4824 termék, 45. oldal
 RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 2 m Szürke Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 2 m Szürke Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 2 m Szürke Intellinet további adatai

1 290 Ft

tovább az üzletbe
 RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m Piros Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m Piros Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m Piros Intellinet további adatai

2 190 Ft

tovább az üzletbe
Dörr makró közgyűrűsor 10/16/21 mm Sony NEX E

Dörr makró közgyűrűsor 10/16/21 mm Sony NEX E

Dörr makró közgyűrűsor 10/16/21 mm Sony NEX E további adatai

39 990 Ft

JUNIPER ::Juniper EX3300, 48-port 10/100/1000BaseT4 SFP+ 1

JUNIPER ::Juniper EX3300, 48-port 10/100/1000BaseT4 SFP+ 1

JUNIPER ::Juniper EX3300, 48-port 10/100/1000BaseT4 SFP+ 1 további adatai

617 098 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER ::Juniper 650W DC Power Supply for EX4550, QFX3500

JUNIPER ::Juniper 650W DC Power Supply for EX4550, QFX3500

JUNIPER ::Juniper 650W DC Power Supply for EX4550, QFX3500 további adatai

888 492 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Adapter Null Modem Sub-D 9 pin male / fema

DELOCK Adapter Null Modem Sub-D 9 pin male / fema

DELOCK Adapter Null Modem Sub-D 9 pin male / fema további adatai

591 Ft

Mellanox ConnectX®-3 VPI NIC, 2xQSFP, FDR IB (56Gb/s), 40GbE

Mellanox ConnectX®-3 VPI NIC, 2xQSFP, FDR IB (56Gb/s), 40GbE

Mellanox ConnectX®-3 VPI NIC, 2xQSFP, FDR IB (56Gb/s), 40GbE további adatai

427 809 Ft

tovább az üzletbe
 SFP OC-3/STM-1 Long-Reach,80KM,1550nm wavelength

SFP OC-3/STM-1 Long-Reach,80KM,1550nm wavelength

SFP OC-3/STM-1 Long-Reach,80KM,1550nm wavelength további adatai

55 975 Ft

tovább az üzletbe
 SFP OC-3/STM-1 Intermediate-Reach,15KM,1310nm wavelength

SFP OC-3/STM-1 Intermediate-Reach,15KM,1310nm wavelength

SFP OC-3/STM-1 Intermediate-Reach,15KM,1310nm wavelength további adatai

35 159 Ft

tovább az üzletbe
 SFP OC-12/STM-4 Long-Reach,40KM,1310nm wavelength

SFP OC-12/STM-4 Long-Reach,40KM,1310nm wavelength

SFP OC-12/STM-4 Long-Reach,40KM,1310nm wavelength további adatai

55 975 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 1000BASE-ZX SFP

Cisco 1000BASE-ZX SFP

Cisco 1000BASE-ZX SFP további adatai

726 039 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox ConnectX®-3 VPI NIC, 1xQSFP, QDR IB (40Gb/s), 10GbE

Mellanox ConnectX®-3 VPI NIC, 1xQSFP, QDR IB (40Gb/s), 10GbE

Mellanox ConnectX®-3 VPI NIC, 1xQSFP, QDR IB (40Gb/s), 10GbE további adatai

266 103 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox ConnectX®-3 Pro EN NIC, 10GbE, single-port SFP+, PCI3.0

Mellanox ConnectX®-3 Pro EN NIC, 10GbE, single-port SFP+, PCI3.0

Mellanox ConnectX®-3 Pro EN NIC, 10GbE, single-port SFP+, PCI3.0 további adatai

100 400 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox passive copper cable, VPI, FDR, 40GbE, 3m

Mellanox passive copper cable, VPI, FDR, 40GbE, 3m

Mellanox passive copper cable, VPI, FDR, 40GbE, 3m további adatai

48 956 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox passive copper cable, VPI, FDR, 40GbE, 1m

Mellanox passive copper cable, VPI, FDR, 40GbE, 1m

Mellanox passive copper cable, VPI, FDR, 40GbE, 1m további adatai

38 347 Ft

tovább az üzletbe
ROLINE Cat.6 19" Keystone Patch Panel, 24 Ports,

ROLINE Cat.6 19" Keystone Patch Panel, 24 Ports,

ROLINE Cat.6 19" Keystone Patch Panel, 24 Ports, további adatai

3 344 Ft

DELOCK ADA Delock 88690 GSM SMA 2dBi mindenirányú négysávos antenna

DELOCK ADA Delock 88690 GSM SMA 2dBi mindenirányú négysávos antenna

DELOCK ADA Delock 88690 GSM SMA 2dBi mindenirányú négysávos antenna további adatai

4 252 Ft

Media-Tech LAN/WIFI Media-Tech MT4221 12dBi WIFI antenna

Media-Tech LAN/WIFI Media-Tech MT4221 12dBi WIFI antenna

Media-Tech LAN/WIFI Media-Tech MT4221 12dBi WIFI antenna további adatai

3 104 Ft

DELOCK ADA Delock 88413 SMA WLAN 4dBi Antenna mágneses állvánnyal és hajlékony szerkezettel

DELOCK ADA Delock 88413 SMA WLAN 4dBi Antenna mágneses állvánnyal és hajlékony szerkezettel

DELOCK ADA Delock 88413 SMA WLAN 4dBi Antenna mágneses állvánnyal és hajlékony szerkezettel további adatai

3 203 Ft

 1000BASE-BX-D , single fiber,Tx1550nm/Rx1310nm ,20KM

1000BASE-BX-D , single fiber,Tx1550nm/Rx1310nm ,20KM

1000BASE-BX-D , single fiber,Tx1550nm/Rx1310nm ,20KM további adatai

38 994 Ft

tovább az üzletbe