456 termék, 1. oldal
TP-Link TL-WN727N

TP-Link TL-WN727N

  • USB stick
  • 150Mbps
  • 64/128 bit WEP
  • WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES)

1 789 Ft-tól

árak összehasonlítása

10 ajánlat

TP-Link TL-WN821N

TP-Link TL-WN821N

  • 300 Mbps sebességû vezetéknélküli USB-s adapter MIMO technológiával

2 699 Ft-tól

árak összehasonlítása

8 ajánlat

TP-Link TL-WN823N

TP-Link TL-WN823N

  • 300 Mbps Mini Wireless N USB Adapter

2 760 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

TP-Link TL-WN822N

TP-Link TL-WN822N

  • 300Mbps Wireless USB adapter.
  • - 802.
  • 11b/g/n szabványok - 300Mbps sebesség - WPA, WPA2 titkosítás - MS Windows 2000, XP, Vista (32/64-bit) támogatás - USB 2.
  • 0 - Duál 3dBi külső antennák - 1.
  • 5 méteres USB hosszabító kábel

4 190 Ft-tól

árak összehasonlítása

4 ajánlat

TP-Link NET TP-LINK TL-WPA2220KIT 300Mbps AV200 WiFi Power

TP-Link NET TP-LINK TL-WPA2220KIT 300Mbps AV200 WiFi Power

10 760 Ft-tól

árak összehasonlítása

11 ajánlat

TP-Link TL-ANT2408C

TP-Link TL-ANT2408C

  • WLAN Antenna
  • 8dBi

1 650 Ft-tól

árak összehasonlítása

6 ajánlat

TP-Link NET TP-LINK EAP110 Access Point

TP-Link NET TP-LINK EAP110 Access Point

12 215 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link NET TP-LINK TL-ANT24EC12N 12m Antenna kábel

TP-Link NET TP-LINK TL-ANT24EC12N 12m Antenna kábel

9 257 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link NET TP-LINK Archer T9E PCI-E DualBand Wireless

TP-Link NET TP-LINK Archer T9E PCI-E DualBand Wireless

19 655 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link NET TP-LINK Archer T1U (AC450) Nano USB adapter

TP-Link NET TP-LINK Archer T1U (AC450) Nano USB adapter

4 454 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link TL-ANT2412D

TP-Link TL-ANT2412D

  • Maximum 12 dBi nyereség a 2,4-2,5 GHz tartományban

11 231 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

TP-Link TL-WN822N

TP-Link TL-WN822N

1 vélemény
  • 300M wireless USB adapter+ 4 dBi antenna

4 390 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

  • 1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza
  • Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX
  • Multi-mode/single-mode
  • SX (shortwave) támogatása

7 590 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

TP-Link TP-MC210CS

TP-Link TP-MC210CS

  • Konverter

16 210 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link TL-ANT24EC3S

TP-Link TL-ANT24EC3S

  • 3 méteres antenna hosszabbító kábel
  • RP-SMA csatlakozós apa-anya
  • 802.11b/g szabványon működő eszközökhöz.

3 190 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link TL-ANT2414B

TP-Link TL-ANT2414B

  • Maximum 14 dBi nyereség a 2,4-2,5 GHz tartományban

16 670 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

TP-Link TL-ANT2405CL 5dBi beltéri antenna

TP-Link TL-ANT2405CL 5dBi beltéri antenna

TP-Link TL-ANT2405CL 5dBi beltéri antenna további adatai

1 190 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link NET TP-LINK RE210 Wireless-N Extender

TP-Link NET TP-LINK RE210 Wireless-N Extender

TP-Link NET TP-LINK RE210 Wireless-N Extender további adatai

13 470 Ft

TP-Link TL-ANT24PT3 átalakító kábel N-type-SMA (3m) (TL-ANT24PT3)

TP-Link TL-ANT24PT3 átalakító kábel N-type-SMA (3m) (TL-ANT24PT3)

TP-Link TL-ANT24PT3 átalakító kábel N-type-SMA (3m) (TL-ANT24PT3) további adatai

7 000 Ft

TP-Link TL-SL2428 24 portos 10/100 Mbps + 4 db gigabites port smart switch

TP-Link TL-SL2428 24 portos 10/100 Mbps + 4 db gigabites port smart switch

TP-Link TL-SL2428 24 portos 10/100 Mbps + 4 db gigabites port smart switch további adatai

41 090 Ft

tovább az üzletbe