4186 termék, 65. oldal
APC UPS Network Management Card

APC UPS Network Management Card

  • szünetmentes tápegységeket távolról vezérlő kártya

67 382 Ft-tól

árak összehasonlítása

5 ajánlat

AIRLIVE SNMP-24MGB Plus

AIRLIVE SNMP-24MGB Plus

AIRLIVE SNMP-24MGB Plus további adatai

123 643 Ft

MIKROTIK PowerBox

MIKROTIK PowerBox

MIKROTIK PowerBox további adatai

22 530 Ft

Lancom AirLancer ON-T60ag

Lancom AirLancer ON-T60ag

Lancom AirLancer ON-T60ag további adatai

64 802 Ft

TP-Link MC110CS

TP-Link MC110CS

  • Fast ethernet médiakonverter
  • Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.
  • 20-60 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban.
  • LED információk a hálózat állapotáról!
  • Tx:1550nm, Rx 1310nm
  • 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.
  • Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál
TP-Link MC110CS további adatai

9 249 Ft

HP 2530-48

HP 2530-48

HP 2530-48 további adatai

208 556 Ft

DELOCK 88857 N Plug - RP-TNC Plug adapter

DELOCK 88857 N Plug - RP-TNC Plug adapter

DELOCK 88857 N Plug - RP-TNC Plug adapter további adatai

2 192 Ft

Intel X520-SR1 OEM

Intel X520-SR1 OEM

Intel X520-SR1 OEM további adatai

157 420 Ft

Edimax EW-7711

Edimax EW-7711

  • 64/182-bites WEP, WPA, WPA2 és WPS titkosításokat
  • Kompatibilis a 802.11n vezeték nélküli szabvánnyal (150Mbps)
  • Nagy lefedettség

5 375 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

ZyXEL USG-40 Bundle

ZyXEL USG-40 Bundle

ZyXEL USG-40 Bundle további adatai

120 557 Ft

Ovislink CoreNVR16

Ovislink CoreNVR16

Ovislink CoreNVR16 további adatai

165 407 Ft

Netgear AXM762

Netgear AXM762

Netgear AXM762 további adatai

302 434 Ft

 BINTEC W1001n

BINTEC W1001n

BINTEC W1001n további adatai

78 379 Ft

Asus USB-N10 Nano wireless adapter, 150Mbps  ( USB-N10 NANO )

Asus USB-N10 Nano wireless adapter, 150Mbps ( USB-N10 NANO )

Asus USB-N10 Nano wireless adapter, 150Mbps ( USB-N10 NANO ) további adatai

2 990 Ft

tovább az üzletbe
Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card további adatai

107 184 Ft

RaidSonic ICY BOX micro USB 2.0 - Ethernet adapter

RaidSonic ICY BOX micro USB 2.0 - Ethernet adapter

RaidSonic ICY BOX micro USB 2.0 - Ethernet adapter további adatai

4 970 Ft

tovább az üzletbe
Delta rackbeszerelhető Szerelvény E44 RAK25 POLC 19", 250MM 1U

Delta rackbeszerelhető Szerelvény E44 RAK25 POLC 19", 250MM 1U

Delta rackbeszerelhető Szerelvény E44 RAK25 POLC 19", 250MM 1U további adatai

4 177 Ft

tovább az üzletbe
Synology DiskStation DS715 DS715

Synology DiskStation DS715 DS715

Synology DiskStation DS715 DS715 további adatai

130 230 Ft

Ubiquiti Rocket 5 AC

Ubiquiti Rocket 5 AC

Ubiquiti Rocket 5 AC további adatai

71 214 Ft

Tenda W326U

Tenda W326U

  • USB Stick
  • WLAN: 300Mbps
  • MIMO vagy 802.11N: Igen
Tenda W326U további adatai

3 810 Ft