14 termék, 1. oldal
TP-Link MC110CS

TP-Link MC110CS

  • Fast Ethernet Media Converter

9 519 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

  • 1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza
  • Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX
  • Multi-mode/single-mode
  • SX (shortwave) támogatása

7 811 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

TP-Link MC200CM

TP-Link MC200CM

  • Gigab.Ethernet média konverter

14 600 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link TP-MC210CS

TP-Link TP-MC210CS

  • Konverter

15 630 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link MC100CM

TP-Link MC100CM

  • Fast ethernet médiakonverter
  • 10/100 RJ45 to 100M multi-mode SC
  • 10/100Mbps és auto MID/MID-X TX porton.
  • Half-Duplex / Full-Duplex transfer módok FX porton.
  • Hatótávolság max. 2 km
  • LED-ek, melyek mutatják a hálózati aktivitást.
  • Külső tápegység
TP-Link MC100CM további adatai

9 561 Ft

TP-Link MC100CM

TP-Link MC100CM

  • Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban LED információk a hálózat állapotáról
TP-Link MC100CM további adatai

13 033 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

  • Mini GBIC Module
TP-Link TL-SM311LM további adatai

14 290 Ft

TP-Link MC1400

TP-Link MC1400

  • 14-slot-os média konverter 19" rack ház
TP-Link MC1400 további adatai

60 109 Ft

TP-Link TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A

  • Kábeles Médiakonverter

18 768 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link MC110CS

TP-Link MC110CS

  • Fast ethernet médiakonverter
  • Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.
  • 20-60 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban.
  • LED információk a hálózat állapotáról!
  • Tx:1550nm, Rx 1310nm
  • 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.
  • Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál
TP-Link MC110CS további adatai

9 380 Ft

D-Link DMC-300SC

D-Link DMC-300SC

  • 10/100 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
  • UTP Multimode Fiber Media Converter
  • SC Fiber csatoló
  • Half-/Full-Duplex üzemmód
D-Link DMC-300SC további adatai

26 731 Ft

D-Link DMC-810SC

D-Link DMC-810SC

  • média konverter
D-Link DMC-810SC további adatai

110 903 Ft

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

  • Kábeles Médiakonverter modul

9 728 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

  • Támogatott szabványok: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
  • Csatlakozó: 1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
  • Max. távolság (Cat.5):100m
  • Max. távolság (Single-mode Fiber Optic): 20/40/60km
  • Tápegység: külso~ (DC 5V / 2A)
  • Méret: 94.5mm x 73mm x 27mm
TP-Link MC112CS további adatai

11 840 Ft