168 termék, 1. oldal
Cisco SPA112

Cisco SPA112

  • VoIP átjáró

17 641 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

Cisco 100BASE-LX SFP  for FE port

Cisco 100BASE-LX SFP for FE port

Cisco 100BASE-LX SFP for FE port további adatai

72 695 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1547.72 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1547.72 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1547.72 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 125 830 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1535.82 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1535.82 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1535.82 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 125 830 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1539.77 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1539.77 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1539.77 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 125 830 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1531.12 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1531.12 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1531.12 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 125 830 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1554.13 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1554.13 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1554.13 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 125 830 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1555.75 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1555.75 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1555.75 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 125 830 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Cisco 10GBASE-SR SFP Module további adatai

156 476 Ft

tovább az üzletbe
Cisco SFP Transceiver GLC-LH-SMD-C Modul 1000Base

Cisco SFP Transceiver GLC-LH-SMD-C Modul 1000Base

Cisco SFP Transceiver GLC-LH-SMD-C Modul 1000Base további adatai

8 619 Ft

Cisco PoE Injector - AIR-PWRINJ4=

Cisco PoE Injector - AIR-PWRINJ4=

Cisco PoE Injector - AIR-PWRINJ4= további adatai

30 550 Ft

Cisco AIR-CAP2702E

Cisco AIR-CAP2702E

Cisco AIR-CAP2702E további adatai

223 243 Ft

Cisco NET CISCO WAP121-E-K9-G5 300mbps Wireless N Access Point

Cisco NET CISCO WAP121-E-K9-G5 300mbps Wireless N Access Point

Cisco NET CISCO WAP121-E-K9-G5 300mbps Wireless N Access Point további adatai

26 997 Ft

tovább az üzletbe
Cisco WAP321 vezeték nélküli 300Mbps AccessPoint

Cisco WAP321 vezeték nélküli 300Mbps AccessPoint

  • , Szabványok:, , IEEE 802.
  • 11n, 802.
  • 11g, 802.
  • 11b, 802.
  • 3af, 802.
  • 3u, 802.
  • 1X (security authentication), 802.
  • 1Q (VLAN), 802.
  • 1D (Spanning , Tree), 802.
  • 11i (WPA2 security), 802.
  • 11e (wireless QoS), IPv4 (RFC 791), IPv6 (RFC 2460), , 1 Gigabites LAN port, PoE támogatás, 8 SSID kezelés, Load Balance, L2: 802.
  • 1Q alapú VLAN-ok, 8 actív + 1 menedzselt VLAN, ACL, WPA, WPA2, WMM, WMM TSPEC, , WAP321:, ,
Cisco WAP321 vezeték nélküli 300Mbps AccessPoint további adatai

61 550 Ft

tovább az üzletbe
Cisco SG300-10MPP

Cisco SG300-10MPP

Cisco SG300-10MPP további adatai

132 749 Ft

Cisco SG300-28PP

Cisco SG300-28PP

Cisco SG300-28PP további adatai

230 593 Ft

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM további adatai

64 618 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1550.12 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1550.12 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1550.12 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 125 830 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Catalyst 2960S 24 GigE, 2 x SFP, LAN Lite

Cisco Catalyst 2960S 24 GigE, 2 x SFP, LAN Lite

Cisco Catalyst 2960S 24 GigE, 2 x SFP, LAN Lite további adatai

355 871 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 7925G ETSI, Battery/Power Supply Not Included

Cisco 7925G ETSI, Battery/Power Supply Not Included

Cisco 7925G ETSI, Battery/Power Supply Not Included további adatai

110 658 Ft

tovább az üzletbe