115 termék, 1. oldal
MIKROTIK RBPOE

MIKROTIK RBPOE

MIKROTIK RBPOE további adatai

1 753 Ft

MIKROTIK 8 Port Passive PoE Injector 12v~48V DC  650mA Max  10/100Mbps

MIKROTIK 8 Port Passive PoE Injector 12v~48V DC 650mA Max 10/100Mbps

MIKROTIK 8 Port Passive PoE Injector 12v~48V DC 650mA Max 10/100Mbps további adatai

3 557 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK RB2011UiAS-IN

MIKROTIK RB2011UiAS-IN

MIKROTIK RB2011UiAS-IN további adatai

35 852 Ft

MIKROTIK 18POW

MIKROTIK 18POW

  • tápegység
MIKROTIK 18POW további adatai

3 545 Ft

MIKROTIK Mimosa B5C

MIKROTIK Mimosa B5C

MIKROTIK Mimosa B5C további adatai

167 357 Ft

MIKROTIK CCR1072-1G-8S+

MIKROTIK CCR1072-1G-8S+

MIKROTIK CCR1072-1G-8S+ további adatai

918 903 Ft

MIKROTIK RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM  5xLAN  5xGig LAN  1xSFP  LCD  2.4GHz

MIKROTIK RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM 5xLAN 5xGig LAN 1xSFP LCD 2.4GHz

MIKROTIK RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM 5xLAN 5xGig LAN 1xSFP LCD 2.4GHz további adatai

44 941 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK S-85DLC05D (S-85DLC05D)

MIKROTIK S-85DLC05D (S-85DLC05D)

MIKROTIK S-85DLC05D (S-85DLC05D) további adatai

6 401 Ft

MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x RB2011x CCRx

MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x RB2011x CCRx

5 687 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

MIKROTIK S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MIKROTIK S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MIKROTIK S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit további adatai

44 047 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK 6 Port Passive PoE Injector 12v~48V DC  650mA Max  1G Ethernert

MIKROTIK 6 Port Passive PoE Injector 12v~48V DC 650mA Max 1G Ethernert

MIKROTIK 6 Port Passive PoE Injector 12v~48V DC 650mA Max 1G Ethernert további adatai

8 927 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK SXT HG L4  5GHz 802.11a/n  30dBm  17dbi  24 degree antenna

MIKROTIK SXT HG L4 5GHz 802.11a/n 30dBm 17dbi 24 degree antenna

MIKROTIK SXT HG L4 5GHz 802.11a/n 30dBm 17dbi 24 degree antenna további adatai

29 863 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK RBGROOVEGA-52HPACN antenna

MIKROTIK RBGROOVEGA-52HPACN antenna

MIKROTIK RBGROOVEGA-52HPACN antenna további adatai

36 030 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK RBmAPL-2nD micro Access Point

MIKROTIK RBmAPL-2nD micro Access Point

MIKROTIK RBmAPL-2nD micro Access Point további adatai

11 528 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK hAP lite RB941-2nD-TC

MIKROTIK hAP lite RB941-2nD-TC

MIKROTIK hAP lite RB941-2nD-TC további adatai

8 175 Ft

MIKROTIK SXT Lite5

MIKROTIK SXT Lite5

MIKROTIK SXT Lite5 további adatai

19 121 Ft

MIKROTIK CCR1036-12G-4S-EM

MIKROTIK CCR1036-12G-4S-EM

MIKROTIK CCR1036-12G-4S-EM további adatai

355 031 Ft

MIKROTIK S-RJ01 SFP module

MIKROTIK S-RJ01 SFP module

MIKROTIK S-RJ01 SFP module további adatai

10 173 Ft

MIKROTIK SXT SA5 ac

MIKROTIK SXT SA5 ac

MIKROTIK SXT SA5 ac további adatai

35 852 Ft

MIKROTIK RB1100AHx2

MIKROTIK RB1100AHx2

MIKROTIK RB1100AHx2 további adatai

108 736 Ft