4209 termék, 79. oldal
D-Link DHP-309AV Powerline AV 500 Mini Adapter (500Mbps, 10/100Mbps)

D-Link DHP-309AV Powerline AV 500 Mini Adapter (500Mbps, 10/100Mbps)

D-Link DHP-309AV Powerline AV 500 Mini Adapter (500Mbps, 10/100Mbps) további adatai

13 426 Ft

tovább az üzletbe
Rovio Angry Birds Plush Toy 13 cm Star Wars Luke

Rovio Angry Birds Plush Toy 13 cm Star Wars Luke

Rovio Angry Birds Plush Toy 13 cm Star Wars Luke további adatai

3 222 Ft

D-Link DWL-3600AP access point, 300Mbps (DWL-3600AP)

D-Link DWL-3600AP access point, 300Mbps (DWL-3600AP)

D-Link DWL-3600AP access point, 300Mbps (DWL-3600AP) további adatai

52 900 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link MC111CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC111CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC111CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter további adatai

11 780 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link GBIC TP-LINK TL-SM311LM Mini modul, SFP - 1000BaseSX, 550 m (TL-SM311LM)

TP-Link GBIC TP-LINK TL-SM311LM Mini modul, SFP - 1000BaseSX, 550 m (TL-SM311LM)

TP-Link GBIC TP-LINK TL-SM311LM Mini modul, SFP - 1000BaseSX, 550 m (TL-SM311LM) további adatai

12 900 Ft

tovább az üzletbe
Planet PL-751-EU PowerLAN adapter, N 500Mbps, 10/100, Rj-45  (PL-751-EU)

Planet PL-751-EU PowerLAN adapter, N 500Mbps, 10/100, Rj-45 (PL-751-EU)

Planet PL-751-EU PowerLAN adapter, N 500Mbps, 10/100, Rj-45 (PL-751-EU) további adatai

10 900 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link TL-WN751ND wireless hálózati kártya, PCI (TL-WN751ND)

TP-Link TL-WN751ND wireless hálózati kártya, PCI (TL-WN751ND)

TP-Link TL-WN751ND wireless hálózati kártya, PCI (TL-WN751ND) további adatai

4 190 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox ConnectX®-3 VPI NIC, 2xQSFP, QDR IB (40Gb/s), 10GbE

Mellanox ConnectX®-3 VPI NIC, 2xQSFP, QDR IB (40Gb/s), 10GbE

Mellanox ConnectX®-3 VPI NIC, 2xQSFP, QDR IB (40Gb/s), 10GbE további adatai

450 341 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox ConnectX®-3 Pro VPI NIC, 40GigE, FDR, 2 x QSFP, PCIe3.0

Mellanox ConnectX®-3 Pro VPI NIC, 40GigE, FDR, 2 x QSFP, PCIe3.0

Mellanox ConnectX®-3 Pro VPI NIC, 40GigE, FDR, 2 x QSFP, PCIe3.0 további adatai

598 193 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox ConnectX®-3 EN NIC, 40GigE, single-port QSFP, PCIe3.0

Mellanox ConnectX®-3 EN NIC, 40GigE, single-port QSFP, PCIe3.0

Mellanox ConnectX®-3 EN NIC, 40GigE, single-port QSFP, PCIe3.0 további adatai

193 904 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER ::EX 4300 1,100W AC Power Supply; Front-to-Back

JUNIPER ::EX 4300 1,100W AC Power Supply; Front-to-Back

JUNIPER ::EX 4300 1,100W AC Power Supply; Front-to-Back további adatai

362 357 Ft

tovább az üzletbe
HP Networking HP 20-port Gig-T / 4-port SFP vl Module (ProCurve)

HP Networking HP 20-port Gig-T / 4-port SFP vl Module (ProCurve)

HP Networking HP 20-port Gig-T / 4-port SFP vl Module (ProCurve) további adatai

253 529 Ft

tovább az üzletbe
Cisco CWDM 1530 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC

Cisco CWDM 1530 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC

Cisco CWDM 1530 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC további adatai

1 023 580 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1541.35nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1541.35nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1541.35nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 228 500 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1556.55 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1556.55 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1556.55 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 228 500 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Catalyst 2960S 48 GigE, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Cisco Catalyst 2960S 48 GigE, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Cisco Catalyst 2960S 48 GigE, 2 x 10G SFP+, LAN Base további adatai

1 146 532 Ft

tovább az üzletbe
 SFP OC-12/STM-4 Short-Reach,2KM,1310nm wavelength

SFP OC-12/STM-4 Short-Reach,2KM,1310nm wavelength

SFP OC-12/STM-4 Short-Reach,2KM,1310nm wavelength további adatai

44 937 Ft

tovább az üzletbe
 100BASE-ZX SFP (80km), Cisco-Compatible

100BASE-ZX SFP (80km), Cisco-Compatible

100BASE-ZX SFP (80km), Cisco-Compatible további adatai

46 634 Ft

tovább az üzletbe
HP 525 Wireless Dual Radio 802.11ac (WW) Access Point

HP 525 Wireless Dual Radio 802.11ac (WW) Access Point

HP 525 Wireless Dual Radio 802.11ac (WW) Access Point további adatai

118 986 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Systems Cisco SG110D-05 switch, 5 port, Gigabit (SG110D-05-EU)

Cisco Systems Cisco SG110D-05 switch, 5 port, Gigabit (SG110D-05-EU)

Cisco Systems Cisco SG110D-05 switch, 5 port, Gigabit (SG110D-05-EU) további adatai

15 900 Ft

tovább az üzletbe