4460 termék, 132. oldal
HP Switch Upgrd. License

HP Switch Upgrd. License

HP Switch Upgrd. License további adatai

370 195 Ft

tovább az üzletbe
Trust 16131 10 Portos USB 2.0 elosztó

Trust 16131 10 Portos USB 2.0 elosztó

Trust 16131 10 Portos USB 2.0 elosztó további adatai

6 990 Ft

 One-Click Glasfaser-Reinigungstupfer 1.25 mm, 5 Stk

One-Click Glasfaser-Reinigungstupfer 1.25 mm, 5 Stk

One-Click Glasfaser-Reinigungstupfer 1.25 mm, 5 Stk további adatai

146 157 Ft

tovább az üzletbe
 FiberInspector Pro w/MPO and cleaning

FiberInspector Pro w/MPO and cleaning

FiberInspector Pro w/MPO and cleaning további adatai

1 375 830 Ft

tovább az üzletbe
 HP E-MSM710 Mobility Controller (ProCurve) *

HP E-MSM710 Mobility Controller (ProCurve) *

HP E-MSM710 Mobility Controller (ProCurve) * további adatai

256 330 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox active fiber cable, VPI, FDR, 40GbE, QSFP, 15m

Mellanox active fiber cable, VPI, FDR, 40GbE, QSFP, 15m

Mellanox active fiber cable, VPI, FDR, 40GbE, QSFP, 15m további adatai

187 472 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER EX3300 TAA, 24-port 10/100/1000BaseT (24-ports PoE+) with 4 SFP+ 1/10G uplink ports (optics not included)

JUNIPER EX3300 TAA, 24-port 10/100/1000BaseT (24-ports PoE+) with 4 SFP+ 1/10G uplink ports (optics not included)

JUNIPER EX3300 TAA, 24-port 10/100/1000BaseT (24-ports PoE+) with 4 SFP+ 1/10G uplink ports (optics not included) további adatai

955 129 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER 8-Pack SFP 1GBaseT Optics  for all QFX and EX series

JUNIPER 8-Pack SFP 1GBaseT Optics for all QFX and EX series

JUNIPER 8-Pack SFP 1GBaseT Optics for all QFX and EX series további adatai

710 794 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER EX8216 shipping container, spare

JUNIPER EX8216 shipping container, spare

JUNIPER EX8216 shipping container, spare további adatai

333 185 Ft

tovább az üzletbe
 DTX-1800 CableAnalyzer

DTX-1800 CableAnalyzer

DTX-1800 CableAnalyzer további adatai

5 022 645 Ft

tovább az üzletbe
D-Link hálózati eszközök DGS-3120-48TC/SI D-Link DGS-3120-48TC/SI network switch

D-Link hálózati eszközök DGS-3120-48TC/SI D-Link DGS-3120-48TC/SI network switch

D-Link hálózati eszközök DGS-3120-48TC/SI D-Link DGS-3120-48TC/SI network switch további adatai

371 551 Ft

tovább az üzletbe
Lenovo x3500 M5 5464E3G Lenovo x3500 M5 eServer xSeries

Lenovo x3500 M5 5464E3G Lenovo x3500 M5 eServer xSeries

Lenovo x3500 M5 5464E3G Lenovo x3500 M5 eServer xSeries további adatai

767 334 Ft

tovább az üzletbe
HP 5400zl Module: 20-port 10/100/1000 PoE+ / 4-port SFP

HP 5400zl Module: 20-port 10/100/1000 PoE+ / 4-port SFP

HP 5400zl Module: 20-port 10/100/1000 PoE+ / 4-port SFP további adatai

1 115 946 Ft

tovább az üzletbe
 HP A3600-24TP SI Switch / 0235A10F *

HP A3600-24TP SI Switch / 0235A10F *

HP A3600-24TP SI Switch / 0235A10F * további adatai

249 222 Ft

tovább az üzletbe
HP 16GB (1x16GB) Dual Rank x4 PC3L-10600R (DDR3-1333) Registered CAS-9 Low Voltage Memory Kit

HP 16GB (1x16GB) Dual Rank x4 PC3L-10600R (DDR3-1333) Registered CAS-9 Low Voltage Memory Kit

HP 16GB (1x16GB) Dual Rank x4 PC3L-10600R (DDR3-1333) Registered CAS-9 Low Voltage Memory Kit további adatai

68 656 Ft

tovább az üzletbe
 Szigetelő lemez VDE szerint, Coba-Switch, 10 x 1m

Szigetelő lemez VDE szerint, Coba-Switch, 10 x 1m

Szigetelő lemez VDE szerint, Coba-Switch, 10 x 1m további adatai

269 900 Ft

tovább az üzletbe
Dell PowerEdge R220 1U, Intel Core i3-4130 (3M Cache, 3.40 GHz), 8GB (1x8GB) DDR3 1600MHz UDIMM, 2 x 300GB SAS 10k 2.5", DVD-RW, PERC H310, Gigabit Ethernet, 250W

Dell PowerEdge R220 1U, Intel Core i3-4130 (3M Cache, 3.40 GHz), 8GB (1x8GB) DDR3 1600MHz UDIMM, 2 x 300GB SAS 10k 2.5", DVD-RW, PERC H310, Gigabit Ethernet, 250W

Dell PowerEdge R220 1U, Intel Core i3-4130 (3M Cache, 3.40 GHz), 8GB (1x8GB) DDR3 1600MHz UDIMM, 2 x 300GB SAS 10k 2.5", DVD-RW, PERC H310, Gigabit Ethernet, 250W további adatai

332 781 Ft

tovább az üzletbe
 4 portos USB HUB óra, színváltós

4 portos USB HUB óra, színváltós

4 portos USB HUB óra, színváltós további adatai

3 190 Ft

tovább az üzletbe
 Conrad Kalapsínes szereléshez 100 Mbit/s

Conrad Kalapsínes szereléshez 100 Mbit/s

Conrad Kalapsínes szereléshez 100 Mbit/s további adatai

39 990 Ft

tovább az üzletbe
 1 GHz DSX-5000 CableAnalyzer, Cu

1 GHz DSX-5000 CableAnalyzer, Cu

1 GHz DSX-5000 CableAnalyzer, Cu további adatai

4 690 349 Ft

tovább az üzletbe