4127 termék, 84. oldal
DELOCK 1000Base-SX ST MM 850nm 550m media konverter

DELOCK 1000Base-SX ST MM 850nm 550m media konverter

26 198 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

LogiLink LogiLink CAT5e fali csatlakozó aljzat

LogiLink LogiLink CAT5e fali csatlakozó aljzat

1 411 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK 12 portos szürke 10' RJ45 Patch Panel

DELOCK 12 portos szürke 10' RJ45 Patch Panel

10 623 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK mini PCI-E x1 10/100/1000Mbps hálózati kártya

DELOCK mini PCI-E x1 10/100/1000Mbps hálózati kártya

23 906 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK 802.11 ac/a/h/b/g/n CCD antenna

DELOCK 802.11 ac/a/h/b/g/n CCD antenna

1 097 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Sharkoon QuickPort Combo 2.5/3.5' USB3.0 SATA IDE dokkoló

Sharkoon QuickPort Combo 2.5/3.5' USB3.0 SATA IDE dokkoló

Sharkoon QuickPort Combo 2.5/3.5' USB3.0 SATA IDE dokkoló további adatai

20 015 Ft

Asus NET ASUS PCE-AC68 Wireless PCI-E CARD

Asus NET ASUS PCE-AC68 Wireless PCI-E CARD

26 760 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Lantronix SLC 8000 SLC80081201S

Lantronix SLC 8000 SLC80081201S

Lantronix SLC 8000 SLC80081201S további adatai

657 779 Ft

Hikvision DS-7216HGHI-SH/A

Hikvision DS-7216HGHI-SH/A

Hikvision DS-7216HGHI-SH/A további adatai

124 195 Ft

TP-Link TL-WN822N wireless adapter, USB, 300Mbps (TL-WN822N)

TP-Link TL-WN822N wireless adapter, USB, 300Mbps (TL-WN822N)

TP-Link TL-WN822N wireless adapter, USB, 300Mbps (TL-WN822N) további adatai

4 490 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM  8xGig LAN  2xSFP+ 10GbE

MIKROTIK CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM 8xGig LAN 2xSFP+ 10GbE

MIKROTIK CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM 8xGig LAN 2xSFP+ 10GbE további adatai

404 509 Ft

Lantronix EDS4100 4-Port Device Server

Lantronix EDS4100 4-Port Device Server

Lantronix EDS4100 4-Port Device Server további adatai

141 412 Ft

Gigalight GP-8524-S5CD

Gigalight GP-8524-S5CD

  • SFP modul
Gigalight GP-8524-S5CD további adatai

8 703 Ft

TP-Link RE355 AC1200 Wi-Fi Range Extender (RE355)

TP-Link RE355 AC1200 Wi-Fi Range Extender (RE355)

TP-Link RE355 AC1200 Wi-Fi Range Extender (RE355) további adatai

20 000 Ft

LogiLink kimenet, Cat.6 fali aljzat, fel 2xRJ45 STP, függőleges típus, tiszta fehér

LogiLink kimenet, Cat.6 fali aljzat, fel 2xRJ45 STP, függőleges típus, tiszta fehér

LogiLink kimenet, Cat.6 fali aljzat, fel 2xRJ45 STP, függőleges típus, tiszta fehér további adatai

4 113 Ft

Ubiquiti UAP-LR WI-FI PoE access point

Ubiquiti UAP-LR WI-FI PoE access point

Ubiquiti UAP-LR WI-FI PoE access point további adatai

31 504 Ft

 LogiLink Univerzális 8P8C préselő eszköz

LogiLink Univerzális 8P8C préselő eszköz

2 743 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

LogiLink LSA lyukasztó

LogiLink LSA lyukasztó

LogiLink LSA lyukasztó további adatai

2 249 Ft

Digitus Gigabit Ethernet network card, PCI

Digitus Gigabit Ethernet network card, PCI

3 736 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

ZyXEL GS1900-48HP

ZyXEL GS1900-48HP

83 116 Ft-tól

árak összehasonlítása

4 ajánlat