4418 termék, 132. oldal
 1000BASE-BX-U single fiber GBIC,Tx1310nm/Rx1550nm,20KM

1000BASE-BX-U single fiber GBIC,Tx1310nm/Rx1550nm,20KM

1000BASE-BX-U single fiber GBIC,Tx1310nm/Rx1550nm,20KM további adatai

35 381 Ft

tovább az üzletbe
 SFP OC-3/STM-1 Long-Reach,40KM,1310nm wavelength

SFP OC-3/STM-1 Long-Reach,40KM,1310nm wavelength

SFP OC-3/STM-1 Long-Reach,40KM,1310nm wavelength további adatai

41 441 Ft

tovább az üzletbe
 SFP OC-3/STM-1 Short-Reach,2KM,1310nm wavelength

SFP OC-3/STM-1 Short-Reach,2KM,1310nm wavelength

SFP OC-3/STM-1 Short-Reach,2KM,1310nm wavelength további adatai

35 381 Ft

tovább az üzletbe
 SFP OC-48/STM-16 Intermediate-Reach,15KM,1310nm wavelength

SFP OC-48/STM-16 Intermediate-Reach,15KM,1310nm wavelength

SFP OC-48/STM-16 Intermediate-Reach,15KM,1310nm wavelength további adatai

59 903 Ft

tovább az üzletbe
 SFP OC-48/STM-16 Long-Reach,40KM,1310nm wavelength

SFP OC-48/STM-16 Long-Reach,40KM,1310nm wavelength

SFP OC-48/STM-16 Long-Reach,40KM,1310nm wavelength további adatai

82 255 Ft

tovább az üzletbe
Cisco Catalyst 3K-X 1100W AC Power Supply

Cisco Catalyst 3K-X 1100W AC Power Supply

Cisco Catalyst 3K-X 1100W AC Power Supply további adatai

234 269 Ft

tovább az üzletbe
HP 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ Module

HP 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ Module

HP 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ Module további adatai

164 998 Ft

tovább az üzletbe
Synology Network Video Recorder NVR216 (9ch)

Synology Network Video Recorder NVR216 (9ch)

Synology Network Video Recorder NVR216 (9ch) további adatai

188 843 Ft

tovább az üzletbe
Hikvision DS-7616NI-E1/A

Hikvision DS-7616NI-E1/A

Hikvision DS-7616NI-E1/A további adatai

60 940 Ft

Thecus W2000

Thecus W2000

Thecus W2000 további adatai

179 432 Ft

 Törésgátló 8P8C moduláris dugóhoz, 50 db (05288ZO)

Törésgátló 8P8C moduláris dugóhoz, 50 db (05288ZO)

Törésgátló 8P8C moduláris dugóhoz, 50 db (05288ZO) további adatai

495 Ft

tovább az üzletbe
Linksys Dual Band AC 3x3 PoE Access Point LAPAC17

Linksys Dual Band AC 3x3 PoE Access Point LAPAC17

Linksys Dual Band AC 3x3 PoE Access Point LAPAC17 további adatai

94 811 Ft

Buffalo LinkStation 420 2×1TB

Buffalo LinkStation 420 2×1TB

  • - Két meghajtó - Nagy teljesítményű - 3x gyorsabb, mint a hagyományos NAS eszközök - DLNA Certified ™, iTunes ® és PS3 ™ Media Server funkciók - Intuitív felhasználói felület és Easy-to-varázsló használata - USB-port - biztonsági másolat készítéshez, vagy nyomtató megosztáshoz - LinkStation NAS rendszer A Buffalo LinkStation ™ 420 kiváló teljesítményű, két meghajtós hálózati tárolóeszköz, mely egy sor funkcióval van felszerelve, hogy tökéletes megoldást nyújtson a legfontosabb adatok.
  • .
  • .

108 820 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Supermicro Riser kártya RSC-W-88

Supermicro Riser kártya RSC-W-88

Supermicro Riser kártya RSC-W-88 további adatai

8 970 Ft

QNAP Infrared (IR) remote control for HS-251, TS-x

QNAP Infrared (IR) remote control for HS-251, TS-x

2 811 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

D-Link WiFi Access Point D-LINK DAP-2695

D-Link WiFi Access Point D-LINK DAP-2695

D-Link WiFi Access Point D-LINK DAP-2695 további adatai

85 100 Ft

ZyXEL NET ZYXEL LMR-200 N-Type-SMA 3m

ZyXEL NET ZYXEL LMR-200 N-Type-SMA 3m

ZyXEL NET ZYXEL LMR-200 N-Type-SMA 3m további adatai

13 401 Ft

D-Link DWL-P50 Splitter 5V/12VDC

D-Link DWL-P50 Splitter 5V/12VDC

D-Link DWL-P50 Splitter 5V/12VDC további adatai

12 250 Ft

Cisco NET CISCO Aironet 2600 Access Point Dual Band Cont

Cisco NET CISCO Aironet 2600 Access Point Dual Band Cont

Cisco NET CISCO Aironet 2600 Access Point Dual Band Cont további adatai

213 910 Ft

TP-Link TL-ANT5823B 23dBi 5GHz Antenna külső N type

TP-Link TL-ANT5823B 23dBi 5GHz Antenna külső N type

TP-Link TL-ANT5823B 23dBi 5GHz Antenna külső N type további adatai

19 350 Ft

tovább az üzletbe