124 termék, 1. oldal
MIKROTIK RB2011iL-IN L4 64MB RAM  5xLAN  5xGig LAN  Desktop  1xPoE Out

MIKROTIK RB2011iL-IN L4 64MB RAM 5xLAN 5xGig LAN Desktop 1xPoE Out

28 978 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

MIKROTIK CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGig LAN  1xSFP  802.11b/g/n PoE-IN 802.3af/at

MIKROTIK CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGig LAN 1xSFP 802.11b/g/n PoE-IN 802.3af/at

43 449 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

MIKROTIK RouterBOARD RB912UAG-2HPnD-OUT L4 BaseBox2

MIKROTIK RouterBOARD RB912UAG-2HPnD-OUT L4 BaseBox2

MIKROTIK RouterBOARD RB912UAG-2HPnD-OUT L4 BaseBox2 további adatai

26 414 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK RBPOE

MIKROTIK RBPOE

MIKROTIK RBPOE további adatai

1 821 Ft

MIKROTIK 18POW

MIKROTIK 18POW

  • tápegység
MIKROTIK 18POW további adatai

3 061 Ft

MIKROTIK Mimosa B5C

MIKROTIK Mimosa B5C

MIKROTIK Mimosa B5C további adatai

167 809 Ft

MIKROTIK RB2011UiAS-IN

MIKROTIK RB2011UiAS-IN

MIKROTIK RB2011UiAS-IN további adatai

35 949 Ft

MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x RB2011x CCRx

MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x RB2011x CCRx

MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x RB2011x CCRx további adatai

9 105 Ft

MIKROTIK GrooveA 52HPn L4, 2.4/5GHz 802.11a/b/g/n, 27dBm, N-male, Weatherproof

MIKROTIK GrooveA 52HPn L4, 2.4/5GHz 802.11a/b/g/n, 27dBm, N-male, Weatherproof

MIKROTIK GrooveA 52HPn L4, 2.4/5GHz 802.11a/b/g/n, 27dBm, N-male, Weatherproof további adatai

27 620 Ft

MIKROTIK S-85DLC05D (S-85DLC05D)

MIKROTIK S-85DLC05D (S-85DLC05D)

MIKROTIK S-85DLC05D (S-85DLC05D) további adatai

6 287 Ft

MIKROTIK RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM  5xLAN  5xGig LAN  1xSFP  LCD  2.4GHz

MIKROTIK RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM 5xLAN 5xGig LAN 1xSFP LCD 2.4GHz

MIKROTIK RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM 5xLAN 5xGig LAN 1xSFP LCD 2.4GHz további adatai

45 214 Ft

MIKROTIK S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MIKROTIK S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MIKROTIK S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit további adatai

18 250 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point

MIKROTIK hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point

MIKROTIK hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point további adatai

15 697 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK SXT Lite5

MIKROTIK SXT Lite5

MIKROTIK SXT Lite5 további adatai

19 166 Ft

MIKROTIK CCR1036-12G-4S-EM

MIKROTIK CCR1036-12G-4S-EM

MIKROTIK CCR1036-12G-4S-EM további adatai

355 989 Ft

MIKROTIK S-RJ01 SFP module

MIKROTIK S-RJ01 SFP module

MIKROTIK S-RJ01 SFP module további adatai

10 194 Ft

MIKROTIK hAP lite RB941-2nD-TC

MIKROTIK hAP lite RB941-2nD-TC

MIKROTIK hAP lite RB941-2nD-TC további adatai

8 137 Ft

MIKROTIK SXT SA5 ac

MIKROTIK SXT SA5 ac

MIKROTIK SXT SA5 ac további adatai

35 949 Ft

MIKROTIK RB1100AHx2

MIKROTIK RB1100AHx2

MIKROTIK RB1100AHx2 további adatai

109 030 Ft

MIKROTIK wAP ac kültéri Access Point

MIKROTIK wAP ac kültéri Access Point

MIKROTIK wAP ac kültéri Access Point további adatai

30 250 Ft

tovább az üzletbe