4222 termék, 84. oldal
MIKROTIK hAP ac Access Point

MIKROTIK hAP ac Access Point

MIKROTIK hAP ac Access Point további adatai

40 710 Ft

tovább az üzletbe
QNAP NAS QNAP TVS-882T-I5-16G

QNAP NAS QNAP TVS-882T-I5-16G

966 240 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Startech PCI-E x8 10Gb SFP+ hálózati kártya

Startech PCI-E x8 10Gb SFP+ hálózati kártya

Startech PCI-E x8 10Gb SFP+ hálózati kártya további adatai

136 696 Ft

Ubiquiti UAP-AC-PRO 2.4GHz/5GHz 2xGbE PoE+ Access Point

Ubiquiti UAP-AC-PRO 2.4GHz/5GHz 2xGbE PoE+ Access Point

Ubiquiti UAP-AC-PRO 2.4GHz/5GHz 2xGbE PoE+ Access Point további adatai

48 722 Ft

tovább az üzletbe
Linksys LAPAC1200 Dual Band WI-FI PoE access point

Linksys LAPAC1200 Dual Band WI-FI PoE access point

Linksys LAPAC1200 Dual Band WI-FI PoE access point további adatai

77 822 Ft

TP-Link AV500 Konnektoraljzattal elátott Áramköri jeltovábbító készlet (TL-PA4010P-KIT)

TP-Link AV500 Konnektoraljzattal elátott Áramköri jeltovábbító készlet (TL-PA4010P-KIT)

TP-Link AV500 Konnektoraljzattal elátott Áramköri jeltovábbító készlet (TL-PA4010P-KIT) további adatai

18 000 Ft

Asus USB-AC51

Asus USB-AC51

8 889 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

D-Link GO-USB-N150 USB2.0 150Mbps Wi-Fi hálózati adapter

D-Link GO-USB-N150 USB2.0 150Mbps Wi-Fi hálózati adapter

D-Link GO-USB-N150 USB2.0 150Mbps Wi-Fi hálózati adapter további adatai

4 559 Ft

Valueline SMA kábel 5m

Valueline SMA kábel 5m

Valueline SMA kábel 5m további adatai

930 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link AP300 AC1200 Wireless Gigabit Access Point (AP300)

TP-Link AP300 AC1200 Wireless Gigabit Access Point (AP300)

TP-Link AP300 AC1200 Wireless Gigabit Access Point (AP300) további adatai

38 000 Ft

Ubiquiti AirGrid M2 HP 16 2.4GHz, 28dBm, 16dBi Integrated Grid Antenna, PoE

Ubiquiti AirGrid M2 HP 16 2.4GHz, 28dBm, 16dBi Integrated Grid Antenna, PoE

Ubiquiti AirGrid M2 HP 16 2.4GHz, 28dBm, 16dBi Integrated Grid Antenna, PoE további adatai

22 741 Ft

Sencor SCS AX6901

Sencor SCS AX6901

Sencor SCS AX6901 további adatai

9 889 Ft

tovább az üzletbe
D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Konverter

D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Konverter

D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Konverter további adatai

49 994 Ft

Startech 2 portos HDMI switch automata, 4K

Startech 2 portos HDMI switch automata, 4K

Startech 2 portos HDMI switch automata, 4K további adatai

49 048 Ft

Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU, 24V 1A, grounding/ESD protection, 24W

Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU, 24V 1A, grounding/ESD protection, 24W

Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU, 24V 1A, grounding/ESD protection, 24W további adatai

7 202 Ft

Startech 24 portos 1U 19' RJ45 Patch Panel

Startech 24 portos 1U 19' RJ45 Patch Panel

Startech 24 portos 1U 19' RJ45 Patch Panel további adatai

18 335 Ft

Startech IP 4 portos USB2.0 KVM switch Virtual Media

Startech IP 4 portos USB2.0 KVM switch Virtual Media

Startech IP 4 portos USB2.0 KVM switch Virtual Media további adatai

280 576 Ft

D-Link DLINGO 8-PORT 10/100MBPS COOPER FAST ETHERNET

D-Link DLINGO 8-PORT 10/100MBPS COOPER FAST ETHERNET

D-Link DLINGO 8-PORT 10/100MBPS COOPER FAST ETHERNET további adatai

5 046 Ft

Ubiquiti UAP-LR WI-FI PoE access point

Ubiquiti UAP-LR WI-FI PoE access point

Ubiquiti UAP-LR WI-FI PoE access point további adatai

32 748 Ft

Startech Multi Mode SC 2km media konverter

Startech Multi Mode SC 2km media konverter

Startech Multi Mode SC 2km media konverter további adatai

30 881 Ft