4661 termék, 136. oldal
Netgear GS716T v3 ProSafe Smart 16 portos menedzselhető gigabites switch

Netgear GS716T v3 ProSafe Smart 16 portos menedzselhető gigabites switch

Netgear GS716T v3 ProSafe Smart 16 portos menedzselhető gigabites switch további adatai

44 836 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK RB2011UiAS-IN L5 128MB RAM  5xLAN  5xGig LAN  1xSFP  LCD  1xPoE Out

MIKROTIK RB2011UiAS-IN L5 128MB RAM 5xLAN 5xGig LAN 1xSFP LCD 1xPoE Out

34 050 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x RB2011x CCRx

MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x RB2011x CCRx

7 181 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

Ubiquiti Networks Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU  24V 0.5A  grounding/ESD protection  12W

Ubiquiti Networks Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU 24V 0.5A grounding/ESD protection 12W

Ubiquiti Networks Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU 24V 0.5A grounding/ESD protection 12W további adatai

3 310 Ft

tovább az üzletbe
Ubiquiti Networks Ubiquiti RocketDish LW airMAX 5GHz 2x2 PtP Bridge Dish Antenna, 30dBi

Ubiquiti Networks Ubiquiti RocketDish LW airMAX 5GHz 2x2 PtP Bridge Dish Antenna, 30dBi

Ubiquiti Networks Ubiquiti RocketDish LW airMAX 5GHz 2x2 PtP Bridge Dish Antenna, 30dBi további adatai

31 761 Ft

tovább az üzletbe
Ubiquiti Networks Ubiquiti NanoStation M2 2.4GHz AirMax  802.11g/n  11 dBi Antenna  28 dBm

Ubiquiti Networks Ubiquiti NanoStation M2 2.4GHz AirMax 802.11g/n 11 dBi Antenna 28 dBm

Ubiquiti Networks Ubiquiti NanoStation M2 2.4GHz AirMax 802.11g/n 11 dBi Antenna 28 dBm további adatai

34 801 Ft

tovább az üzletbe
Ubiquiti AMO-2G13 2.4GHz Next-Gen 2x2 Dual Polarity MIMO Omni Antenna, 13 dBi

Ubiquiti AMO-2G13 2.4GHz Next-Gen 2x2 Dual Polarity MIMO Omni Antenna, 13 dBi

77 981 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Netgear GS752TSB ProSafe Smart 52-Port Stackable GbE Switch Bundle Switch

Netgear GS752TSB ProSafe Smart 52-Port Stackable GbE Switch Bundle Switch

Netgear GS752TSB ProSafe Smart 52-Port Stackable GbE Switch Bundle Switch további adatai

189 617 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik

MIKROTIK S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik

20 814 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

Apple AirPort Time Capsule 3TB NAS

Apple AirPort Time Capsule 3TB NAS

Apple AirPort Time Capsule 3TB NAS további adatai

181 626 Ft

MIKROTIK hAP lite WI-FI access point

MIKROTIK hAP lite WI-FI access point

MIKROTIK hAP lite WI-FI access point további adatai

10 556 Ft

TP-Link TL-PA9020P-KIT AV2000 2-port Gigabit Passthrough Starter Kit (TL-PA9020P-KIT)

TP-Link TL-PA9020P-KIT AV2000 2-port Gigabit Passthrough Starter Kit (TL-PA9020P-KIT)

TP-Link TL-PA9020P-KIT AV2000 2-port Gigabit Passthrough Starter Kit (TL-PA9020P-KIT) további adatai

52 000 Ft

D-Link DWA-131 N Nano USB2.0 300Mbps Wi-Fi adapter

D-Link DWA-131 N Nano USB2.0 300Mbps Wi-Fi adapter

D-Link DWA-131 N Nano USB2.0 300Mbps Wi-Fi adapter további adatai

5 643 Ft

Startech Cisco SFP-10G-LRM Compatible Transceiver mudul

Startech Cisco SFP-10G-LRM Compatible Transceiver mudul

Startech Cisco SFP-10G-LRM Compatible Transceiver mudul további adatai

152 876 Ft

Linksys AE2500 USB2.0 300Mbps Wi-Fi adapter Dual Band

Linksys AE2500 USB2.0 300Mbps Wi-Fi adapter Dual Band

Linksys AE2500 USB2.0 300Mbps Wi-Fi adapter Dual Band további adatai

10 606 Ft

ZyXEL SFP-SX-D

ZyXEL SFP-SX-D

  • 1000BaseSX SFP Module Gigabites transceiver

18 186 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

NETIS Mini USB WiFi adaptor  150 Mbps  1 detachable antenna 5dBi

NETIS Mini USB WiFi adaptor 150 Mbps 1 detachable antenna 5dBi

NETIS Mini USB WiFi adaptor 150 Mbps 1 detachable antenna 5dBi további adatai

2 303 Ft

tovább az üzletbe
Ubiquiti AirGateway LR airMAX WISP WI-FI access point

Ubiquiti AirGateway LR airMAX WISP WI-FI access point

Ubiquiti AirGateway LR airMAX WISP WI-FI access point további adatai

13 294 Ft

Startech 3 portos displayport HUB

Startech 3 portos displayport HUB

Startech 3 portos displayport HUB további adatai

32 598 Ft

D-Link DGS-1210-24P

D-Link DGS-1210-24P

91 410 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat