4624 termék, 156. oldal
 10GBASE-LRM XENPAK Module for MMF 220M, SMF 300M,1310nm

10GBASE-LRM XENPAK Module for MMF 220M, SMF 300M,1310nm

10GBASE-LRM XENPAK Module for MMF 220M, SMF 300M,1310nm további adatai

200 721 Ft

tovább az üzletbe
 10GBASE-ZR XENPAK Module, Cisco-Compatible

10GBASE-ZR XENPAK Module, Cisco-Compatible

10GBASE-ZR XENPAK Module, Cisco-Compatible további adatai

972 312 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Aironet 2700i Access Point Indoor environments, with internal antennas, Dual-band controller-based 802.11a/g/n/ac Cisco AIR-CAP2702I-E-K9

Cisco Aironet 2700i Access Point Indoor environments, with internal antennas, Dual-band controller-based 802.11a/g/n/ac Cisco AIR-CAP2702I-E-K9

Cisco Aironet 2700i Access Point Indoor environments, with internal antennas, Dual-band controller-based 802.11a/g/n/ac Cisco AIR-CAP2702I-E-K9 további adatai

170 261 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet SFP (DOM)

Cisco 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet SFP (DOM)

Cisco 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet SFP (DOM) további adatai

754 959 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1550.92 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1550.92 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1550.92 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 132 911 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 100BASE-ZX SFP (80km)

Cisco 100BASE-ZX SFP (80km)

Cisco 100BASE-ZX SFP (80km) további adatai

218 542 Ft

tovább az üzletbe
Cisco CWDM 1570 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC

Cisco CWDM 1570 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC

Cisco CWDM 1570 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC további adatai

943 935 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox ConnectX®-3 VPI NIC, 2xQSFP, FDR IB (56Gb/s), 40GbE

Mellanox ConnectX®-3 VPI NIC, 2xQSFP, FDR IB (56Gb/s), 40GbE

Mellanox ConnectX®-3 VPI NIC, 2xQSFP, FDR IB (56Gb/s), 40GbE további adatai

496 661 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 10GBASE-ER SFP Module

Cisco 10GBASE-ER SFP Module

Cisco 10GBASE-ER SFP Module további adatai

1 889 760 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox passive copper cable, VPI, FDR, 40GbE, 1.5m

Mellanox passive copper cable, VPI, FDR, 40GbE, 1.5m

Mellanox passive copper cable, VPI, FDR, 40GbE, 1.5m további adatai

40 904 Ft

tovább az üzletbe
HP 10GbE 2-port SFP+/2-port CX4 yl Module

HP 10GbE 2-port SFP+/2-port CX4 yl Module

HP 10GbE 2-port SFP+/2-port CX4 yl Module további adatai

498 450 Ft

tovább az üzletbe
OEM Transceiver 10G SFP+ LC LR Transceiver HP-compatible

OEM Transceiver 10G SFP+ LC LR Transceiver HP-compatible

OEM Transceiver 10G SFP+ LC LR Transceiver HP-compatible további adatai

65 024 Ft

tovább az üzletbe
TP Link TL-WPA2220 300Mbps wireless AV200 Powerline adapter KIT

TP Link TL-WPA2220 300Mbps wireless AV200 Powerline adapter KIT

TP Link TL-WPA2220 300Mbps wireless AV200 Powerline adapter KIT további adatai

19 999 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link AC750 wireless hatósugár kiterjesztő, LAN 10.100 Mbps, RJ-45  (RE200-TP-Link)

TP-Link AC750 wireless hatósugár kiterjesztő, LAN 10.100 Mbps, RJ-45 (RE200-TP-Link)

TP-Link AC750 wireless hatósugár kiterjesztő, LAN 10.100 Mbps, RJ-45 (RE200-TP-Link) további adatai

13 900 Ft

tovább az üzletbe
Gembird Patch 5E UTP kábel, 1m, Sárga  (PP12-1M/Y)

Gembird Patch 5E UTP kábel, 1m, Sárga (PP12-1M/Y)

Gembird Patch 5E UTP kábel, 1m, Sárga (PP12-1M/Y) további adatai

290 Ft

tovább az üzletbe
Cisco SFP Transceiver GLC-SX-MM-C Modul 1000Base

Cisco SFP Transceiver GLC-SX-MM-C Modul 1000Base

Cisco SFP Transceiver GLC-SX-MM-C Modul 1000Base további adatai

7 040 Ft

Supermicro security hardware AOM-TPM-9655V-C

Supermicro security hardware AOM-TPM-9655V-C

Supermicro security hardware AOM-TPM-9655V-C további adatai

12 029 Ft

DELOCK Hub Raspberry Pi USB Micro-B female / USB p

DELOCK Hub Raspberry Pi USB Micro-B female / USB p

DELOCK Hub Raspberry Pi USB Micro-B female / USB p további adatai

11 110 Ft

Cisco NET Cisco WAP131-E-K9-EU Wireless Access Point

Cisco NET Cisco WAP131-E-K9-EU Wireless Access Point

Cisco NET Cisco WAP131-E-K9-EU Wireless Access Point további adatai

47 170 Ft

D-Link WiFi Access Point D-LINK DWL-8600AP

D-Link WiFi Access Point D-LINK DWL-8600AP

D-Link WiFi Access Point D-LINK DWL-8600AP további adatai

147 100 Ft