3541 termék, 90. oldal
Asus USB-N13 wireless-N300 USB Adapter, IEEE 802.11b/g/n USB 2.0 akár 300Mbps wireless Data Rates (USB-N13)

Asus USB-N13 wireless-N300 USB Adapter, IEEE 802.11b/g/n USB 2.0 akár 300Mbps wireless Data Rates (USB-N13)

Asus USB-N13 wireless-N300 USB Adapter, IEEE 802.11b/g/n USB 2.0 akár 300Mbps wireless Data Rates (USB-N13) további adatai

3 490 Ft

tovább az üzletbe
Netgear GS108E Switch, 8 x 10/100/1000 Mbps (PL_1030304_GS108E-300PES)

Netgear GS108E Switch, 8 x 10/100/1000 Mbps (PL_1030304_GS108E-300PES)

Netgear GS108E Switch, 8 x 10/100/1000 Mbps (PL_1030304_GS108E-300PES) további adatai

17 900 Ft

tovább az üzletbe
ZyXEL NWD-2205N 802.11n 300 WLAN adapter ultra mini USB (300 Mbps)

ZyXEL NWD-2205N 802.11n 300 WLAN adapter ultra mini USB (300 Mbps)

ZyXEL NWD-2205N 802.11n 300 WLAN adapter ultra mini USB (300 Mbps) további adatai

6 076 Ft

TP-Link TL-SM321B WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1310nm / RX: 1550nm)

TP-Link TL-SM321B WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1310nm / RX: 1550nm)

TP-Link TL-SM321B WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1310nm / RX: 1550nm) további adatai

10 704 Ft

 4 portos USB elosztó hub

4 portos USB elosztó hub

4 portos USB elosztó hub további adatai

750 Ft

tovább az üzletbe
 IDE/SATA - hdd átalakító adapter - konverter USB-re

IDE/SATA - hdd átalakító adapter - konverter USB-re

IDE/SATA - hdd átalakító adapter - konverter USB-re további adatai

3 980 Ft

tovább az üzletbe
APC SurgeArrest PM5-GR / SURGE PROTECTOR / túlfesz

APC SurgeArrest PM5-GR / SURGE PROTECTOR / túlfesz

APC SurgeArrest PM5-GR / SURGE PROTECTOR / túlfesz további adatai

4 600 Ft

D-Link DSP-W215 Home Smart Plug 1x230V aljzat

D-Link DSP-W215 Home Smart Plug 1x230V aljzat

D-Link DSP-W215 Home Smart Plug 1x230V aljzat további adatai

16 696 Ft

tovább az üzletbe
Equip 135424 Patch Panel UTP 24x RJ45 CAT6

Equip 135424 Patch Panel UTP 24x RJ45 CAT6

Equip 135424 Patch Panel UTP 24x RJ45 CAT6 további adatai

12 150 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK OmniTIK U-5HnD kültéri Acces Point

MIKROTIK OmniTIK U-5HnD kültéri Acces Point

MIKROTIK OmniTIK U-5HnD kültéri Acces Point további adatai

26 716 Ft

tovább az üzletbe
Asus PL-E52P/PL-E52P DUO Powerline adapter

Asus PL-E52P/PL-E52P DUO Powerline adapter

Asus PL-E52P/PL-E52P DUO Powerline adapter további adatai

31 098 Ft

tovább az üzletbe
Ubiquiti AirMax AM-5G16 2x2MIMO 5Ghz16dbi wlan antenna

Ubiquiti AirMax AM-5G16 2x2MIMO 5Ghz16dbi wlan antenna

Ubiquiti AirMax AM-5G16 2x2MIMO 5Ghz16dbi wlan antenna további adatai

21 631 Ft

tovább az üzletbe
Netgear ProSafe WNDAP360

Netgear ProSafe WNDAP360

  • A Netgear ProSafe Dual-Band WNDAP360 csatlakozási pont lehetővé teszi a vezeték nélküli WiFi-N csatlakozást, mely 15-ször nagyobb átviteli sebességet garantál mint a G vezeték nélküli norma. Ez a Netgear ProSafe Dual-Band WNDAP360 csatlakozási pont egy titkosítási rendszerrel is rendelkezik, amely biztosítja a biztonságos adatátvitelt.
Netgear ProSafe WNDAP360 további adatai

112 770 Ft

tovább az üzletbe
Sprotek 35 Piece Mini Screwdriver Set

Sprotek 35 Piece Mini Screwdriver Set

Sprotek 35 Piece Mini Screwdriver Set további adatai

7 404 Ft

QNAP NAS QNAP TS-453A-4G

QNAP NAS QNAP TS-453A-4G

168 919 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

OPTech USA szíj-adapter, műanyag kapocs + hurok, fekete

OPTech USA szíj-adapter, műanyag kapocs + hurok, fekete

OPTech USA szíj-adapter, műanyag kapocs + hurok, fekete további adatai

2 590 Ft

 RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 10 m Szürke Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 10 m Szürke Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 10 m Szürke Intellinet további adatai

2 490 Ft

tovább az üzletbe
 19-os fali rackszekrény, hálózati szerverszekrény, zárható ajtóval 600 x 370 x 600 mm, fekete 6 HE Intellnet (RAL 9005) 711753

19-os fali rackszekrény, hálózati szerverszekrény, zárható ajtóval 600 x 370 x 600 mm, fekete 6 HE Intellnet (RAL 9005) 711753

19-os fali rackszekrény, hálózati szerverszekrény, zárható ajtóval 600 x 370 x 600 mm, fekete 6 HE Intellnet (RAL 9005) 711753 további adatai

52 990 Ft

tovább az üzletbe
 19-os rack szekrény, hálózati szerverszekrény, zárható üvegajtóval, fekete 22 HE LogiLink D22S61B

19-os rack szekrény, hálózati szerverszekrény, zárható üvegajtóval, fekete 22 HE LogiLink D22S61B

19-os rack szekrény, hálózati szerverszekrény, zárható üvegajtóval, fekete 22 HE LogiLink D22S61B további adatai

209 900 Ft

tovább az üzletbe
 19-os rackszekrény, hálózati szerverszekrény görgőkkel, ajtóval 600 x 1653 x 600 mm, fekete 32 HE Intellnet (RAL 9005) 713528

19-os rackszekrény, hálózati szerverszekrény görgőkkel, ajtóval 600 x 1653 x 600 mm, fekete 32 HE Intellnet (RAL 9005) 713528

19-os rackszekrény, hálózati szerverszekrény görgőkkel, ajtóval 600 x 1653 x 600 mm, fekete 32 HE Intellnet (RAL 9005) 713528 további adatai

189 900 Ft

tovább az üzletbe