4915 termék, 144. oldal
Edimax Technology Edimax N300 Smart WiFi Extender/Repeater with EdiRange App  LED

Edimax Technology Edimax N300 Smart WiFi Extender/Repeater with EdiRange App LED

Edimax Technology Edimax N300 Smart WiFi Extender/Repeater with EdiRange App LED további adatai

10 208 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link EAP120 300Mbp Acces Point, Wireless, mennyezetre szerelhető (EAP120)

TP-Link EAP120 300Mbp Acces Point, Wireless, mennyezetre szerelhető (EAP120)

TP-Link EAP120 300Mbp Acces Point, Wireless, mennyezetre szerelhető (EAP120) további adatai

38 900 Ft

tovább az üzletbe
Ubiquiti Networks Ubiquiti NanoStation M2 2.4GHz AirMax  802.11g/n  11 dBi Antenna  28 dBm

Ubiquiti Networks Ubiquiti NanoStation M2 2.4GHz AirMax 802.11g/n 11 dBi Antenna 28 dBm

Ubiquiti Networks Ubiquiti NanoStation M2 2.4GHz AirMax 802.11g/n 11 dBi Antenna 28 dBm további adatai

34 801 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik

MIKROTIK S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik

21 412 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x RB2011x CCRx

MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x RB2011x CCRx

7 181 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Ubiquiti Networks Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU  24V 0.5A  grounding/ESD protection  12W

Ubiquiti Networks Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU 24V 0.5A grounding/ESD protection 12W

Ubiquiti Networks Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU 24V 0.5A grounding/ESD protection 12W további adatai

3 310 Ft

tovább az üzletbe
ZyXEL USG110 UTM Tűzfal

ZyXEL USG110 UTM Tűzfal

ZyXEL USG110 UTM Tűzfal további adatai

251 577 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK RB2011UiAS-IN L5 128MB RAM  5xLAN  5xGig LAN  1xSFP  LCD  1xPoE Out

MIKROTIK RB2011UiAS-IN L5 128MB RAM 5xLAN 5xGig LAN 1xSFP LCD 1xPoE Out

40 176 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

MIKROTIK Power Adapter with PoE 12V 1A

MIKROTIK Power Adapter with PoE 12V 1A

1 632 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

D-Link Go Wireless N150 Micro USB Adapter

D-Link Go Wireless N150 Micro USB Adapter

D-Link Go Wireless N150 Micro USB Adapter további adatai

2 780 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link NET TP-LINK TL-ANT2408C 8dBi Antenna belsõ SMA talpas

TP-Link NET TP-LINK TL-ANT2408C 8dBi Antenna belsõ SMA talpas

TP-Link NET TP-LINK TL-ANT2408C 8dBi Antenna belsõ SMA talpas további adatai

3 528 Ft

tovább az üzletbe
Synology Network Video Recorder NVR216 (9ch)

Synology Network Video Recorder NVR216 (9ch)

Synology Network Video Recorder NVR216 (9ch) további adatai

187 663 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Catalyst 2960S 24 GigE PoE 370W, 4 x SFP, LAN Base

Cisco Catalyst 2960S 24 GigE PoE 370W, 4 x SFP, LAN Base

Cisco Catalyst 2960S 24 GigE PoE 370W, 4 x SFP, LAN Base további adatai

600 005 Ft

tovább az üzletbe
APC SurgeArrest PMH63VT-GR / SURGE PROTECTOR / túl

APC SurgeArrest PMH63VT-GR / SURGE PROTECTOR / túl

APC SurgeArrest PMH63VT-GR / SURGE PROTECTOR / túl további adatai

8 750 Ft

KELine KE-Line 6 portos Falon kívüli doboz modul nélkül

KELine KE-Line 6 portos Falon kívüli doboz modul nélkül

KELine KE-Line 6 portos Falon kívüli doboz modul nélkül további adatai

1 140 Ft

tovább az üzletbe
KELine KE-Line Patch panel 1U, fekete, üres, 24 db keystone jack számára

KELine KE-Line Patch panel 1U, fekete, üres, 24 db keystone jack számára

KELine KE-Line Patch panel 1U, fekete, üres, 24 db keystone jack számára további adatai

7 340 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link TL-ANT24EC6N Szerelt antenna kábel 6m N-N csatlakozóval

TP-Link TL-ANT24EC6N Szerelt antenna kábel 6m N-N csatlakozóval

TP-Link TL-ANT24EC6N Szerelt antenna kábel 6m N-N csatlakozóval további adatai

9 500 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 100BASE-EX SFP (40km)

Cisco 100BASE-EX SFP (40km)

Cisco 100BASE-EX SFP (40km) további adatai

108 134 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox Hybrid Cable QSFP to 4 x SFP+, 5m, Passiv

Mellanox Hybrid Cable QSFP to 4 x SFP+, 5m, Passiv

Mellanox Hybrid Cable QSFP to 4 x SFP+, 5m, Passiv további adatai

104 842 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK ADA Delock 884161 GSM / UMTS SMA flexibilis antenna - Fekete

DELOCK ADA Delock 884161 GSM / UMTS SMA flexibilis antenna - Fekete

DELOCK ADA Delock 884161 GSM / UMTS SMA flexibilis antenna - Fekete további adatai

2 113 Ft