4661 termék, 80. oldal
MIKROTIK SEXTANT G 5HPnD L3  5GHz 802.11a/n  30dBm  2x2 MIMO 18dbi antenna

MIKROTIK SEXTANT G 5HPnD L3 5GHz 802.11a/n 30dBm 2x2 MIMO 18dbi antenna

32 356 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

Asus PCE-AC68 Wireless Dual Band 802.11ac AC-1900 PCI-E adapter

Asus PCE-AC68 Wireless Dual Band 802.11ac AC-1900 PCI-E adapter

Asus PCE-AC68 Wireless Dual Band 802.11ac AC-1900 PCI-E adapter további adatai

34 925 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK I/O DELOCK PCI-E -> 2x SATA 6Gb/s (89270)

DELOCK I/O DELOCK PCI-E -> 2x SATA 6Gb/s (89270)

DELOCK I/O DELOCK PCI-E -> 2x SATA 6Gb/s (89270) további adatai

13 122 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link NET TP-LINK Archer T6E PCI-E Dual-Band Adapter

TP-Link NET TP-LINK Archer T6E PCI-E Dual-Band Adapter

13 190 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link Wireless N Range Extender WA850RE

TP-Link Wireless N Range Extender WA850RE

TP-Link Wireless N Range Extender WA850RE további adatai

9 067 Ft

tovább az üzletbe
D-Link DHP-309AV Powerline AV 500 Mini Adapter (500Mbps, 10/100Mbps)

D-Link DHP-309AV Powerline AV 500 Mini Adapter (500Mbps, 10/100Mbps)

D-Link DHP-309AV Powerline AV 500 Mini Adapter (500Mbps, 10/100Mbps) további adatai

13 426 Ft

tovább az üzletbe
Ubiquiti UniFi Access Point AC-LR5 2.4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac 450 Mbps, 24dBm 24V PoE, beltéri, 5db/szett

Ubiquiti UniFi Access Point AC-LR5 2.4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac 450 Mbps, 24dBm 24V PoE, beltéri, 5db/szett

Ubiquiti UniFi Access Point AC-LR5 2.4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac 450 Mbps, 24dBm 24V PoE, beltéri, 5db/szett további adatai

204 978 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link TL-WA5210G Vezeték nélküli Kültéri Access Point (54Mbps, 2,4GHz, passzív PoE, irányítható 12dBi antenna)

TP-Link TL-WA5210G Vezeték nélküli Kültéri Access Point (54Mbps, 2,4GHz, passzív PoE, irányítható 12dBi antenna)

TP-Link TL-WA5210G Vezeték nélküli Kültéri Access Point (54Mbps, 2,4GHz, passzív PoE, irányítható 12dBi antenna) további adatai

18 547 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link TL-SM321A WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1550nm / RX: 1310nm)

TP-Link TL-SM321A WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1550nm / RX: 1310nm)

TP-Link TL-SM321A WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1550nm / RX: 1310nm) további adatai

20 948 Ft

Cisco Power Injector, AP 1600/2600/600 (AIR-PWRINJ5)

Cisco Power Injector, AP 1600/2600/600 (AIR-PWRINJ5)

Cisco Power Injector, AP 1600/2600/600 (AIR-PWRINJ5) további adatai

24 900 Ft

tovább az üzletbe
D-Link Access Point Wireless N (DAP-1665)

D-Link Access Point Wireless N (DAP-1665)

D-Link Access Point Wireless N (DAP-1665) további adatai

27 900 Ft

tovább az üzletbe
Linksys Dual Band Wireless AC1200 Adapter

Linksys Dual Band Wireless AC1200 Adapter

Linksys Dual Band Wireless AC1200 Adapter további adatai

14 840 Ft

tovább az üzletbe
Media-Tech LAN/WIFI Media-Tech MT4208 Wlan USB USB adapter

Media-Tech LAN/WIFI Media-Tech MT4208 Wlan USB USB adapter

Media-Tech LAN/WIFI Media-Tech MT4208 Wlan USB USB adapter további adatai

3 551 Ft

DELOCK LAN Delock 88816 SMA Jack Bulkhead > MHF/U.FL-LP-088 kompatibilis csatlakozó antenna kábel - 200m

DELOCK LAN Delock 88816 SMA Jack Bulkhead > MHF/U.FL-LP-088 kompatibilis csatlakozó antenna kábel - 200m

DELOCK LAN Delock 88816 SMA Jack Bulkhead > MHF/U.FL-LP-088 kompatibilis csatlakozó antenna kábel - 200m további adatai

1 612 Ft

DELOCK ADA Delock 88418 HF SMA antenna csatlakoztató - 50cm

DELOCK ADA Delock 88418 HF SMA antenna csatlakoztató - 50cm

DELOCK ADA Delock 88418 HF SMA antenna csatlakoztató - 50cm további adatai

1 544 Ft

DELOCK ADA Delock 86214 MHF/U.FL 802.11 a/b/g/n -4 dBi kompatibilis WLAN antenna

DELOCK ADA Delock 86214 MHF/U.FL 802.11 a/b/g/n -4 dBi kompatibilis WLAN antenna

DELOCK ADA Delock 86214 MHF/U.FL 802.11 a/b/g/n -4 dBi kompatibilis WLAN antenna további adatai

1 932 Ft

DELOCK ADA Delock 88436 LTE SMA antenna flexibilis csatlakozóval

DELOCK ADA Delock 88436 LTE SMA antenna flexibilis csatlakozóval

DELOCK ADA Delock 88436 LTE SMA antenna flexibilis csatlakozóval további adatai

4 392 Ft

DELOCK ADA Delock 88476 LTE MIMO sáv 1/3/7/20 SMA 2 ~ 4 dBi mindenirányú kültéri antenna - Szürke

DELOCK ADA Delock 88476 LTE MIMO sáv 1/3/7/20 SMA 2 ~ 4 dBi mindenirányú kültéri antenna - Szürke

DELOCK ADA Delock 88476 LTE MIMO sáv 1/3/7/20 SMA 2 ~ 4 dBi mindenirányú kültéri antenna - Szürke további adatai

30 650 Ft

DELOCK LAN Delock 88822 WLAN 802.11 ac/a/b/h/n antenna

DELOCK LAN Delock 88822 WLAN 802.11 ac/a/b/h/n antenna

DELOCK LAN Delock 88822 WLAN 802.11 ac/a/b/h/n antenna további adatai

11 930 Ft

TP-Link GBIC TP-LINK TL-SM311LM Mini modul, SFP - 1000BaseSX, 550 m (TL-SM311LM)

TP-Link GBIC TP-LINK TL-SM311LM Mini modul, SFP - 1000BaseSX, 550 m (TL-SM311LM)

TP-Link GBIC TP-LINK TL-SM311LM Mini modul, SFP - 1000BaseSX, 550 m (TL-SM311LM) további adatai

12 900 Ft

tovább az üzletbe