0 termék, 1. oldal

Sajnos nincs ilyen termék!

Nincs a keresési feltételeknek megfelelő termék a rendszerünkben.

Ezek a mi kedvenceink!

DELOCK USB Ethernet Extender 60 m Cat.5e

DELOCK USB Ethernet Extender 60 m Cat.5e

8 440 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link TP-MC210CS

TP-Link TP-MC210CS

  • Konverter

15 390 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Startech DUAL VGA 4 portos USB2.0 KVM switch

Startech DUAL VGA 4 portos USB2.0 KVM switch

102 283 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link TL-ANT2412D

TP-Link TL-ANT2412D

  • Maximum 12 dBi nyereség a 2,4-2,5 GHz tartományban

12 879 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

D-Link DWA-160

D-Link DWA-160

  • WiFi
  • USB 2.0
  • WPA, WPA2

5 980 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

WD My Cloud EX4100 16TB WDBWZE0160KBK

WD My Cloud EX4100 16TB WDBWZE0160KBK

390 401 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

Ubiquiti AF-MPX8 8x8 Scalable airFiber NxN MIMO Multiplexer

Ubiquiti AF-MPX8 8x8 Scalable airFiber NxN MIMO Multiplexer

40 142 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link TL-WN722NC

TP-Link TL-WN722NC

  • 54M sebességű USB wireless adapter
  • WEP 128/64 bit
  • Kimeneti teljesítmény 20 dBm

2 870 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Thecus STORAGE THECUS N10850

Thecus STORAGE THECUS N10850

580 972 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

  • 1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza
  • Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX
  • Multi-mode/single-mode
  • SX (shortwave) támogatása
TP-Link MC220L további adatai

7 710 Ft

Trust HU-4440P

Trust HU-4440P

  • Ez a mini HUB HU-4440p egy csodás Trust termék, USB 2.0 elosztó
  • Ideális hordozható számítógépekhez
  • Rövid kábele könnyen elrendezhető, HUB-hoz rögzíthető
  • Nem lesz többé gondja az USB port csatlakoztatásokkal, egy eszközzel minden gond megoldódik
  • A kompakt készüléknek nincs szüksége külső tápellátásra, a HU-4440p lehetőséget ad, hogy akár 4 plusz perifériát csatlakoztasson gépéhez

1 670 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Ubiquiti PowerBeam M 25dBi 5GHz 802.11n with RF Isolated Reflector - 5 Pack !!

Ubiquiti PowerBeam M 25dBi 5GHz 802.11n with RF Isolated Reflector - 5 Pack !!

176 456 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Cisco NET CISCO WAP121-E-K9-G5 300mbps Wireless N Access Point

Cisco NET CISCO WAP121-E-K9-G5 300mbps Wireless N Access Point

25 712 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link TL-POE10R

TP-Link TL-POE10R

3 900 Ft-tól

árak összehasonlítása

14 ajánlat

Ubiquiti UniFi, 300Mbps 802.11b/g/n 2,4 Ghz MIMO AccessPoint

Ubiquiti UniFi, 300Mbps 802.11b/g/n 2,4 Ghz MIMO AccessPoint

23 264 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat