4157 termék, 178. oldal
Edimax EW-7811UN wireless adapter (EW-7811UN)

Edimax EW-7811UN wireless adapter (EW-7811UN)

Edimax EW-7811UN wireless adapter (EW-7811UN) további adatai

2 790 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox ConnectX®-3 EN NIC, 40GigE, dual-port QSFP, PCIe3.0

Mellanox ConnectX®-3 EN NIC, 40GigE, dual-port QSFP, PCIe3.0

Mellanox ConnectX®-3 EN NIC, 40GigE, dual-port QSFP, PCIe3.0 további adatai

261 285 Ft

tovább az üzletbe
Lantronix XPress-Pro Industrial Power Supply

Lantronix XPress-Pro Industrial Power Supply

Lantronix XPress-Pro Industrial Power Supply további adatai

41 038 Ft

tovább az üzletbe
Cisco High density voice/fax extension module - 8 FXS/DID

Cisco High density voice/fax extension module - 8 FXS/DID

Cisco High density voice/fax extension module - 8 FXS/DID további adatai

315 578 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Catalyst 2960S 24 GigE, 4 x SFP, LAN Base

Cisco Catalyst 2960S 24 GigE, 4 x SFP, LAN Base

Cisco Catalyst 2960S 24 GigE, 4 x SFP, LAN Base további adatai

616 966 Ft

tovább az üzletbe
 Multi-rate 10GBASE-ZR and OC-192/STM-64 LR XFP Module for SMF

Multi-rate 10GBASE-ZR and OC-192/STM-64 LR XFP Module for SMF

Multi-rate 10GBASE-ZR and OC-192/STM-64 LR XFP Module for SMF további adatai

973 881 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF,1550nm

10GBASE-ER XENPAK Module for SMF,1550nm

10GBASE-ER XENPAK Module for SMF,1550nm további adatai

491 546 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-U single fiber,Tx1490nm/Rx1550nm,80KM

1000BASE-BX-U single fiber,Tx1490nm/Rx1550nm,80KM

1000BASE-BX-U single fiber,Tx1490nm/Rx1550nm,80KM további adatai

61 080 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-LR XENPAK Module for SMF,1310nm

10GBASE-LR XENPAK Module for SMF,1310nm

10GBASE-LR XENPAK Module for SMF,1310nm további adatai

201 660 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1533.47 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1533.47 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1533.47 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 228 500 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1537.40nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1537.40nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1537.40nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 228 500 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1545.32nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1545.32nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1545.32nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 228 500 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1546.92 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1546.92 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1546.92 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 228 500 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1561.42 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1561.42 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1561.42 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 228 500 Ft

tovább az üzletbe
HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver további adatai

129 100 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1549.32nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1549.32nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1549.32nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 228 500 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 1000BASE-T SFP

Cisco 1000BASE-T SFP

  • SFP Optics For Gigabit Ethernet Applications
Cisco 1000BASE-T SFP további adatai

80 944 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox SFP+ optical module for 10GBASE-LR

Mellanox SFP+ optical module for 10GBASE-LR

Mellanox SFP+ optical module for 10GBASE-LR további adatai

175 968 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox ConnectX®-3 EN NIC, 10GbE, single-port SFP+, PCI3.0

Mellanox ConnectX®-3 EN NIC, 10GbE, single-port SFP+, PCI3.0

Mellanox ConnectX®-3 EN NIC, 10GbE, single-port SFP+, PCI3.0 további adatai

101 315 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER ::JUNIPER EX 4300 350W AC POWER SUPPLY FRONT-TO-BACK

JUNIPER ::JUNIPER EX 4300 350W AC POWER SUPPLY FRONT-TO-BACK

JUNIPER ::JUNIPER EX 4300 350W AC POWER SUPPLY FRONT-TO-BACK további adatai

119 978 Ft

tovább az üzletbe