4843 termék, 184. oldal
Cisco DWDM SFP 1559.79 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1559.79 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1559.79 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 125 830 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-CWDM SFP+, XXXX=1470~1610nm,80KM

10GBASE-CWDM SFP+, XXXX=1470~1610nm,80KM

10GBASE-CWDM SFP+, XXXX=1470~1610nm,80KM további adatai

1 113 725 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Catalyst 2960S 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+ LAN Base

Cisco Catalyst 2960S 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+ LAN Base

Cisco Catalyst 2960S 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+ LAN Base további adatai

1 313 625 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER ::EX3300, 24-port 10/100/1000BaseT with 4 SFP+ 1/10G

JUNIPER ::EX3300, 24-port 10/100/1000BaseT with 4 SFP+ 1/10G

JUNIPER ::EX3300, 24-port 10/100/1000BaseT with 4 SFP+ 1/10G további adatai

955 129 Ft

tovább az üzletbe
LAN Tp-Link PCI TL-3239DL 100Mbit

LAN Tp-Link PCI TL-3239DL 100Mbit

LAN Tp-Link PCI TL-3239DL 100Mbit további adatai

1 981 Ft

 RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 5e U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 0.50 m Narancs Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 5e U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 0.50 m Narancs Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 5e U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 0.50 m Narancs Intellinet további adatai

495 Ft

tovább az üzletbe
iTec USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter

iTec USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter

iTec USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter további adatai

4 990 Ft

tovább az üzletbe
 RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 7 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] magenta 15m LogiLink CQ4109S

RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 7 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] magenta 15m LogiLink CQ4109S

RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 7 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] magenta 15m LogiLink CQ4109S további adatai

11 990 Ft

tovább az üzletbe
KELine KE-Line 19" 1U 37mm gyűrűs kábel rendező panel

KELine KE-Line 19" 1U 37mm gyűrűs kábel rendező panel

KELine KE-Line 19" 1U 37mm gyűrűs kábel rendező panel további adatai

2 240 Ft

tovább az üzletbe
OPTech USA szíj-adapter, műanyag kapocs + hurok, hosszú, fekete

OPTech USA szíj-adapter, műanyag kapocs + hurok, hosszú, fekete

OPTech USA szíj-adapter, műanyag kapocs + hurok, hosszú, fekete további adatai

2 990 Ft

 WLAN-HOTSPOT Ipadhoz

WLAN-HOTSPOT Ipadhoz

WLAN-HOTSPOT Ipadhoz további adatai

11 990 Ft

tovább az üzletbe
Cisco ASA 5525-X with SW, 8GE Data, 1GE Mgmt, AC, 3DES/AES

Cisco ASA 5525-X with SW, 8GE Data, 1GE Mgmt, AC, 3DES/AES

Cisco ASA 5525-X with SW, 8GE Data, 1GE Mgmt, AC, 3DES/AES további adatai

1 689 215 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link TL-SM311LM 1000Mbps miniGBIC modul

TP-Link TL-SM311LM 1000Mbps miniGBIC modul

TP-Link TL-SM311LM 1000Mbps miniGBIC modul további adatai

15 670 Ft

tovább az üzletbe
 RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 20 m Kék Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 20 m Kék Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 20 m Kék Intellinet további adatai

7 990 Ft

tovább az üzletbe
 RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 3 m Fehér Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 3 m Fehér Intellinet

1 490 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

 10GBASE-LR X2 Module, Cisco-Compatible

10GBASE-LR X2 Module, Cisco-Compatible

10GBASE-LR X2 Module, Cisco-Compatible további adatai

184 806 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-ER X2 Module, Cisco-Compatible

10GBASE-ER X2 Module, Cisco-Compatible

10GBASE-ER X2 Module, Cisco-Compatible további adatai

254 008 Ft

tovább az üzletbe
 SFP OC-12/STM-4 Intermediate-Reach,15KM,1310nm wavelength

SFP OC-12/STM-4 Intermediate-Reach,15KM,1310nm wavelength

SFP OC-12/STM-4 Intermediate-Reach,15KM,1310nm wavelength további adatai

48 556 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-CWDM SFP+, XXXX=1470~1610nm,40KM

10GBASE-CWDM SFP+, XXXX=1470~1610nm,40KM

10GBASE-CWDM SFP+, XXXX=1470~1610nm,40KM további adatai

818 745 Ft

tovább az üzletbe
Hama Autós töltő - USB 1200mA - 39697

Hama Autós töltő - USB 1200mA - 39697

Hama Autós töltő - USB 1200mA - 39697 további adatai

2 790 Ft