4301 termék, 94. oldal
Dörr menetátalakító gyűrű 40,5 > 58 mm

Dörr menetátalakító gyűrű 40,5 > 58 mm

Dörr menetátalakító gyűrű 40,5 > 58 mm további adatai

2 690 Ft

Lancom Systems Lancom OAP-822 IEEE 802.11ac 867 Mbit/s Wireless Access Point 61662

Lancom Systems Lancom OAP-822 IEEE 802.11ac 867 Mbit/s Wireless Access Point 61662

Lancom Systems Lancom OAP-822 IEEE 802.11ac 867 Mbit/s Wireless Access Point 61662 további adatai

329 184 Ft

tovább az üzletbe
HP HP 2920 3.0m Stacking Cable

HP HP 2920 3.0m Stacking Cable

HP HP 2920 3.0m Stacking Cable további adatai

66 650 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox active fiber cable, VPI, up to 56Gb/s, QSFP, 300m

Mellanox active fiber cable, VPI, up to 56Gb/s, QSFP, 300m

Mellanox active fiber cable, VPI, up to 56Gb/s, QSFP, 300m további adatai

1 131 905 Ft

tovább az üzletbe
HP 1410-24G-R

HP 1410-24G-R

18 658 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

JUNIPER ::EX4300, 32-port  1000BaseX  SFP , 4x10GBaseX SFP+

JUNIPER ::EX4300, 32-port 1000BaseX SFP , 4x10GBaseX SFP+

JUNIPER ::EX4300, 32-port 1000BaseX SFP , 4x10GBaseX SFP+ további adatai

3 463 442 Ft

tovább az üzletbe
OEM Transceiver 1000BASE-BX-U single fiber,Tx1490nm/Rx1550nm,120KM

OEM Transceiver 1000BASE-BX-U single fiber,Tx1490nm/Rx1550nm,120KM

OEM Transceiver 1000BASE-BX-U single fiber,Tx1490nm/Rx1550nm,120KM további adatai

119 360 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER ::EX 4500 4-Port 10G SFP+ Uplink Module (optics sold

JUNIPER ::EX 4500 4-Port 10G SFP+ Uplink Module (optics sold

JUNIPER ::EX 4500 4-Port 10G SFP+ Uplink Module (optics sold további adatai

894 080 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 100BASE-FX SFP  for FE port

Cisco 100BASE-FX SFP for FE port

Cisco 100BASE-FX SFP for FE port további adatai

45 720 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1535.04 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1535.04 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1535.04 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 132 911 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1534.25 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1534.25 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1534.25 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 132 911 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1560.61 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1560.61 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1560.61 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 132 911 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-BX-U single fiber SFP+,Tx1330nm/Rx1270nm, 20Km

10GBASE-BX-U single fiber SFP+,Tx1330nm/Rx1270nm, 20Km

10GBASE-BX-U single fiber SFP+,Tx1330nm/Rx1270nm, 20Km további adatai

215 920 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-ZR X2 Module, Cisco-Compatible

10GBASE-ZR X2 Module, Cisco-Compatible

10GBASE-ZR X2 Module, Cisco-Compatible további adatai

972 312 Ft

tovább az üzletbe
 1.25G/2.5GBASE-DWDM SFP, CH21~59,80KM

1.25G/2.5GBASE-DWDM SFP, CH21~59,80KM

1.25G/2.5GBASE-DWDM SFP, CH21~59,80KM további adatai

490 403 Ft

tovább az üzletbe
 1/2-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP,1310nm,10Km

1/2-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP,1310nm,10Km

1/2-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP,1310nm,10Km további adatai

35 381 Ft

tovább az üzletbe
B&B Electronics MiniMc-Gigabit Module,TX/SSBX- SM1490-SC (1490XMT/1310RCV)

B&B Electronics MiniMc-Gigabit Module,TX/SSBX- SM1490-SC (1490XMT/1310RCV)

B&B Electronics MiniMc-Gigabit Module,TX/SSBX- SM1490-SC (1490XMT/1310RCV) további adatai

198 378 Ft

tovább az üzletbe
Asus USB-N14 Wireless USB 2.0 card (90IG0120-BM0000)

Asus USB-N14 Wireless USB 2.0 card (90IG0120-BM0000)

Asus USB-N14 Wireless USB 2.0 card (90IG0120-BM0000) további adatai

11 000 Ft

Linksys NET LINKSYS RE6700 Wireless-AC Extender

Linksys NET LINKSYS RE6700 Wireless-AC Extender

Linksys NET LINKSYS RE6700 Wireless-AC Extender további adatai

30 880 Ft

Cisco SFP Transceiver GLC-LH-SM-C Modul 1000Base

Cisco SFP Transceiver GLC-LH-SM-C Modul 1000Base

Cisco SFP Transceiver GLC-LH-SM-C Modul 1000Base további adatai

8 560 Ft