0 termék, 1. oldal

Sajnos nincs ilyen termék!

Nincs a keresési feltételeknek megfelelő termék a rendszerünkben.

Ezek a mi kedvenceink!

BenQ Quick Wireless Connection USB (WDRT8192, WDS01)

BenQ Quick Wireless Connection USB (WDRT8192, WDS01)

17 590 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link TL-PA4010 500Mbps NANO Powerline adapter kit

TP-Link TL-PA4010 500Mbps NANO Powerline adapter kit

13 300 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

WD My Cloud 6TB WDBCTL0060HWT

WD My Cloud 6TB WDBCTL0060HWT

85 080 Ft-tól

árak összehasonlítása

5 ajánlat

DELOCK 3 portos HDMI switch

DELOCK 3 portos HDMI switch

DELOCK 3 portos HDMI switch további adatai

11 142 Ft

tovább az üzletbe
Synology NAS SYNOLOGY DS216PLAY ( 2 HDD )

Synology NAS SYNOLOGY DS216PLAY ( 2 HDD )

82 686 Ft-tól

árak összehasonlítása

5 ajánlat

LogiLink Connection Box, LSA, CAT6, metal, shielded

LogiLink Connection Box, LSA, CAT6, metal, shielded

LogiLink Connection Box, LSA, CAT6, metal, shielded további adatai

2 731 Ft

tovább az üzletbe
D-Link DWA-160

D-Link DWA-160

  • WiFi
  • USB 2.0
  • WPA, WPA2

6 540 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

 RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 5e SF/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 2 m Kék Intellinet

RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 5e SF/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 2 m Kék Intellinet

RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 5e SF/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 2 m Kék Intellinet további adatai

1 190 Ft

tovább az üzletbe
Western Digital NAS WD My Cloud PR2100 WDBBCL0000NBK-EESN

Western Digital NAS WD My Cloud PR2100 WDBBCL0000NBK-EESN

184 950 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

  • 1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza
  • Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX
  • Multi-mode/single-mode
  • SX (shortwave) támogatása

7 811 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

 RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 5e U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 1 m Fehér Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 5e U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 1 m Fehér Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 5e U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 1 m Fehér Intellinet további adatai

495 Ft

tovább az üzletbe
 RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 5e U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 15 m Kék Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 5e U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 15 m Kék Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 5e U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 15 m Kék Intellinet további adatai

1 990 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK RB 951G-2HnD L4

MIKROTIK RB 951G-2HnD L4

25 726 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Western Digital NAS WD My Cloud EX2 Ultra USB3.0

Western Digital NAS WD My Cloud EX2 Ultra USB3.0

62 281 Ft-tól

árak összehasonlítása

4 ajánlat

DELOCK ZigBee antenna

DELOCK ZigBee antenna

5 218 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat