4616 termék, 137. oldal
D-Link DGS-1100-18 Switch, 16 x 10/100/1000 Mbps + 2 x SFP (DGS-1100-18)

D-Link DGS-1100-18 Switch, 16 x 10/100/1000 Mbps + 2 x SFP (DGS-1100-18)

D-Link DGS-1100-18 Switch, 16 x 10/100/1000 Mbps + 2 x SFP (DGS-1100-18) további adatai

31 900 Ft

tovább az üzletbe
Dörr menetátalakító gyűrű 67 > 62 mm

Dörr menetátalakító gyűrű 67 > 62 mm

Dörr menetátalakító gyűrű 67 > 62 mm további adatai

2 690 Ft

TP-Link WBS510 5 GHz-es 300 Mbps Kültéri vezeték nélküli bázis (WBS510)

TP-Link WBS510 5 GHz-es 300 Mbps Kültéri vezeték nélküli bázis (WBS510)

TP-Link WBS510 5 GHz-es 300 Mbps Kültéri vezeték nélküli bázis (WBS510) további adatai

16 000 Ft

Hama 11902 Antenna kábel 5 m, fehér

Hama 11902 Antenna kábel 5 m, fehér

Hama 11902 Antenna kábel 5 m, fehér további adatai

1 199 Ft

tovább az üzletbe
D-Link DGS-1210-52 Switch , 48 x 10/100/1000, 4 Combo SFP Gigabit (DGS-1210-52)

D-Link DGS-1210-52 Switch , 48 x 10/100/1000, 4 Combo SFP Gigabit (DGS-1210-52)

D-Link DGS-1210-52 Switch , 48 x 10/100/1000, 4 Combo SFP Gigabit (DGS-1210-52) további adatai

110 900 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK ADA Delock 884161 GSM / UMTS SMA flexibilis antenna - Fekete

DELOCK ADA Delock 884161 GSM / UMTS SMA flexibilis antenna - Fekete

DELOCK ADA Delock 884161 GSM / UMTS SMA flexibilis antenna - Fekete további adatai

2 229 Ft

D-Link DNS-327L NAS (DNS-327L)

D-Link DNS-327L NAS (DNS-327L)

D-Link DNS-327L NAS (DNS-327L) további adatai

43 000 Ft

TP-Link 2.4GHz kültéri antenna, SMA csatlakozó (TL-ANT2414A)

TP-Link 2.4GHz kültéri antenna, SMA csatlakozó (TL-ANT2414A)

TP-Link 2.4GHz kültéri antenna, SMA csatlakozó (TL-ANT2414A) további adatai

16 900 Ft

tovább az üzletbe
Bluetooth Bluetooth USB adapter

Bluetooth Bluetooth USB adapter

  • Bluetooth USB adapter
Bluetooth Bluetooth USB adapter további adatai

1 470 Ft

tovább az üzletbe
JUNIPER ::EX6200 48-port 10/100/1000BASE-T RJ-45 linecard

JUNIPER ::EX6200 48-port 10/100/1000BASE-T RJ-45 linecard

JUNIPER ::EX6200 48-port 10/100/1000BASE-T RJ-45 linecard további adatai

1 229 360 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1557.36nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1557.36nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1557.36nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 132 911 Ft

tovább az üzletbe
Mellanox Hybrid Cable QSFP to 4 x SFP+, 5m, Passiv

Mellanox Hybrid Cable QSFP to 4 x SFP+, 5m, Passiv

Mellanox Hybrid Cable QSFP to 4 x SFP+, 5m, Passiv további adatai

105 501 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Catalyst 2960S 48 GigE, 2 x SFP, LAN Lite

Cisco Catalyst 2960S 48 GigE, 2 x SFP, LAN Lite

Cisco Catalyst 2960S 48 GigE, 2 x SFP, LAN Lite további adatai

641 574 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Catalyst 2960S 24 GigE PoE 370W, 4 x SFP, LAN Base

Cisco Catalyst 2960S 24 GigE PoE 370W, 4 x SFP, LAN Base

Cisco Catalyst 2960S 24 GigE PoE 370W, 4 x SFP, LAN Base további adatai

603 778 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1530.33 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1530.33 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1530.33 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 132 911 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1536.61 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1536.61 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1536.61 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 132 911 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1532.68 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1532.68 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1532.68 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 132 911 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 100BASE-EX SFP (40km)

Cisco 100BASE-EX SFP (40km)

Cisco 100BASE-EX SFP (40km) további adatai

108 814 Ft

tovább az üzletbe
 1/2/4/8-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP, 1310nm, 10Km

1/2/4/8-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP, 1310nm, 10Km

1/2/4/8-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP, 1310nm, 10Km további adatai

104 607 Ft

tovább az üzletbe
 1000BASE-BX-D single fiber,Tx15500nm/Rx1490nm,80KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx15500nm/Rx1490nm,80KM

1000BASE-BX-D single fiber,Tx15500nm/Rx1490nm,80KM további adatai

56 327 Ft

tovább az üzletbe