27 termék, 1. oldal
 1000BASE-LX SFP Transceiver,40KM

1000BASE-LX SFP Transceiver,40KM

1000BASE-LX SFP Transceiver,40KM további adatai

39 239 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550nm/Rx1490nm,80KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550nm/Rx1490nm,80KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550nm/Rx1490nm,80KM további adatai

59 903 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490nm/Rx1310nm,20KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490nm/Rx1310nm,20KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490nm/Rx1310nm,20KM további adatai

35 381 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-ZX SFP, Cisco-Compatible

1000BASE-ZX SFP, Cisco-Compatible

1000BASE-ZX SFP, Cisco-Compatible további adatai

48 861 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-D single fiber GBIC,Tx1490nm/Rx1310nm,20KM

1000BASE-BX-D single fiber GBIC,Tx1490nm/Rx1310nm,20KM

1000BASE-BX-D single fiber GBIC,Tx1490nm/Rx1310nm,20KM további adatai

48 861 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM további adatai

65 024 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-D , single fiber,Tx1550nm/Rx1310nm ,20KM

1000BASE-BX-D , single fiber,Tx1550nm/Rx1310nm ,20KM

1000BASE-BX-D , single fiber,Tx1550nm/Rx1310nm ,20KM további adatai

39 239 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550nm/Rx1310nm,20KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550nm/Rx1310nm,20KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550nm/Rx1310nm,20KM további adatai

35 381 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490nm/Rx1310nm ,20KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490nm/Rx1310nm ,20KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490nm/Rx1310nm ,20KM további adatai

39 239 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 1000BASE-ZX SFP

Cisco 1000BASE-ZX SFP

Cisco 1000BASE-ZX SFP további adatai

730 606 Ft

tovább az üzletbe
D-Link DEM-310GT

D-Link DEM-310GT

  • 1 Portos Mini-GBIC SFP - 1000BaseLX modul, 10 km távolságig
  • Mini GBIC - 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver
  • Minden Mini GBIC slottal ellátott D-Link switchhez

23 506 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

OEM Transceiver 1000BASE-BX-D single fiberr,Tx15500nm/Rx1490nm,80KM

OEM Transceiver 1000BASE-BX-D single fiberr,Tx15500nm/Rx1490nm,80KM

OEM Transceiver 1000BASE-BX-D single fiberr,Tx15500nm/Rx1490nm,80KM további adatai

111 760 Ft

tovább az üzletbe
RapidCon 10GB-LRM-SFPP 10GE SFP+ LRM, 1310nm, MMF,300m, LC Enterasys kompatibilis modul gyártó: a német Rapidcon – 3 év teljeskörű termékgarancia + 3 év 100% termékelégedettségi garancia

RapidCon 10GB-LRM-SFPP 10GE SFP+ LRM, 1310nm, MMF,300m, LC Enterasys kompatibilis modul gyártó: a német Rapidcon – 3 év teljeskörű termékgarancia + 3 év 100% termékelégedettségi garancia

RapidCon 10GB-LRM-SFPP 10GE SFP+ LRM, 1310nm, MMF,300m, LC Enterasys kompatibilis modul gyártó: a német Rapidcon – 3 év teljeskörű termékgarancia + 3 év 100% termékelégedettségi garancia további adatai

690 880 Ft

tovább az üzletbe
OEM Transceiver 1000BASE-BX-U single fiber,Tx1490nm/Rx1550nm,120KM

OEM Transceiver 1000BASE-BX-U single fiber,Tx1490nm/Rx1550nm,120KM

OEM Transceiver 1000BASE-BX-U single fiber,Tx1490nm/Rx1550nm,120KM további adatai

119 360 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490nm/Rx1310nm,40KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490nm/Rx1310nm,40KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490nm/Rx1310nm,40KM további adatai

39 239 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-D single fiber GBIC,Tx1550nm/Rx1310nm,20KM

1000BASE-BX-D single fiber GBIC,Tx1550nm/Rx1310nm,20KM

1000BASE-BX-D single fiber GBIC,Tx1550nm/Rx1310nm,20KM további adatai

48 861 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER ::EX6200 48-port 10/100/1000BASE-T RJ-45 linecard

JUNIPER ::EX6200 48-port 10/100/1000BASE-T RJ-45 linecard

JUNIPER ::EX6200 48-port 10/100/1000BASE-T RJ-45 linecard további adatai

1 229 360 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-D single fiber,Tx15500nm/Rx1490nm,80KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx15500nm/Rx1490nm,80KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx15500nm/Rx1490nm,80KM további adatai

56 327 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-U single fiber GBIC,Tx1310nm/Rx1550nm,20KM

1000BASE-BX-U single fiber GBIC,Tx1310nm/Rx1550nm,20KM

1000BASE-BX-U single fiber GBIC,Tx1310nm/Rx1550nm,20KM további adatai

35 381 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet SFP (DOM)

Cisco 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet SFP (DOM)

Cisco 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet SFP (DOM) további adatai

754 959 Ft

tovább az üzletbe