Support további adatai

660 971 Ft

tovább az üzletbe
HP 10508/10508-V 2.32Tbps Type D Fabric Module

HP 10508/10508-V 2.32Tbps Type D Fabric Module

HP 10508/10508-V 2.32Tbps Type D Fabric Module további adatai

2 996 020 Ft

tovább az üzletbe
HP X290 1000 B

HP X290 1000 B

HP X290 1000 B további adatai

8 191 Ft

tovább az üzletbe
HP RPS 800

HP RPS 800

HP RPS 800 további adatai

268 086 Ft

tovább az üzletbe
HP X120 1G SFP LC LH100

HP X120 1G SFP LC LH100

HP X120 1G SFP LC LH100 további adatai

1 108 355 Ft

tovább az üzletbe
HP 7506 Opacity Shield Kit

HP 7506 Opacity Shield Kit

HP 7506 Opacity Shield Kit további adatai

79 790 Ft

tovább az üzletbe
HP JC781A network switch module

HP JC781A network switch module

HP JC781A network switch module további adatai

10 511 371 Ft

tovább az üzletbe
HP FlexFabric 12508E Optional Air Filter

HP FlexFabric 12508E Optional Air Filter

HP FlexFabric 12508E Optional Air Filter további adatai

63 314 Ft

tovább az üzletbe
HP FlexFabric 4 GB DDR3 SDRAM

HP FlexFabric 4 GB DDR3 SDRAM

HP FlexFabric 4 GB DDR3 SDRAM további adatai

221 012 Ft

tovább az üzletbe
HP VCX ACD Agent E-LTU

HP VCX ACD Agent E-LTU

HP VCX ACD Agent E-LTU további adatai

60 961 Ft

tovább az üzletbe
HP E8212-92G-PoE+/2XG v2 zl Swch w Prm SW

HP E8212-92G-PoE+/2XG v2 zl Swch w Prm SW

HP E8212-92G-PoE+/2XG v2 zl Swch w Prm SW további adatai

4 860 495 Ft

tovább az üzletbe
HP PS1810-24G Switch

HP PS1810-24G Switch

HP PS1810-24G Switch további adatai

82 690 Ft

tovább az üzletbe