4019 termék, 135. oldal
JUNIPER ::EX8208 Advanced Feature License (BGP, IS-IS, MPLS,

JUNIPER ::EX8208 Advanced Feature License (BGP, IS-IS, MPLS,

JUNIPER ::EX8208 Advanced Feature License (BGP, IS-IS, MPLS, további adatai

3 352 800 Ft

tovább az üzletbe
HP Networking HP 5400zl Power Suppply Shelf

HP Networking HP 5400zl Power Suppply Shelf

HP Networking HP 5400zl Power Suppply Shelf további adatai

595 904 Ft

tovább az üzletbe
Fluke Networks SimpliFiber PRO MultiMode Source 850/1300

Fluke Networks SimpliFiber PRO MultiMode Source 850/1300

Fluke Networks SimpliFiber PRO MultiMode Source 850/1300 további adatai

510 520 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Small Business 48 10/100/1000 Ports + 2 Combo mini-GBIC PoE

Cisco Small Business 48 10/100/1000 Ports + 2 Combo mini-GBIC PoE

Cisco Small Business 48 10/100/1000 Ports + 2 Combo mini-GBIC PoE további adatai

303 093 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Small Business 24 x 10/100/1000 + 2 x Kombi-Gigabit-SFP + 2 x SFP

Cisco Small Business 24 x 10/100/1000 + 2 x Kombi-Gigabit-SFP + 2 x SFP

Cisco Small Business 24 x 10/100/1000 + 2 x Kombi-Gigabit-SFP + 2 x SFP további adatai

227 096 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Small Business 48 x 10/100 + 2 x Kombi-Gigabit-SFP + 2 x SFP

Cisco Small Business 48 x 10/100 + 2 x Kombi-Gigabit-SFP + 2 x SFP

Cisco Small Business 48 x 10/100 + 2 x Kombi-Gigabit-SFP + 2 x SFP további adatai

622 280 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Small Business 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Small Business 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Small Business 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver további adatai

41 843 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox SwitchX-2 based FDR10 IB Switch, 36xQSFP, 1PS, Man.

Mellanox SwitchX-2 based FDR10 IB Switch, 36xQSFP, 1PS, Man.

Mellanox SwitchX-2 based FDR10 IB Switch, 36xQSFP, 1PS, Man. további adatai

4 010 396 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox SX1036-X2: 36 x QSFP 40GbE, 1U switch, 1PS

Mellanox SX1036-X2: 36 x QSFP 40GbE, 1U switch, 1PS

Mellanox SX1036-X2: 36 x QSFP 40GbE, 1U switch, 1PS további adatai

7 004 223 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Catalyst 3750X 24 Port PoE IP Base

Cisco Catalyst 3750X 24 Port PoE IP Base

Cisco Catalyst 3750X 24 Port PoE IP Base további adatai

1 379 525 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Catalyst 2960XR 48 x GigE, 4 x SFP, IP Lite

Cisco Catalyst 2960XR 48 x GigE, 4 x SFP, IP Lite

Cisco Catalyst 2960XR 48 x GigE, 4 x SFP, IP Lite további adatai

1 378 580 Ft

tovább az üzletbe
Raritan Power IQ -  SW & Lic. für 20 Devices + 1 YR SW Support

Raritan Power IQ - SW & Lic. für 20 Devices + 1 YR SW Support

Raritan Power IQ - SW & Lic. für 20 Devices + 1 YR SW Support további adatai

665 128 Ft

tovább az üzletbe
Raritan Single airflow sensor

Raritan Single airflow sensor

Raritan Single airflow sensor további adatai

102 327 Ft

tovább az üzletbe
Lantronix IntelliBox I/O Industrial Device Server

Lantronix IntelliBox I/O Industrial Device Server

Lantronix IntelliBox I/O Industrial Device Server további adatai

111 313 Ft

tovább az üzletbe
Lantronix Single-Port Power Control Unit

Lantronix Single-Port Power Control Unit

Lantronix Single-Port Power Control Unit további adatai

56 327 Ft

tovább az üzletbe
HP Networking HP 1-port 10GbE X2 vl Module (ProCurve)

HP Networking HP 1-port 10GbE X2 vl Module (ProCurve)

HP Networking HP 1-port 10GbE X2 vl Module (ProCurve) további adatai

392 948 Ft

tovább az üzletbe
HP 2620-24

HP 2620-24

HP 2620-24 további adatai

121 920 Ft

tovább az üzletbe
HP v2 5400zl Module: 24-port SFP

HP v2 5400zl Module: 24-port SFP

HP v2 5400zl Module: 24-port SFP további adatai

300 736 Ft

tovább az üzletbe
HP v2 5400zl Module: 20-port Gig-T / 2-port SFP+

HP v2 5400zl Module: 20-port Gig-T / 2-port SFP+

HP v2 5400zl Module: 20-port Gig-T / 2-port SFP+ további adatai

345 034 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-BX-U single fiber XFP,Tx1270nm/Rx1330nm,20Km

10GBASE-BX-U single fiber XFP,Tx1270nm/Rx1330nm,20Km

10GBASE-BX-U single fiber XFP,Tx1270nm/Rx1330nm,20Km további adatai

215 920 Ft

tovább az üzletbe