4239 termék, 141. oldal
D-Link DES-1024D

D-Link DES-1024D

  • Switch
  • 24 ports - EN, Fast EN - 10Base-T, 100Base-TX

12 150 Ft-tól

árak összehasonlítása

5 ajánlat

HP 2530-48G Switch (J9775A)

HP 2530-48G Switch (J9775A)

HP 2530-48G Switch (J9775A) további adatai

364 000 Ft

Cisco Small Business 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Small Business 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Small Business 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver további adatai

41 581 Ft

tovább az üzletbe
B&B Electronics B&B Electronics, IMC,  ETN UNMANAGED SWITCH 4 COPPER, 1 MULTI-MODE SC WT

B&B Electronics B&B Electronics, IMC, ETN UNMANAGED SWITCH 4 COPPER, 1 MULTI-MODE SC WT

B&B Electronics B&B Electronics, IMC, ETN UNMANAGED SWITCH 4 COPPER, 1 MULTI-MODE SC WT további adatai

76 391 Ft

tovább az üzletbe
HP X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm

HP X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm

HP X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm további adatai

4 304 675 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER EX4300 TAA, 48-port 10/100/1000BaseT  + 350W AC PS

JUNIPER EX4300 TAA, 48-port 10/100/1000BaseT + 350W AC PS

JUNIPER EX4300 TAA, 48-port 10/100/1000BaseT + 350W AC PS további adatai

2 020 209 Ft

tovább az üzletbe
B&B Electronics B&B Electronics, IMC,  ETN UNMANAGED SWITCH 4 COPPER, 4 SINGLE-MODE ST WT

B&B Electronics B&B Electronics, IMC, ETN UNMANAGED SWITCH 4 COPPER, 4 SINGLE-MODE ST WT

B&B Electronics B&B Electronics, IMC, ETN UNMANAGED SWITCH 4 COPPER, 4 SINGLE-MODE ST WT további adatai

287 220 Ft

tovább az üzletbe
HP A7500 650W AC Power Supply

HP A7500 650W AC Power Supply

HP A7500 650W AC Power Supply további adatai

221 012 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER EX4300 spare chassis, 32-port  1000BaseX  SFP , 4x10GBaseX SFP+ , 2x40GBaseX QSFP+ (optics, power supplies and fans not included and  sold separately)

JUNIPER EX4300 spare chassis, 32-port 1000BaseX SFP , 4x10GBaseX SFP+ , 2x40GBaseX QSFP+ (optics, power supplies and fans not included and sold separately)

JUNIPER EX4300 spare chassis, 32-port 1000BaseX SFP , 4x10GBaseX SFP+ , 2x40GBaseX QSFP+ (optics, power supplies and fans not included and sold separately) további adatai

3 887 153 Ft

tovább az üzletbe
 1 GHz DSX-5000 CableAnalyzer, Cu, MM/SM, OLTS, OTDR, Camera

1 GHz DSX-5000 CableAnalyzer, Cu, MM/SM, OLTS, OTDR, Camera

1 GHz DSX-5000 CableAnalyzer, Cu, MM/SM, OLTS, OTDR, Camera további adatai

15 722 310 Ft

tovább az üzletbe
 HP E-MSM760/765 Additional 40 Access Point License (ProCurve)

HP E-MSM760/765 Additional 40 Access Point License (ProCurve)

HP E-MSM760/765 Additional 40 Access Point License (ProCurve) további adatai

708 128 Ft

tovább az üzletbe
 HP 3600-24-PoE SI Switch

HP 3600-24-PoE SI Switch

HP 3600-24-PoE SI Switch további adatai

403 820 Ft

tovább az üzletbe
 HP E6200-24G-mGBIC yl Switch (ProCurve)

HP E6200-24G-mGBIC yl Switch (ProCurve)

HP E6200-24G-mGBIC yl Switch (ProCurve) további adatai

1 953 794 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, 3m, Passiv

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, 3m, Passiv

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, 3m, Passiv további adatai

38 717 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox active fiber cable, VPI, FDR, 40GbE, QSFP, 10m

Mellanox active fiber cable, VPI, FDR, 40GbE, QSFP, 10m

Mellanox active fiber cable, VPI, FDR, 40GbE, QSFP, 10m további adatai

178 143 Ft

tovább az üzletbe
 HP 1/8 G2  LTO-6 Ult 6250 SAS Autoloader

HP 1/8 G2 LTO-6 Ult 6250 SAS Autoloader

HP 1/8 G2 LTO-6 Ult 6250 SAS Autoloader további adatai

2 082 430 Ft

tovább az üzletbe
 HP SN1000Q 16Gb 2P FC HBA

HP SN1000Q 16Gb 2P FC HBA

HP SN1000Q 16Gb 2P FC HBA további adatai

563 817 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER EX 4550, 32-port  100M/1G/10G BaseT, Converged switch, 650W DC PS,Back to Front  air flow

JUNIPER EX 4550, 32-port 100M/1G/10G BaseT, Converged switch, 650W DC PS,Back to Front air flow

4 775 645 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

JUNIPER EX4300, 32-port  1000BaseX  SFP , 4x10GBaseX SFP+, 2x40GBaseX QSFP+ and 550W DC PS (optics sold separately)

JUNIPER EX4300, 32-port 1000BaseX SFP , 4x10GBaseX SFP+, 2x40GBaseX QSFP+ and 550W DC PS (optics sold separately)

3 552 857 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

JUNIPER EX 4550, 32-port  1/10G SFP+, Converged switch, 650W DC PS, Front to Back airflow (optics sold separately)

JUNIPER EX 4550, 32-port 1/10G SFP+, Converged switch, 650W DC PS, Front to Back airflow (optics sold separately)

JUNIPER EX 4550, 32-port 1/10G SFP+, Converged switch, 650W DC PS, Front to Back airflow (optics sold separately) további adatai

4 664 583 Ft

tovább az üzletbe