4623 termék, 214. oldal
JUNIPER ::EX 4200, 24-port 1000BaseX SFP + 190W DC PS (op

JUNIPER ::EX 4200, 24-port 1000BaseX SFP + 190W DC PS (op

JUNIPER ::EX 4200, 24-port 1000BaseX SFP + 190W DC PS (op további adatai

3 643 376 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1542.14 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1542.14 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1542.14 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 132 911 Ft

tovább az üzletbe
B&B Electronics Giga-MiniMc Module, TX/SSBX -SM1490/PL-SC(1490XMT/1310RCV)

B&B Electronics Giga-MiniMc Module, TX/SSBX -SM1490/PL-SC(1490XMT/1310RCV)

B&B Electronics Giga-MiniMc Module, TX/SSBX -SM1490/PL-SC(1490XMT/1310RCV) további adatai

261 749 Ft

tovább az üzletbe
B&B Electronics IE-GIGA-MINIMC MODULE,TX/SSBX- SM1490/PL-SC (1490XMT/1310RCV

B&B Electronics IE-GIGA-MINIMC MODULE,TX/SSBX- SM1490/PL-SC (1490XMT/1310RCV

B&B Electronics IE-GIGA-MINIMC MODULE,TX/SSBX- SM1490/PL-SC (1490XMT/1310RCV további adatai

297 567 Ft

tovább az üzletbe
B&B Electronics IE-MINIMC MODULE,TP-TX/ SSFX-MM1550-SC(1550XMT/1310RCV

B&B Electronics IE-MINIMC MODULE,TP-TX/ SSFX-MM1550-SC(1550XMT/1310RCV

B&B Electronics IE-MINIMC MODULE,TP-TX/ SSFX-MM1550-SC(1550XMT/1310RCV további adatai

107 455 Ft

tovább az üzletbe
 SFP OC-12/STM-4 Long-Reach,80KM,1550nm wavelength

SFP OC-12/STM-4 Long-Reach,80KM,1550nm wavelength

SFP OC-12/STM-4 Long-Reach,80KM,1550nm wavelength további adatai

63 480 Ft

tovább az üzletbe
 SFP OC-48/STM-16 Short-Reach,2KM,1310nm wavelength,

SFP OC-48/STM-16 Short-Reach,2KM,1310nm wavelength,

SFP OC-48/STM-16 Short-Reach,2KM,1310nm wavelength, további adatai

41 441 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-D single fiber, Tx14900nm/Rx1310nm,40KM

1000BASE-BX-D single fiber, Tx14900nm/Rx1310nm,40KM

1000BASE-BX-D single fiber, Tx14900nm/Rx1310nm,40KM további adatai

41 441 Ft

tovább az üzletbe
 Multi-rate 10GBASE-ER and OC-192/STM-64 IR-2 XFP Module for SMF

Multi-rate 10GBASE-ER and OC-192/STM-64 IR-2 XFP Module for SMF

Multi-rate 10GBASE-ER and OC-192/STM-64 IR-2 XFP Module for SMF további adatai

416 194 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-BX-U single fiber SFP+, Tx1270nm/Rx1330nm, 20Km

10GBASE-BX-U single fiber SFP+, Tx1270nm/Rx1330nm, 20Km

10GBASE-BX-U single fiber SFP+, Tx1270nm/Rx1330nm, 20Km további adatai

215 920 Ft

tovább az üzletbe
Thecus STORAGE THECUS N12850L 19" 12bay

Thecus STORAGE THECUS N12850L 19" 12bay

Thecus STORAGE THECUS N12850L 19" 12bay további adatai

851 100 Ft

tovább az üzletbe
 OMRON Relé, 12V DC, 6A 275R, 1 Morze, G5R-1, 2 db (08203)

OMRON Relé, 12V DC, 6A 275R, 1 Morze, G5R-1, 2 db (08203)

OMRON Relé, 12V DC, 6A 275R, 1 Morze, G5R-1, 2 db (08203) további adatai

1 025 Ft

tovább az üzletbe
ZyXEL NET ZyXel ZyWALL USG-310 UTM Tűzfal

ZyXEL NET ZyXel ZyWALL USG-310 UTM Tűzfal

ZyXEL NET ZyXel ZyWALL USG-310 UTM Tűzfal további adatai

515 431 Ft

ZyXEL NET ZYXEL ANT3218 WLAN 802.11a 18dBi

ZyXEL NET ZYXEL ANT3218 WLAN 802.11a 18dBi

ZyXEL NET ZYXEL ANT3218 WLAN 802.11a 18dBi további adatai

61 422 Ft

APC SurgeArrest PM8-GR / SURGE PROTECTOR / túlfesz

APC SurgeArrest PM8-GR / SURGE PROTECTOR / túlfesz

APC SurgeArrest PM8-GR / SURGE PROTECTOR / túlfesz további adatai

9 470 Ft

D-Link DAP-2553 Access Point (DAP-2553)

D-Link DAP-2553 Access Point (DAP-2553)

D-Link DAP-2553 Access Point (DAP-2553) további adatai

49 900 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link TL-WN851ND Wireless hálózati kártya, PCI (TL-WN851ND)

TP-Link TL-WN851ND Wireless hálózati kártya, PCI (TL-WN851ND)

TP-Link TL-WN851ND Wireless hálózati kártya, PCI (TL-WN851ND) további adatai

4 690 Ft

tovább az üzletbe
Hikvision DS-7608NI-E1/A

Hikvision DS-7608NI-E1/A

Hikvision DS-7608NI-E1/A további adatai

52 989 Ft

ASUSTOR AS-3204T

ASUSTOR AS-3204T

ASUSTOR AS-3204T további adatai

157 999 Ft

Delta RJ45 Törésgátló zárt szürke

Delta RJ45 Törésgátló zárt szürke

Delta RJ45 Törésgátló zárt szürke további adatai

432 Ft